Dodaj do ulubionych

Pojemny plecak szkolny ;) duuuużo książek

20.09.17, 12:29
W klasach 1-3 doskonale sprawdziły się plecaki Jack Wolfskin Berkeley S i Classmate, ale wtedy dzieci miały do dyspozycji w klasie szuflady, w których zostawiały książki i zeszyty, jeśli nie było zadań domowych, a nawet jeśli trzeba je było zabrać do domu, to było ich mało. A teraz JW Classmate nie daje rady sad Opcja zostawiania książek czy zeszytów w szafce korytarzowej odpada, bo niestety zawsze jest jakieś zadanie, coś trzeba uzupełnić itp. więc nie proponujcie tej opcji, bo już i tak szafka jest pełna art. plastycznych, butów na wf i zajęcia dodatkowe itp.
Polećcie proszę jakiś fajny plecak dla 4-5-klasisty, chętnie któryś z topgali, dodam, że dla drobnego 9-latka... masakra, jak podniosłam dzisiaj jego plecak sad
Edytor zaawansowany
  • 20.09.17, 12:47
    A ile ma wzrostu? Coocazoo jest bardzo pojemny.
  • 20.09.17, 16:38
    Syn ma ok. 138 cm wzrostu, a który model polecasz z hamy, JobbJobber? Znalazłam opinie, że fajny, tylko problemy z jakością...Obejrzę jeszcze w stacjonarnym inne wolfskiny, może są pojemniejsze.
  • 20.09.17, 18:06
    My mamy jobjobber,syn jeszcze nie nosi,bo za duzy na niego.wielkoscia jednak imponuje😆
  • 20.09.17, 23:13
    Jobjobbera reklamowałam 3 razy, masakra jakaś, za każdym razem zostając ponad miesiąc bez plecaka, bo tyle trwało rozpatrzenie reklamacji sad Czwartego już nie chciałam, choć pojemnościowo i jako wzornictwo bardzo nam odpowiadał i choć za każdym razem dostawałam nowy, to już mieliśmy go dość sad Topgale są ok, tylko ciężkie jak jasny pieron niektóre, trzeba patrzeć na wagę.
  • 21.09.17, 09:05
    Prosze napisac co jest nie tak z JobJobbera ? chcialam kupic w Niemczech ale jak sa tak wadliwe to odpuszcze.Sa drogie ,co sie psuje ?
  • 21.09.17, 10:19
    Nie wiem jak jest z Jobjobber 1 (starsza wersja), ale my mieliśmy Jobjobber2, problem jest z tymi kieszonkami z boku, od wsadzania butelki pęka materiał, po 2 miesiącach wygląda tak jakby ktoś pociął go żyletką, na dodatek syn nie nosi plecaka do szkoły (jest odwożony) więc plecak nie jest narażony na wielkie wstrząsy. Nie jest to tez wina butelki czy bidonu, bo to samo syn nosił w Topgalu przez 3 lata i nie było ani śladu. Problem był po obydwu stronach, tzn w obydwu kieszonkach. Na dodatek od stawiania plecaka ten materiał od spodu się przecierał, tak "kudłacił", koszmarnie to wyglądało. Takich doświadczeń nie mieliśmy w Topgalu - przerobiliśmy od nich 2 modele. Natomiast po Jobjobberze, plecaku, który kosztuje grubo ponad 300 zł, wypadało by się spodziewać jakości, po pierwszym (syn od września ponosił go do października i już były dziury) pomyślałam - ok zdarza się, zareklamowaliśmy, trwało to miesiąc (całe szczęście,że mieliśmy jeszcze w zastępstwie starego topgala), dostałam nowiutki plecak, znów po 2 miesiącach użytkowania to samo, no i znów ta sama procedura, dostałam kolejny nowy, który też poszedł do reklamacji (kolejny miesiąc trwała reklamacja), przyznano mi nowy, ale już nie zgodziłam się na jego odbiór, zażądałam zwrotu gotówki. Owszem plecak ładny, ergonomiczny, ale zrobiony z tak lichego materiału, że w ogóle nie powinien trafiać do użytku. Szlag mnie chce trafić, bo kupowałam synowi cały komplet do tego - piórnik, portfel, worek sportowy i wszystko zostało a plecaka brak !
  • 22.09.17, 20:39
    Bardzo dziekuje za informacje
  • 22.09.17, 21:51
    No widzisz, a my mieliśmy pecha, zresztą nie my jedni w przypadku Jobjobbera sad
  • 22.09.17, 21:38
    syn nosi butelkę z wodą codziennie i nic się nie potargało

--
    http://www.suwaczki.com/tickers/l22ndf9h6w1vt6qz.png
  • 21.09.17, 16:51
    JobJobber'a ma mój 16 latek, nosi go drugi rok, nie traktuje go z wielką atencją...jeśli w ogóle z jakąkolwiek i plecak jest w stanie bardzo dobrym smile

--
    http://www.suwaczki.com/tickers/l22ndf9h6w1vt6qz.png
  • 20.09.17, 12:50
    Doskonale Cię rozumiem - w zeszłym tyg. postawiłam plecak na wadze i zobaczyłam 6,2kg!, a był to "luźniejszy" dzień uncertain Syn jest w IV klasie. Ma plecak Topgal z serii Chilli o wadze 0.94kg wzmocniony stelażem. Plecak leży idealnie, ale syn ma 146cm i waży 38kg więc drobny nie jest.

