Dodaj do ulubionych

Plecak dla studentki nie wyglądający na laptopa

05.10.17, 15:36
Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jakiś plecak dla młodziutkiej studentki, która będzie targać na plecach dużego laptopa (matryca 15,6)?
Ma być ładny, nie takie zgrzebne korpo. Poza tym dla niej ten latop to majatek, więc powinien być maskujący na tyle, żeby nie krzyczał do złodzieja, że ma interesującą zawartość. I powinien tego laptopa chronić przed urazami w stopniu rozsądnym.

Budżet koło 150 zł, jeśli bardzo sensowny, może być trochę więcej. Dla ustalenia uwagi: wybrała sobie taki plecak:
allegro.pl/plecak-torba-dakine-switch-21l-laptop-15-i6924449994.html
Ja jednak nie mam przekonania, że laptop będzie w nim wystarczająco zabezpieczony.
Edytor zaawansowany
  • 05.10.17, 18:04
    albo: plecak dla studentki który nie wygląda na taki w którym byłby noszony laptop ? wink
    wszystkie moje plecaki wyglądaja jak plecaki tongue_out

--
    http://yoursmiles.org/tsmile/forum/t1254.gif
  • 06.10.17, 10:40
    Próbowałam się zmieścić w wymaganej liczbie znaków, ale wyraźnie coś mi nie wyszło wink
  • 05.10.17, 18:16
    na zalando jest duzy wybor www.zalando.pl/sport-kobiety-plecak/
  • 09.10.17, 08:09
    ja mam tego typu www.decathlon.pl/plecak-nh-500-30-l-id_8383599.html

--
    ♥Mikołaj♥
    i Tymon

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.