Dodaj do ulubionych

Ręczniki jysk, ikea czy pepco?

03.02.18, 09:03
Z ikea mam ręczniki i bardzo sobie chwalę ale ostatnio w pepco pojawiły się grube ręczniki w kolorze brudnego różu i zastanawiam się czy będą ok. Podobne są też w jysk.
Czy ktoś na ręczniki z pepco albo z jysk i mógłby podzielić się opinią?

--
Pierożek 20.07.2005
Truskaweczka 09.04.2008
Edytor zaawansowany
  • butch_cassidy 05.02.18, 21:20
    Raczej bym polecała Zwoltex.
    Z ikei mam i sprawują się dobrze, ale zbyt puchate to nie są.
    W pepco porządnych ręczników nie widziałam (choć inne rzeczy tam wybieram czasem).
  • natalek79 06.02.18, 13:30
    Zwoltex ostatnio zestaw zupełnie nie chłonący wody, "obłażacy" - zraziłam się mocno...
  • joagraba 06.02.18, 07:52
    Kup ręczniki z włóknem bambusowym z Andropolu. Są naprawdę super, nie ma porównania ze zwykłymi, czy to z Ikei czy Jyska.
  • misoune 06.02.18, 10:42
    Mam zewsząd....
    Tak szczerze, to trudno mi ocenić.
    Po jakimś czasie wszystkie stwardnieją i tak.
    Nie ma wiecznych.
    Kupuję różne, po jakimś czasie stopniowo wyrzucam. I abarot.
  • anapaa 06.02.18, 11:40
    mam z każdej z tych firm i wszystkie są podobnej jakości wink niezbyt puchate i średnio chłonne, ale w domu się sprawdzają wink używam do rąk, ciała, na same włosy itp. Fajne mają wzory i cena nie jest wygórowana. Z tego, co widziałam teraz wszędzie wyprzedaże, więc korzystaj.
  • pakipsi 06.02.18, 15:11
    ja zawsze kupuję ręczniki w Jysku, są grube, porządne, ostatnio dokupiłam kilka sztuk w promocji za 10 zł/szt
  • anapaa 09.02.18, 11:44
    nie przesadzajmy, nie sa jakies bardzo grube - całkiem chłonne i w porządku, ale do bycia świetnymi troche im brakuje wink Nie oszukujmy się też, ze za cą cenę będą cuda. Sama również kupowałam na promocji.
  • maggi9 09.02.18, 12:24
    Z pepco nie kupuj takich grubych i miękkich - słabo chłoną wodę. Lepsze te szorstkie ale one z kolei mają jakies kiepskie kolory.
  • anapaa 14.02.18, 13:16
    z kolorami to zawsze kto co woli i jaką ma łazienke - ostatnio kupiłam takie brązowe i beżowe z motywem zwierzaków - zebra, słoń - nie są grube ale chłonne
  • freekani 12.08.18, 16:52
    Ja kiedyś kupiłam ręczniki w Jysku - niestety te tańsze. Tak bardzo się obsypywały, nawet po praniu, że jeszcze długo po wyrzuceniu zbierałam niebieskie kłaczki po całym mieszkaniu. Zraziłam się na zawsze. Za to ręczniki z Ikea pokochałam od razu.
  • mania091 14.08.18, 21:00
    Niedawno po przeprowadzce do naszego nowego domu sporo rzeczy kompletowałam bo i ręczniki, pościel, też ozdobne poszewki do pokoików dzieci i w sumie wszystko udało mi się kupić w jednym miejscu, w sklepie DobraPosciel24. Duży asortyment tam mają więc nie miałam problemu z wyborem. Z jakości też jestem zadowolona. Wygodne takie zakupy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.