Dodaj do ulubionych

Reima zimowa i Emu

25.09.17, 12:26
Dziewczyny, czy akcje ww. firm były już na Limango? Przegapiłam?

Szukam kurtki Reima Serkku i nie wiem, czy chce mi się płacić za nią prawie 7 stów; tak samo nie widzę żadnych ciekawych promocji na Emu. Czyżby złote czasy rabatowych zakupów odchodziły w siną dal?
Edytor zaawansowany
  • 25.09.17, 12:37
    Ostatecznie kupię w regularnej cenie, bo podobno czeka nas zima stulecia, a ja okres zimowy spędzam w najmroźniejszej części Polski i nie zamierzam rezygnować z aktywności na zewnątrz z powodu aury.
  • 25.09.17, 14:56
    Wczoraj byly ugg na zalango lounga a reima od dzisiaj rano.

--
    http://yoursmiles.org/tsmile/forum/t1254.gif
  • 25.09.17, 16:02
    Facebook
  • 25.09.17, 18:50
    A w jakich cenach były ugg na zalando ?
    Dobre ceny na zimowe rzeczy są latem , teraz chyba pozostają regularne ceny. U mnie też jeszcze w czerwcu emu były na córkę dobre , a jak w sobotę zmierzyłam jeszcze raz to okazało się że już są za bardzo dopasowane . Tak więc szukam czarnych brumby lo w rozmiarze 29 .
    W prognozy pogody nie wierzę wink szczególnie te długoterminowe .
  • 25.09.17, 18:59
    No nie wiem - kupowałam Emu we wrześniu (najlepsza cena); Reimę też. W zeszłym roku przegapiłam akcję na Limango, ale kupiłam na Reima.com (przełom września/października)
  • 25.09.17, 19:19
    A gdzie kupowałaś Emu we wrześniu ?
  • 25.09.17, 19:32
    Na Limango.
  • 26.09.17, 14:44
    Dzisiaj -20% na reime w czerwonym kapturku
  • 26.09.17, 21:38
    tez kocham Reima Serkku. kupiłam synowi na 152 cm, czerowoną i byłam super zadowolona. polowałam wiec na rozmiar 164 i jakas przecene. na limango byly reimy ale nigdy Reima Serkku. ja kupłam granatową Reima Serkku w szczycie przecen letnik okolo 15 lipca za 300 PLN (kumulacja akcji promocyjnych). teraz jesli jest na kapturku - 20% to chyba nic taniej nie znajdziesz
    18buzka
  • 26.09.17, 21:58
    Na Reima.com, prawda? Miałam wtedy kłopoty zdrowotne i nie w głowie mi było szukanie kurtek, a potem gdy zajrzałam na stronę to pozostał tylko kurz po przecenionych kurtkach (mogliby zdjąć te wyprzedane kurtki z promocyjnymi cenami 😂).
    Tak jak mówisz - kupie w Czerwonym Kapturku. Mnie interesuje rozmiar 116.

Ale co z Emu/UGG. Ech...
  • 27.09.17, 11:08
    tak. kupiłam na reima.com. z emu nie pomogę bo mam chłopca - w emu nie chodzismile
    pzdr
    18buzka
  • 04.10.17, 07:38
    Dziewczyny czy ktoś podpowie gdzie teraz najlepsze ceny na Emu? Jakiś większy rabat niż 20 procent gdzieś był?
  • 06.10.17, 15:28
    Jest teraz - 20 % na emu w mivo , chyba jest większość modeli , niestety nie brumby lo których szukam . Ale może miał ktoś dziecięce wallaby lo i podpowie czy warto je kupić ? Starsza córka co prawda ma wallaby ale w rozmiarze damskim i trudno porównywać je z dużo mniejszym rozmiarem i w dodatku wyższym modelem . Mam wrażenie że większe zawsze są bardziej rozklepane ale może to jednak złudzenie i nie jest to kwestia modelu .
  • 06.10.17, 15:33
    Cora miala wallaby lo, rozmiar jak pamietam 32 lub 33, miala wysokie, najwyzsze, chodzilo sie jej bardzo dobrze, nie bylo rozklepane.

--
    "Jethon: PiS łamie konstytucję
    Mazurek: W którym miejscu?
    Jethon: Nie wiem, nie znam się.
  • 06.10.17, 16:05
    trochę emu jest też na answear w promocji -20%, około 30 zł wpadnie na konto klubowe do późniejszego wykorzystania wink
  • 06.10.17, 17:02
    Moja córka miała ten model dwa lata , nic się nie działo i chciała chodzić tylko w nich (rozmiar 32) chrześnica nosi mniejsze , siostra kupuje trzecią zimę ten model i też nic się nie dzieje ,nic się nie " rozklepuje" . Teraz szukam 33 rozmiar i tak marzy mi się zniżka 30 procent wink
  • 06.10.17, 18:05
    A nie przeciekały Wam ? zabezpieczałyście je jakoś przed pierwszym użyciem ?
    Zastanawiam się nad kupieniem wallaby bo różnica w cenie jest spora , w tej promocji w mivo ok 150 zł taniej niż brumby , ale jeśli miałyby przeciekać ( a starszej raz się zdarzyło) to jednak pewnie dopłacę .
  • 06.10.17, 19:01
    Wallaby sa ok, kupowalam kilka lat z rzedu.
    A teraz...musze opchac ze dwie pary, bo mi sie...podwojnie kupilo niechcacy uncertain

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.