Dodaj do ulubionych

Materac hilding czy evesleep czy..

02.05.18, 13:59
Witam
Potrzebuje materaca odpowiedniego dla chorego kręgosłupa. Proszę o pomoc i wskazanie konkretnego modelu jeżeli chodzi o hilding. Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • iberka 03.05.18, 13:27
    Materac należy dobierać indywidualnie. Evesleep, to nie są materace jak inne, ale spokojnie można je testować smile. Jest też jeszcze jedna firma mająca materace typu evesleep i też z możliwością testowania, ale nazwa mi umknęła

--
    http://www.suwaczki.com/tickers/l22ndf9h6w1vt6qz.png
  • kotiki 11.05.18, 00:21
    ja mam zdrowy kręgosłup i evesleep mi nie podchodzi jest za miękki. uważam, że cięższe partie zapadają się i męczą odcinek lędźwiowy. w pierwszym odczuciu myślałam, że będzie idealny ale pierwsze noc jak i kolejne tylko utwierdziły mnie w przekonaniu , że te ahy to jednak marketing.
    polecam na spokojnie wybrać się do salonu np dla spania i poleżeć na różnego rodzaju materacach. często obsługa pomaga znaleźć ten odpowiedni materac- wiedząc jaki stopień twardości i co nam odpowiada łatwiej dokonasz wyboru.
  • plega 12.08.19, 11:00
    U mnie się sprawdził piankowy 'Rumba', ma kategorię medyczną więc z zasady jest zdrowy dla kręgosłupa, jeśli chodzi o to jak faktycznie działa na kręgosłup to faktycznie działa bardzo fajnie. Pod wpływem temperatury ciała dopasowuje się do osoby leżącej i to jest chyba jedna z największych zalet. U mnie bardzo pomogło na kręgosłup

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka