Dodaj do ulubionych

Co na prezent dla pań na zakończenie przedszkola?

07.06.18, 11:51
Pewnie był wątek, przepraszam.
Tak na szybko
Mamy po 250 zł dla każdej z pań

mamy propozycje:
- bon do sklepu jubilerskiego - jeśli już - który najtańszy, nie znam się
- serwis kawowy
- jakiś obraz w drewnie (propozycja jednej z mam - odrzucona raczejsmile )

--
www.piotrusiek.pl/
charytatywni.allegro.pl/listing?sellerId=26528032
Edytor zaawansowany
  • makoja 07.06.18, 12:23
    A nie lepiej bon do lokalnego centrum handlowego, gdzie może pieniądze wydać w wybranym przez siebie sklepie.
  • mamakarolla 07.06.18, 12:31
    Dla pan z przedszkola kupujemy bransoletki Lilou, ale tylko 7 dzieci kończy w tym roku, reszta kontynuuje zerówkę.

Natomiast u córki która kończy 3 klasę padła propozycja bonu do jubilera ale ja jestem za kupnem biżuterii jednak. Wydaje mi sue że to bardziej elegancko.
  • kate0109 09.06.18, 00:19
    personalizujecie jakoś? też chcemy lilou ale też chcemy coś wygrawerować - wiadomo to kilkanaście liter - nie mamy pomysu
  • emma6666 09.06.18, 12:31
    A Ty sama wolałabyś dostać bon za który kupisz to co Ci się podoba, czy biżuterię która nie jest w Twoim guście za podobną kwotę?
  • els.ol 07.06.18, 13:30
    Byle nie obraz w drewnie... uncertain
    ani żaden podobny prezent, który wyląduje pod szafą, bo trafić w czyjś gust (zwłaszcza w kwestii aranżacji wnętrz) to jak wygrać milion w totka... O ile można kupić biżuterię w "klimacie", bo można podpatrzeć jaki styl lubi to wszelkie przedmioty do mieszkania już nie... (włącznie z serwisem do kawy, bo jeden lubi nowoczesne wzornictwo, a inny babcine różyczki)...

--
    www.podwozka24.pl
  • iciako 07.06.18, 13:49
    też kończymy przedszkole
    antyrama z rysunkami dzieci, zestaw herbatek, tort dla całej kadry przedszkolnej
    w szkole na zakończenie klasy 3 wychowawca otrzyma kronikę klasy -w której dużo robią dzieci
    ja byłabym osobiście zakłopotana gdybym dostała prezent za 250 zł z racji pracy zawodowej, którą wykonuję -nie od szefa a od osób na rzecz których pracuję

--
    Iwona, mama Spryciuli, Pięknoty, Słodziaka i Fasolki
  • olesia301 07.06.18, 15:17
    po 3 latach naprawdę zaangażowanej wspaniałej pracy te 30 zł od dziecka dla pań to naprawdą tak dużo??

--
    www.piotrusiek.pl/
  • iciako 08.06.18, 08:07
    no jeśli przeliczać zaangażowanie w pracy na pieniądze to 30 zł od dziecka to mało smile

--
    Iwona, mama Spryciuli, Pięknoty, Słodziaka i Fasolki
  • emma6666 09.06.18, 12:29
    Nasza dostała na 500 zł, po 4 latach pracy. Ale wychowawczyni taka że z nogą w ortezie będąc na L4 przychodziła do ptacy charytatywnie, żeby dzieci do występów przygotować
  • emma6666 09.06.18, 12:29
    Nie, nie uważam że to przegięcie. Uważam, że zasłużyła
  • emma6666 09.06.18, 12:26
    Zdecydowanie bon.
    Syn kończył rok temu przedszkole, pani dostała na 500 zł do apartu. Oczywiscie była bardzo zadowolona.
    Serwis sredni pomysł bo nie wiesz czy trafisz w gust albo czy już nie ma i czy kolejny jest potrzebny.
    Biżuterię sobie kupi jaką będzie chciała, a nosząc ją będzie pamiętała o dzieciach.
  • emma6666 09.06.18, 12:27
    Obraz w drewnie itp to już w ogóle bez sensu.
  • olesia301 09.06.18, 16:34
    no też bym chciała bon, ale zdecydowany sprzeciw grupy.
    Kupujemy jakiś delikatny prosty łańcuszek. Panie mają córki ,w razie czego któraś przejmie smile

--
    www.piotrusiek.pl/
  • marshi 10.06.18, 19:18
    Z jednej strony super dostać trafiony prezent: łańcuszek, kolczyki czy bransoletkę. A z drugiej trudno taki kupić sad. Oczywiście są prezenty prawie uniwersalne i nie jest to złe rozwiązanie.
    Dla mnie bon, to bardzo dobre rozwiązanie. A oprócz tego coś bardziej osobistego: np. album ze zdjęciami wychowanków, ale zdjęcia indywidualne i każdy pod swoim zdjęciem sam się podpisuje jeśli potrafi, albo/i coś rysuje.
  • olesia301 09.06.18, 16:36
    no właśnie ten serwis słaby

--
    www.piotrusiek.pl/
  • emma6666 09.06.18, 19:30
    A w ogóle wiecie czy nosi srebro czy złoto? Szkoda, że większość przeciwna. Bon to najlepszy pomysł
  • studentka_n 09.06.18, 20:41
    Jestem nauczycielką pracującą w przedszkolu. Trochę niezręcznie bym się czuła dostając bon pieniężny, trochę tak jakbym dostała pieniądze. Za swoją pracę dostaję wypłatę. Oczywiście jest mi miło jak na zakończenie roku dostanę od dziecka czekoladki czy kwiatki czy zwykłe "dziękujemy" bo robię o wiele, więcej niż należy do moich obowiązków i to dla mnie jest w pewnym sensie docenienie ze strony rodziców. W pierwszym roku pracy miałam grupę, która w większości szła do szkoły dostałam skromną srebrną bransoletkę, którą do tej pory zakładam i wspominam z sentymentem dzieci mimo, iż grupa do.grzecznych nie należała wink Taki upominek, który jest pamiątką, nie obciąża budżetu rodziców jest tylko dla mnie do przyjęcia.
  • asia_i_p 10.06.18, 12:06
    Trochę za dużo zebrałyście.
    Myślę, że sensowna jest fotoksiążka, chociaż wymaga więcej zachodu niż bon - trzeba te zdjęcia pozbierać. Ale to jest coś, do czego można w momencie załamania się zawodowej pewności siebie wrócić i doładować akumulatory.

--
    The conceptual penis [...], is exclusionary to disenfranchised communities based upon gender or reproductive identity [...] and is the conceptual driver behind much of climate change.
  • kropkaa 13.06.18, 19:31
    Obraz w drewnie, brrr.
    Osobiście nie lubię bonów/kart. Kupując prezenty wiem po kilku latach, co do kogo pasuje. Stawiam na elegancką klasykę, czy to biżuteria czy byłaby to porcelana. Podobnie pióra wieczne, alkohole (nie dla nauczycieli). No i dobrze, by prezent był mały - nie każdy lubi w pokoju nauczycielskim chwalić się, co dostał.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.