Dodaj do ulubionych

Góry Świętokrzyskie z dziećmi - gdzie nocleg

26.09.17, 12:43
Dziewczyny możecie mi pomóc zaplanować weekend w Górach Świętokrzyskich?Mam dwójkę małych dzieci (do 6 lat) i nie wiem w którym miejscu poszukać noclegu, żeby skorzystać z gór, ale i z atrakcji dla dzieci.
Nie byliśmy jeszcze w Świętokrzyskich, nie mam rozeznania.
Nawet nie chodzi mi o jakieś konkretne noclegi i reklamy tylko bardziej o miejscowość. Czy najlepiej w Kielcach?
Edytor zaawansowany
  • 26.09.17, 13:05
    No ale co chcecie zobaczyc? Jak np Checiny to pewnie Kielce, ale jak Baltow to nie...
  • 26.09.17, 13:18
    Patrzyłam ogólne atrakcje województwa i bałtwo na pewno, ten park minatur też. Ale i chcielibysmy pochodzić po górach. To wykonalne?smile
  • 26.09.17, 13:18
    Bałtów
  • 26.09.17, 13:23
    Córka była w zeszłym roku na zielonej szkole w ośrodku "Świętokrzyska Polana"- wrzuć w google, sporo atrakcji dla dzieci, zaplecze bardzo przyzwoite i różnorodne, blisko Kielc i okolicznych atrakcji, a do Bałtowa ok. 1,5 godz samochodem. Tylko nie wiem jak tam z wyjazdami indywidualnymi, ale warto sprawdzić.
  • 26.09.17, 13:45
    dzieki już sprawdzam
  • 27.09.17, 08:47
    Mieszkam w Kielcach. Polecam w Kielcach zobaczyć Kadzielnię, par miejski. Pod Kielcami zamek w Chęcinach, św Krzyż, Tokarnię muzeum wsi kieleckiej, Krajno park miniatur, Bałtów, oceanikę w Chrustach. To są atrakcje, które spodobają się dzieciom
  • 27.09.17, 08:48
    Co do noclegu, to ciężko mi coś polecić
  • 27.09.17, 08:55
    Jaskinia Raj też jest śliczna, tylko tam trzeba rezerwować wczesniej bilety
  • 27.09.17, 10:04
    Czyli najlepszym miejscem będą Kielce? Właśnie nie wiedziałam czy Kielce czy szukać jakiejś mniejszej miejscowości.
    Dzięki poszukam jakiegoś noclegu.
  • 27.09.17, 10:12
    Kielce no najlepiej hotlele ibis, cubus, grand hotel, ścisłe centrum. Jeszcze polecam "Muzeum zabawek " i "Planeta Klocków"
  • 27.09.17, 11:12
    Dzięki dziewczyny!
  • 27.09.17, 14:20
    Eee... nie Kielce... nie poczujesz klimatu gór świętokrzyskich. Raczej stawiałabym na okolice Świętego Krzyża, albo może tego parku miniatur? Polecam jaskinie raj- my akurat w wysokim sezonie bez problemu dostaliśmy bilety- godzinę czekaliśmy. W zupełności nie podeszło nam centrum neandertalczyka, które jest obok-moim zdaniem strata czasu i pieniędzy. Polecam za to Zamek w Chęcinach i koniecznie Zamek Krzyżtopór.
  • 27.09.17, 21:39
    Dzięki, poczytam też i ogarnę temat smile
  • 28.09.17, 11:39
    W zupełności zgadzam się z emily.1

--
    "Wolność kocham i rozumiem
    Wolności oddać nie umiem."
  • 28.09.17, 07:15
    My juz dwa razy korzystaliśmy z noclegów tutaj domki.swietokrzyskie.net.pl/ Domki czyściutkie, dobrze wyposażone, w zimie ciepo i przytulnie.
  • 28.09.17, 12:15
    Nocowaliśmy w hotelu Europa w Starachowicach,polecam,super basen z brodzikiem dla dzieci,fajna sala zabaw,dobre wyżywienie zwłaszcza śniadania,blisko Baltow,zwiedziliśmy jeszcze Jaskinie Raj,weszliśmy na górę SW.Krzyza,zaliczyliśmy kolejkę wąskotorowa w Starachowicach,byliśmy też w Europejskim Centrum Bajek w Pacanowie.
  • 28.09.17, 13:26
    Dziękuje kwrzosek1, zarezerwowałam tam miejscówkę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.