Dodaj do ulubionych

Kompaktowe gry rodzinne

10.06.18, 09:38
Czy możecie polecić kompaktowe gry do pogrania na plaży, w podróży itd. dla ośmiolatki i rodziców?
Na razie mamy Dobble i Uno, szukamy innych gier o podobnych gabarytach.
Edytor zaawansowany
  • kasiakos 10.06.18, 10:03
    Bang,! 6 bierze, Spiskowcy, Gra o Tor
  • mama.a.z 10.06.18, 20:24
    Cardline
  • tosi-mama 10.06.18, 20:31
    Karcianki MIO i Zero. Wszędzie z nami jeżdżą. Polecam

--
    "Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu."Sofokles
  • krotanna 10.06.18, 22:39
    U nas najlepiej sprawdzają się zwykłe karty (gramy w makao, remika, tysiąca) oraz kości. Super są też zapomniane bierki smile
  • aggala 11.06.18, 06:57
    Qwirkle w wersji mini. Mamy taką: b2b.g3poland.com/product-pol-4328-Qwirkle-w-metalowej-puszce.html a jest jeszcze wersja "Qwirkle travel".
    Karcianki: "Red 7", "Schotten totten". Ta ostatnia tylko dla dwóch graczy.
  • katkago 11.06.18, 15:50
    Voodoo, Cludeo shuffle
  • marshi 14.06.18, 10:10
    A czy Waszym zdaniem Czarne historie nadają się jako prezent na zakończenie roku dla gimnazjalistów kończących 2. klasę? Czy to jednak zbyt kontrowersyjna pozycja?

Co możecie polecić? Do 30 zł.
  • estragonka 15.06.18, 09:48
    marshi napisał(a):

> A czy Waszym zdaniem Czarne historie nadają się jako prezent na zakończenie rok
    > u dla gimnazjalistów kończących 2. klasę? Czy to jednak zbyt kontrowersyjna poz
    > ycja?
    >
    > Co możecie polecić? Do 30 zł.

moja córka by się cieszyła, ja też. fajny pomysł.
  • kurt.wallander 14.06.18, 11:39
    Pędzące żółwie.
  • aggala 14.06.18, 12:25
    Byłabym ostrożna. Żółwie dla 8-latki mogą być za proste. Moje dzieci w tym wieku już nie bardzo chciały grać. Poza tym, żeby "Żółwie" spełniały kryterium kompaktowości, to trzeba je zabierać bez pudełkawink
  • magdalenca78 14.06.18, 12:33
    E tam, za proste smile DOrośli też mają ubaw grając, szczególnie, że można grać z odwrotnymi zasadami, kto dojdzie ostatni, ten wygrywa.

--
    Tygrysek - VII 2009
    Króliczek - V 2014
  • malea1 14.06.18, 13:14
    Cortex.
  • aggala 14.06.18, 13:58
    To może u nas jakoś nie trafiły w gusta. Jak byli młodsi, to grali, a później wcale nie chcieli wyciągać, a ogólnie gry lubią.
  • kurt.wallander 15.06.18, 09:21
    aggala napisała:

> To może u nas jakoś nie trafiły w gusta. Jak byli młodsi, to grali, a później w
    > cale nie chcieli wyciągać, a ogólnie gry lubią.

To pewnie kwestia indywidualna. My lubimy wciąz zółwie, bo są szybkie, proste i mozna się pośmiać.
    Moim zdaniem pudełko jest tak małe, że dla mnie podchodzi pod kompaktowe. Ale ja porówuję z Talismanem czy Wsiąśc do pociągu smile
  • novanovna 16.06.18, 20:25
    Tak tak, jedna z ulubionych szybkich gier imprezowych wink
  • miss.didi 14.06.18, 15:54
    U nas rządzą Fasolki, ale też Uno. Zwykle karty dają tak naprawdę najwięcej możliwości (remik, Makao, czy prostsze typu pan czy wojna) bez zwiększania gabarytów smile
    Nienajgorsze jest też monopoly express - nie ma kart które mogłyby odfrunąć na plaży wink
  • asu1981waw 16.06.18, 19:26
    Kotobirynt, sushi go i u nas wciąż sakapuss mimo, że jest chyba od 5 lat.
    A i jeszcze pizza.

--
    http://dhbf.daisypath.com/PzyNp2.png
  • novanovna 16.06.18, 20:26
    I jeszcze Story Cubes.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.