Dodaj do ulubionych

kolonie 2018

11.04.18, 12:46
gdzie wysyłacie, z których wasze dzieci zadowolone ... podzielcie się opinią
Edytor zaawansowany
  • slonko1335 11.04.18, 13:00
    do Niebawink
    gospodarstwoniebo.blogspot.com/p/oboz-letni-2018.html

--
    Sygnaturka się zgubiła....
  • fredy58 11.04.18, 13:38
    dzięki, ale lista zamknięta sad
  • dwellajna 11.04.18, 14:05
    bo raczej na fajne kolonie to zdecydowanie za późno
  • krypteia 12.04.18, 12:55
    fredy58 napisała:

> dzięki, ale lista zamknięta sad

mój syn jedzie w tym roku na 2 kolonie: jedna z Chrisem a druga z Poszukiwaczami Przygód. Do tej drugiej jeszcze są wolne miejsca, ale polecić nie mogę, jedzie z nimi pierwszy raz.
    A tak na przyszłość: środek kwietnia toe nie jest odpowiednia pora by zacząć wybierać kolonie. Najlepsze miejsca zajęta od stycznia.
  • slonko1335 11.04.18, 18:01

była zamknięta już w styczniu na najlepsze turnusy bo wtedy na dobre wyjazdy klepie się miejsca...teraz to już tylko można wybierać w tym co zostało i mniej popularnych kolonijnie terminach. Myślałam, ze pytasz tak ogólnie żeby sobie zachomikować miejsca na przyszłość.

--
  • konwalia-82 12.07.18, 18:28
    Słonko jaki macie termin? Moja też jedzie
  • slonko1335 16.08.18, 14:57
    drugi turnus

--
  • kj32 13.07.18, 10:48
    O podoba mi się to miejsce bardzo i moim też pewnie by się spodobało 😀 W tym roku już piąty raz Wioska Bullerbyn. A Twoje dzieci już tam były, czy to pierwszy raz.
  • slonko1335 16.08.18, 15:04
    W Niebie córka była w tym roku po raz drugi i na pewno jedzie za rok.

--
  • pruseq1 11.04.18, 13:41
    oktour
  • bo76 11.04.18, 15:17
    Folwark Toporzysko
  • kanna 12.04.18, 12:00
    Chris, standardowo (8 rok? syn będzie robił młodą kadrę, rok temu zrobił patent żeglarski) , a córka (ale to za rok) planuje pojechać na obóz dla dzieci z psami, gdzie się uczy psy argility i takich tam.

--
    Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
    Pół wieku poezji
  • kanna 12.04.18, 12:01
    Agility, oczywiście

--
    Pół wieku poezji
  • merci77 12.04.18, 12:47
    Wygonin, ale tu zapisy na 2018 były z końcem zakończenia kolonii w 2016smile udało się zarezerwować nie bezpośrednio w Wygoninie ale w biurze Rospond na rok 2018 sprzedaż ruszyła 2 pazdzierniku i szybko się rozeszła.Na 2017 mieliśmy też przez biuro z listy rezerwowej udało się dostać. Teraz zapisani jesteśmy na 2019 już bezpośrednio w Wygoninie-jest o około 200 zł taniej niż przez biuro.Tak tam fajnie,że dzieci chcą wracać.
  • alfa36 12.04.18, 22:43
    To muszą być jakieś fenomenalne kolonie, skoro na 2019 rok nie ma miejsc.... Dla mnie szok...
  • dwellajna 12.04.18, 23:00
    Aż weszłam na www, wyglada bardzo przeciętnie ale chyba tanio.
  • kappa22 16.08.18, 11:44
    a już sa zapisy na 2020smile i został turnus V bez listy rezerwowej bo reszta juz ma rezerwowe miejsca takze szybko sie rozchodzą terminy...moja zapisana na 2019 i wczoraj na 2020,zobaczymy czy zechce potem faktycznie, nic to nie kosztuje a dopiero zaliczki w lutym 2019 i 2020.
  • emma6666 12.04.18, 20:04
    Obóz piłkarski w górach. Football academy. Jedzie po raz pierwszy więc o zadowoleniu mogę pisać w lipcu
  • fredy58 13.04.18, 08:23
    znalazłam coś co by mnie interesowało cenowo, programowo w Jaworzyna i Index - to samo miejsce ta sama cena ten sam program ... czy to te same biuro tylko inna nazwa.. przeglądając forum ktoś polecał tą Jaworzynę - ale czytając inne opinie już szybko wyszłam bo były coraz gorsze sad wiecie coś o tych biurach?
  • astramastra 13.07.18, 11:13
    córka jechała z Jaworzyny 2 lata temu było wszystko ok, córka kolezanki jechala w zesżłym roku, tez wszystko w porządku, tydzień temu córka wróciła z kolonii we Władysławowie z Indexu, zadowolona, jedynie głodnawink
  • astramastra 13.07.18, 11:14
    Pod koniec lipca jedzie z Jaworzyny na kolonie, zobaczymy czy i w tym roku Jaworzyna się sprawdzi
  • emma6666 12.07.18, 18:18
    Syn w sobotę wrócił z tygodniowego obozu piłkarskiego Football academy w Brennej. Ma 8 lat, to jego pierwszy samodzielny obóz. Wrócił bardzo zadowolony, a jak on to i ja. Wcześniej pisałam że w lipcu będę mogła się wypowiedzieć więc to robię
  • trzeci.rozdzial 11.08.18, 23:25
    Podbijam, ja też zaczynam się rozglądać. Za rok synowie będą mieli 10 i 7 lat. Niezbędne dla mnie jest, aby wyjechali razem i mieli ze sobą kontakt. Tzn. nawet gdyby mieli mieć inne zajęcia, to powinni widywać się rano, przy posiłkach, wieczorem itp. Ich wspólnym zainteresowaniem są zwierzęta. Kolonia powinna więc dawać dużo okazji do obcowania z naturą, a najlepiej obejmować jazdę konną. Idealnie, aby był całkowity zakaz przywożenia telefonów. I chciałabym, aby kolonia trwała dwa tygodnie lub dłużej, o co dziś ciężko. Zalinkowane tu Niebo spełnia większość kryteriów. Biorę pod uwagę obóz jeździecki w Makoszce, ale jest krótki. A czy ktoś ma zdanie na temat tego obozu? www.kompas.pl/oboz/oboz-bez-smartfonow-podworko-rzadzi/
    I mam pytanie o Camp Tarda - czy tam chłopcy byliby razem? Widywaliby się? Czy Chris też sprzedaje się w styczniu?
  • trzeci.rozdzial 11.08.18, 23:58
    A może to?
    www.tropyprzyrody.pl/index.php/12-przyroda/238-oboz-letni-z-tropami-przyrody-2018
  • kanna 12.08.18, 12:36
    Na Camp Tarda widywali by się, na wszystkich wspólnych zajęciach - a jest ich dużo. Trzy lata różnicy to chyba byli by w innych grupach, po 1 i po 4 klasie, tak?
    Chris sprzedaje X, XI.

Telefony są udostępniane 2 x w tygodniu (sobota i środa) na 30 minut - godzina.

--
    Pół wieku poezji
  • slonko1335 16.08.18, 15:03
    W Niebie nie jeździ się konno ale koniki są i trzeba je oporządzać( to fundacyjne koniki nie pod siodło), dzieci dostają też telefon raz na trzy dnia aczkowliek i tak nie ma zasięgu, no mojej z jakiegoś kamienia raz udało się dodzwonićwink . Córka wróciła zachwycona tak samo jak w zeszłym roku i już ma zaklepane miejsce na przyszły rok. Z c hłopcami jest o tyle problem , że musi uzbierać się ich przynajmniej jeden pokój więc zwykle grupa chłopięca jest tylko na jednym, dwóch turnusach, resztę obsadzają dziewczynki. Zobacz jeszce Frajde(Czarnocin) i obóz konny tam - też jest super(turnusy są zwykle jedensto-dwunastodniowe ale czasami z łaczenia dwóch wychodzi ponad dwutygodniowy. Moje dzieci jeżdża na chrisa na zielone szkoły i wracają bardzo zadowolone, więc i chris super.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.