Dodaj do ulubionych

Wójcik-kupował ktoś ostatnio?

09.03.18, 17:56
Czy sklep Wojcika online działa jeszcze normalnie?
Stacjonarne pozamykaly sie juz jakiś czas temu, potem trochę ubrań bylo w sklepach Bartka. Aktualnie w Warszawie są już tylko w jednym Bartku w Promenadzie, ale dobrze, że zadzwonilam, bo się okazało, że już same resztki mają. Znalazłam na stronie jedna sukienkę (ogólnie na stronie asortyment też ubogi i wszystko przecenione) ale trochę się boję, szczególnie, że istnieje możliwość, że będę zwracać.
Kupował ktoś ostatnio i może potwierdzić że wszystko ok?
Edytor zaawansowany
  • makoja 09.03.18, 18:05
    Kupowałam w lutym z wyprzedaży, w sumie 3 zamówienia. Wszystko ok, jedynie wysyłka w dwóch przypadkach trochę opóźniona, o 1-2 dni później niż deklarowano w zamówieniu. Nie wiem jak ze zwrotami, bo nic nie zwracałam - wszystko mi się podobało.
  • corrina_f1 09.03.18, 18:10
    Właśnie trochę się obawiam też terminu wysyłki bo muszę mieć tą sukienkę do następnej soboty. Może zaryzykuję, kosztuje 50 zł więc nie majątek.
  • kora711 09.03.18, 20:46
    ja sie podepnę pod wątek
    jak z jakością?
    nigdy nic wcześniej nie miałam z Wójcika.parę msc temu nabyłam 2 spódniczki do szkoly.w jednej jeszcze nie chodziła a druga to porażka,dokładnie ta
    wojcikfashion.com/spodnica-z-podszewka-nasza-wycieczka-ww1618sd1g94
    raz ze to wcale NIE są kieszenie.hello,kto miał tak głupi pomysł to projektując?!
    a dwa kiecka się ekspresowo zmechaciła,i wygląda już źle
    myslalam ze to WIELKI winkWójcik a tu dupa blada
    no chyba ze miałam akurat pecha

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.