• 20.09.17, 18:28
    ju_mi napisała:

> Doskonale Cię rozumiem - w zeszłym tyg. postawiłam plecak na wadze i zobaczyłam
    > 6,2kg!, a był to "luźniejszy" dzień uncertain Syn jest w IV klasie. Ma plecak Topgal
    > z serii Chilli o wadze 0.94kg wzmocniony stelażem. Plecak leży idealnie, ale sy
    > n ma 146cm i waży 38kg więc drobny nie jest.
    >

A co ja mam powiedzieć. Moja córka ma 134 cm i waży 23,5 kg.

--
    "Wycinka drzew jest po to, by po reformie Zalewskiej nauka nie poszła w las" TVN24
  • 20.09.17, 19:24
    mój syn tę z drobniaków, w 4 i 5 klasie dzieliłam mu książki na rozdziały i nosił w częściach. Teraz jest w 7 kl, też bym pocięła ale już nie pozwoli. Podwożę do szkoły, z powrotem często zabiera się z kolegą. A i tak wczoraj wyciągnęłam z plecaka książkę do polskiego, kazałam zwalić na matkę jakby co. Masakra z tymi ksiązkami, tyle gadania co rok a w plecaku coraz więcej bezsensownej makulatury sad
  • 20.09.17, 19:46
    dixi napisała:

> mój syn tę z drobniaków, w 4 i 5 klasie dzieliłam mu książki na rozdziały i nos
    > ił w częściach. Teraz jest w 7 kl, też bym pocięła ale już nie pozwoli. Podwożę
    > do szkoły, z powrotem często zabiera się z kolegą. A i tak wczoraj wyciągnęłam
    > z plecaka książkę do polskiego, kazałam zwalić na matkę jakby co. Masakra z ty
    > mi ksiązkami, tyle gadania co rok a w plecaku coraz więcej bezsensownej makul
    > atury sad

U nas jeszcze do każdego przedmiotu wymagają zeszytuuncertain

--
    "Wycinka drzew jest po to, by po reformie Zalewskiej nauka nie poszła w las" TVN24
  • 20.09.17, 19:59
    u nas na szczescie moze być jeden i ten sam długopis do wszystkich przedmiotów.

--
    http://yoursmiles.org/tsmile/forum/t1254.gif
  • 21.09.17, 08:18
    big_grin hehe no właśnie nie chciałabym, żeby to był wątek wyżalny wink A Ty patatajowa, jaki plecak kupiłaś synowi?
  • 21.09.17, 09:06
    cyber-szuja napisała:

> big_grin hehe no właśnie nie chciałabym, żeby to był wątek wyżalny wink A Ty patatajow
    > a, jaki plecak kupiłaś synowi?

wyżej włączyło mi się narzekanie, faktycznie zgubiłam wątek tongue_out ale u nas do tej pory (VII klasa) wszystko się mieści w Berkeley S. Od IV klasy ten sam plecak, ciężki jak diabli ale wchodzi wszystko. Mała śniadaniówka, butelka wody, strój na wf też. Jedynie duży blok na plastykę był problematyczny, ale dziecko moje i składa kartki A3 na pół , potem do sztywnej teczki. I mi wytłumaczył jak wykonuje pracę to się prostuje. Ok... smile
  • 21.09.17, 05:38
    Moja córka w klasie 4 ma dakine garden kolor zanzibar 20 l, wszystko sie miesci a nosi wszystkie podreczniki, balam sie, ze bedzie wisial ale nic takiego nie ma miejsca material na dole wydaje sie cienki ale jest mocny ja jestem zadowolona z uzytkowania i corka tez.
  • 21.09.17, 09:12
    szkoda ze nie sa juz dostepne w Polsce.Lekkie bardzo pojemnie JanSport Big Student

Ja zamawialam przez posrednika z USA

www.jansport.com/shop/en/jansport-us/backpacks/big-student-backpack-tdn7?variationId=34G
  • 21.09.17, 10:10
    Mamy topgala takiego z deskorolka niebieskiego. Super się sprawdza. Tez 4 klasa syn drobny ale wysoki 140
  • 21.09.17, 11:00
    Polecam Nitro Bandit, wzory i kolorystyka takie sobie, ale fajnie jest zorganizowany, sporo przegródek, kieszeni, skrytek i świetna jakość. Córka, klasa 4, bardzo zadowolona, użytkuje od tygodnia. Wcześniej przez 3 lata nosiła Berkeley S, ale przestała się mieścić. Masakra ta ilość książek i zeszytów...
  • 23.09.17, 12:49
    nbsklep.pl/new_balance_500128-211.html

Ten na syn do 4 klasy. 3 pierwsze klasy miał berkeleys s.
  • 24.09.17, 20:58
    Zamówiłam plecak berkeley s dla corki do 4 kl. Teraz czytam ze większości miała go do 3kl. Czyli odrazu oddać nie oplaca sie go brac tylko kupic większy 😞

--
    Wychowanie dzieci jest jak walizka.Co włożymy,to wyjmiemy.
    Wojciech Eichelberger

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.