Dodaj do ulubionych

Jaki odkurzacz do domu?

08.01.18, 21:44
Potrzebuję odkurzacza, DOBREGO odkurzacza do domu ze zwierzętami i małymi dziećmi - używamy codziennie. Jaki wybrać? Workowy, wodny, cyklonowy? HELP. Mamy teraz taki bezworkowy, ale po 1,5 roku używania zaczął padać, dałam za niego niemal 1500 zł, a tu takie coś. Cena nie gra roli, byle ssał bardzo dobrze.
Edytor zaawansowany
  • joagraba 09.01.18, 08:56
    Najlepszy jest odkurzacz centralny.
    Zwykłe, nie tanie odkurzacze padały po ok. dwóch latach, w podobnych warunkach, używane przynajmniej raz dziennie.
  • edelstein 09.01.18, 14:02
    Mam philipsa home hero workowego, uzywanego codziennie a nawet czasem i 2razy dziennie. 7lat juz ma i dalej jest ok.

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
  • rozenkova 14.01.18, 21:03
    Ja mam Electroluxa i9 Pure. Przede wszystkim sprzata porzadnie i SAM - wlaczasz go przez aplikacje, wiec tak naprawde moze Ci sprzatac jak jestes w pracy itp. Pomocna rzecz wink
  • karolina-rzeszow 14.01.18, 21:47
    Ja mam rainbowa - drogi jak fix, ale działa już ze 20 lat, a może i więcej... I chyba nigdy nie był naprawiany. Poza tym jestem alergikiem i od czasu jak go kupiliśmy nie musiałam już wychodzić na podwórze podczas odkurzania a nawet mogłam odkurzać samasmile Choć teraz pewnie już nawet tańsze wodne są akceptowalne dla alergików...
  • verika 15.01.18, 10:24
    Zobacz na odkurzacze SEBO, to nie są odkurzacze ze sklepów, jakość rewelacyjna, nasz używamy już 8 rok , działa jak nowy, mają sporo modeli, trzeba dobrać coś do swoich potrzeb.
  • polkowskaa 15.01.18, 22:29
    Dzięki, posprawdzam smile
  • straggly 27.02.18, 21:05
    Miele. Sa rozne modele, posprawdzaj. Z samojezdzacych mam Xiaomi i jestem bardzo zadowolona, zwykłego używam od wielkiego dzwonu. Z tym ze nie mam zwierząt - za to dwoje przedszkolakówsmile
  • joagraba 30.03.18, 13:45
    Straggly, jaki masz ten Xiaomi? Gdzie kupowałaś?
  • moon887 22.03.18, 11:14
    Podłączam się pod pytanie. Do tej pory używamy tradycyjnego odkurzacza workowego, worki zamawiamy po kilka/ kilkanaście sztuk z pureventfilters, jednak coś nam zaczyna moc ssania odkurzacza spadać. Mama ma z kolei odkurzacz bezworkowy, ale też jest średnio zadowolona. I też mam dylemat co wybrać, jaki typ odkurzacza... Sprawdzę to co polecacie z pewnością smile
  • mini_em 28.03.18, 15:56
    ja mam od ponad 10lat zwykły zelmer meteor - jak najmniejszy bo gdy był kupowany mieliśmy malutkie mieszkanie. również mam dzieci i zwierzę. co najmniej raz dziennie używany i daje radę wink
  • kkjs 30.03.18, 21:11
    Dyson!!! dobrze ciągnie wink

--
    dzieciom.pl/podopieczni/20105
  • bebia1 01.04.18, 12:55
    Ja pół roku temu wymieniłam na Thomasa - bardzo polecam, to mój pierwszy odkurzacz z filtrem wodnym ale zachwyconasmile
  • woszka79 10.07.18, 11:49
    ja mam starego zelmera workowego i działa już bardzo długo

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka