Dodaj do ulubionych

fatalna jakość new balance

14.04.18, 12:37
Zawsze kupowałam dzieciom buty marek typu ecco, elefanten, clarks, superfit, primigi itp
Rok temu pierwszy raz kupiłam new balance, młody pokochał. Zniszczył je strasznie, ale olałam, w końcu to tylko dziecko, piłkę w nich kopał itp. Zostawiłam je (nie zdążył wyrosnąć) do kopania piłki na podwórku, i kupiłam jakieś dwa miesiące temu nowe, w salonie firmowym więc na pewno oryginalne.
Ile w nich pochodził... kilka tygodni (dziś już biega w sandałach). W butach odkleja się podeszwa, na języku jest mocne przetarcie. Będę reklamować.
Jak u was wygląda sytuacja? ja jestem rozczarowana, spodziewałam się lepszej jakości, zwłaszcza że cena nie jest niska.
Edytor zaawansowany
  • kobieta_jakubowa 14.04.18, 14:37
    Moje i mojego męża eNki też fatalne - noszone ponad pół roku. Wiecej nie kupię. Obecnie chodzę w Reebokach Classic a mąż w Adidas Haven. Nawet dużo wygodniejsze niż eNki.
    Syn chodzi w Nike Runner i jak na razie ok. Na podwórko ma Arpenaz z Decathlonu.

--
    Pilnuj, żeby Twój wykrywacz bzdur był zawsze na chodzie.
  • iberka 14.04.18, 16:54
    To w Nike gdzie chodzi?
    Moje NB mam prawie rok - stan super. Srarszak nosił swoje od wiosny do jesieni- sprzedałam, bo wyrósł, a stan bardzo dobry. Nie mam butów na podwórko/ rower/hulajnogę itd. - dzieci noszą, to co im pasuje w danej chwili.

--
    http://www.suwaczki.com/tickers/l22ndf9h6w1vt6qz.png
  • kobieta_jakubowa 14.04.18, 17:18
    Dalej niż podwórko 😜

--
    Pilnuj, żeby Twój wykrywacz bzdur był zawsze na chodzie.
  • hugo43 15.04.18, 08:04
    Moj ez ma buty na podwórko,ze względu na to,ze brudzi buty niemiłosiernie.wstyd wyjść gdzies w teren w tych podworkowych😁w tym roku sa Decathlonowe ,lekkie za 99 pln.piore co tydzień,bo inaczej koloru nie widać.rok temu miał na podwórko pumy materiałowe i dały radę.
  • silje78 15.04.18, 08:25
    U nas podobnie. Maja buty na podworko, zawsze znajda bloto, buty cale w piachu, blocie. Prane co tydzien.
  • magia 15.04.18, 11:02
    Może to kwestia modelu. Mój syn ma już 3 egzemplarz 410-ek i kolejne sprzedaje po roku w świetnym stanie, a używane codziennie.
  • samawsnach 15.04.18, 11:08
    NB zaczęły się synowi przecierać z boku ( obydwa) po ok.3 tyg.noszenia. Nie grał w nich w piłkę, nie wspinał się po płotach. Reklamacja uznana od ręki, ale nie wiem czy nie dlatego że to zalando.
  • magata.d 16.04.18, 16:57
    Też zauważyłam,że to są buty bardzo kiepskie. Ja mam, noszę ale na zmianę z innymi butami, zauważyłam że już w drugich przy szyciu rozrywa się ta siateczka (pierwsze reklamowałam, w sizeer bez problemu przyjęli reklamację). Dziecku po ok. 3 tygodniach odkleiły się czubki i przetarły boki butów. Niestety w sklepie firmowym reklamację odrzucili. Więcej butów tej firmy nie kupię. Dziecko nosiło nike, adidas i takich problemów nie było.
  • yellow_krabik 18.04.18, 14:06
    Ja też mam z NB złe doświadczenie. Po dwóch dniach noszenia odkleiła się część materiału z przodu buta od reszty i bardzo kiepsko to wyglądało, materiał zrobił się bardzo pomarszczony. Buty wyglądały jakby były już porządnie schodzone. W sumie dobrze że tak wyszło, bo bardzo się w nich pociły nogi, zero przewiewu. Na szczęście reklamacja została uznana.
  • kurazogodu 24.06.19, 13:55
    Jakiś czas temu kupiłem new balance, opinie o tych butach po pół roku codziennego użytkowania mogę określić jako pozytywną. Wygodne i wytrzymałe. (wiem coś na ten temat, ponieważ jak to się mówi „buty palą mi się na nogach”, i jeszcze żadna para nie wyglądała tak dobrze po pół roku smile).
  • sz_szym 26.06.19, 08:41
    Dziwne są te opinie new balance, ja nie moge powiedzieć złego słowa o nich. To już moja druga para. Pierwsze wytrzymały mi naprawdę długo, i nosiłbym je dalej gdybym ich nie uszkodził (a właściwie to mój kochany pieseł…). lekkie, wygodne i jak mówiłem solidne.
  • joagraba 26.06.19, 15:08
    A dla mnie dziwny jest nagły przypływ obrońców NB.
    Tracicie czas - to forum już prawie umarło.
  • emma6666 26.06.19, 11:33
    Po tym jak wyleczyłam się z New balance kupiłam dziecku tanie (70 zł) buty z decathlona. Rewelacja. Lekkie, miękkie, podeszwa elastyczna, dziecko uwielbia. Po pół roku używania (pół roku, new balance rozwaliły się po kilku tygodniach) zrobiły się dziurki w siatce z przodu, w każdym bucie w tym samym miejscu. Reklamacja uznana od ręki, zwrot na kartę podarunkową, od razu poszłam na dział i kupiłam identyczne płacąc tą kartą. Nigdy więcej new balance.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.