Dodaj do ulubionych

New balance damski model.

12.07.18, 13:59
Który polecacie model?
Edytor zaawansowany
  • emma6666 12.07.18, 16:38
    Zadnego nie polecę, bo mimo że wizualnie bardzo mi się te buty podobają, podejście firmy do klienta skutecznie zniechęca
  • joagraba 13.07.18, 08:16
    Ja też kupiłam bo córce się bardzo podobały i nie jestem zadowolona. Po paru dniach noszenia wyglądały jak po starszej siostrze, nosek w jednym delikatnie już odklejony, a córka butów nie niszczy.
    Teraz są z nią nad morzem, zobaczę jak wyglądają po powrocie.
  • afroddytta 13.07.18, 13:39
    Ja tez kupiłam NB bo takie trendy itd wink i strasznie się zawiodłamsad miałam takie granatowe i strasznie sciapciały, wytarł się kolor, zamsz wyglada okropnie, wstyd w nich chodzić, a używałam na codzień tzn do samochodu i latania, żadne tereny czy ekstremalne wyprawy.
    Wcześniej miałam tego typu Reeboki i teraz znów kupiłam Reebok, w Factory za 100 z groszami i jestem bardzo zadowolona. Więcej NB nie planuje bo nie kalkuluje mi się.
    Mąż uparcie chyba 3 pare nosi ale pierwsze zamszowe wiśniowe tez się tak brzydko zużyły, potem kupił całe skórzane czarne i chyba lepiej.
  • igmaj 13.07.18, 14:06
    A jaki model Reeboków masz?
  • afroddytta 14.07.18, 15:30
    Mam teraz dokładnie takie, to taki ciemny granat wpadający w fiolet jakby, bardzo ładny i uniwersalny kolor. Faktura materiału tez super, jestem bardzo zadowolona
    m.galeriamarek.pl/reebok-royal-cl-jog-2lx-damskie-buty-buty-lifestyle-reebok,plec,WW,B,BL,53918730.bhtml
  • joagraba 14.07.18, 18:40
    Ja też polecam Reebok Royal Classic Jogger. Buty niedozdarcia, po praniu jak nowe.
    W sklepie internetowym Reeboka często są promocje tylko wysyłki długo idą i zwroty również.
  • sajgonetka 19.07.18, 21:51
    a jak u nich z rozmiarówką jest?

--
    Mama Starszaka i Malucha
  • joagraba 20.07.18, 10:38
    Ale u kogo? Reeboka czy NB?
    Reebok dla mnie trochę większy niż standardowo, jak większość sportowych marek.
    NB stanowczo mniejszy: zamiast zwykłego 35 (w innych butach) kupowałam 37.
  • afroddytta 20.07.18, 11:10
    Ja mam NB 40, nike 40 lub 40,5, a te Reebok 38,5, czyli warto przymierzać raczej wink
    64 zł za takie ładne Reeboki to super, a nie ponad 300 za najnowsze modele NB
  • joagraba 20.07.18, 10:39
    Dopiero co była wyprzedaż na RBK outlet (wszystko za 50%) i te zwykłe CJ były po 64 zł.
  • joagraba 20.07.18, 12:17
    m.reebok.pl/reebok-royal-classic-jogger-2.0/CM9902.html
  • joagraba 20.07.18, 12:20
    Za 64 zł były dziecięce, ale ja się w nie spokojnie mieszczę.
    Ale z damskich też można znaleźć w okolicach 100 zł.
    m.reebok.pl/kobiety-buty-outlet?srule=price-low-to-high
  • azaporowska 20.07.18, 13:34
    My nosimy cała rodziną i nic sie nie dzieje. Ale tylko model 574. Córka 9 letnia ma juz drugą parę, piorę je w pralce średnio co 2-3 tygodnie bo ma jasne kolory i nic sie nie dzieje. Starsza (15 lat) ma już 3 lata (oczywiście nosi na zmiane z innymi) i tez nic. My z męzem weekendowo i wszystko ok.
  • mini_em 14.07.18, 14:14
    ja również nie polecam- odklejają się noski, szybko materiał wygląda na znoszony, mężowi wytarł się but na dużym palcu tak że prawie dziura się zrobiła, a buty noszone sporadycznie.. żadne inne nam się tak nie niszczyły buty więc ja już tę firmę omijam szerokim łukiem
  • emma6666 14.07.18, 14:55
    Szkoda, że nie umiem tu zdjec wstawiać, bym pokazała buty mojego syna.
  • emma6666 14.07.18, 14:58
    Nigdy żadne buty syna tak szybko się nie zniszczyły. Poza zamszowymi i tymi zajechanymi na rowerku biegowym, większość sprzedawałam w bardzo dobrym stanie forum.gazeta.pl/forum/w,583,166057252,166057252,Odrzucona_reklamacja_Co_dalej_.html
  • afroddytta 14.07.18, 15:34
    No właśnie ja tylko z jednym dzieckiem mam problem bo ma szeroka stopę i chyba wysokie podbicie i rok temu skończyło się tym ze tylko NB na niego pasowały wiec miał kupione 2 identyczne pary tylko w innych kolorach, jedne do szkoły, drugie do chodzenia. Te szkolne jeszcze ok, ale te na co dzień to masakra uncertain szkoda tylko ze Nike czy Reebok które kupujemy dla pozostałych dzieci są sporo tańsze a NB dużo droższe jednak.
  • emma6666 14.07.18, 17:08
    Są drogie więc spodziewałam się lepszej jakości. I lepszego traktowania klienta. W salonie firmowym sprzedawca przy mnie przeglądał reklamacje szukając mojej. Patrzyłam mimochodem. Wszystkie odrzucone

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.