Dodaj do ulubionych

Robot edukacyjny Photon

05.12.17, 10:47
Czy ktoś ma i mógłby się podzielić opinią? Warto?
Czy to zabawka na dłużej, czy się nie nudzi?
Edytor zaawansowany
  • 05.12.17, 12:40
    Rok temu chciałam kupić ale długo nie był dostępny, ale obecnie zdecydowaliśmy się na lego boost (czego rok temu też nie było).
  • 05.12.17, 13:39
    My też chcieliśmy lego boost, ale na tablecie córki nie działa aplikacja sad
  • 05.12.17, 13:54
    Od pewnego czasu jest aplikacja na Windows 10 www.microsoft.com/pl-pl/store/p/lego-boost/9nzn5q1ck1qk?rtc=1
  • 05.12.17, 14:53
    czy komuś zadziałał ta aplikacja na laptopie, bo musiałabym specjalnie do tego robota tablet kupowac
  • 07.12.17, 08:51
    Mi działa, ale mam dość nowy laptop. Jest problem z niektórymi budowlami - nie chcą się załadować, ale na razie mieliśmy tylko problem z dwoma (w tym pierwszą, więc musiałam odblokować wszystko żeby ją przeskoczyć).

Przed świętami ma się pojawić wersja na telefony. Ja zainstalowałam na telefonie przez Amazon app store, aplikacja działa, ale pomimo nowego telefonu bluetooth nie chce się połączyć
  • 05.12.17, 18:04
    Nie działa niestety.
  • 05.12.17, 18:59
    Tzn. nie ma aplikacji na Windows 32 bitowy, jest tylko na 64bit.
  • 06.12.17, 17:16
    Ponawiam prośbę. Chodzi mi o opinie na temat Photona.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.