Dodaj do ulubionych

Która walizka:Saxoline,It Luggage czy BgBerlin?

31.08.18, 00:07
Czy ktoś może mi podpowiedzieć albo wyrazić swoją opinię na temat którejś z tych walizek?Nastoletnia córka bardzo chciałaby dostać na urodziny walizkę na kółkach. Poszperałam w necie i właśnie te trzy wpadły mi w oko,bo są takie młodzieżowe,kolorowe,wzorzyste-takie inne. Przy okazji poczytałam sobie o nich ale jakoś tak mało jest opinii,raczej ogólne informacje.Nie chcę zwykłej i taniej bo miałam już tanią i krótki był jej żywot.Pomóżcie mi proszę podjąć decyzję
Edytor zaawansowany
  • kubek290713 31.08.18, 07:02
    Mamy It Luggage - 3 sztuki i jesteśmy zadowoleni bo są bardzo lekkie. Nawet 18-letnia córka ostatnio mi podkradła mniejszą walizkę twierdząc, że jest bardziej pakowna i lekka.
  • maddie4374 31.08.18, 20:57
    Kubek290713 a czy to są miękkie czy twarde walizki?Ja ze względu na wzory te bardziej kolorowe szukam twardej,myślę że taka bardziej spodoba się nastolatce. Znalazłam takie IT Luggage w polskich sklepach:
    allegro.pl/ShowItem2.php?item=7236561314
    Niestety tylko dwa rodzaje(z tych trzech firm ta ma najmniejszy wybór twardych walizek w naszym kraju).Bardzo podoba mi się wnętrze.A jak wygląda sprawa kółek?Są plastikowe czy z kauczuku?Walizka jest stabilna?
  • kubek290713 01.09.18, 19:31
    ja mam 2 miękkie i 1 twardą w srebrnym kolorze. Twardsza model Proteus ma pojemność 110 litrów /jest powiększana/ i waży 4,2 kg i jest dużo cięższa od miękkiej /2,9 kg/. Jest stabilna na 4 podwójnych kółkach z plastiku ale nie terkoczą bardzo. Fajne, że mają gwarancję 10 lat. Przeżyły już 6 lotów. Kupiłam w Tk Maxx i jest tam bardzo duży wybór.
  • sinceramente 04.09.18, 10:26
    Miałam w domu it i saxoline.
    W it kółka umarły zupełnie po czterech wyjazdach. I to obozy, więc wiadomo, że autokar podjeżdża pod ośrodek i wiele ta walizka nie jeździ.
    W tym roku przed obozem kupiłam młodzieży Travelite Campus, bo panna też nie chciała gładkiej.

Kabinówka saxoline przeżyła kilkanaście lotów i drugie tyle podróży pociągiem/autokarem i ma się dobrze. Jedyne zastrzeżenie jakie mam to, że po tych kilku latach rączka już nie wysuwa się tak płynnie.

--
    "Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść."
  • maddie4374 16.09.18, 17:32
    Sinceramente,a ta kabinówka saxoline była z tych twardych?Mojej córce podobają się te kolorowe;twarde.A jak się sprawuje Travelite?Z tego co podejrzałam w necie to ta jest miękka,tak?No i zastanawiam się czy brać małą czy średnią,np.na taki wyjazd na tydzień.
  • konwalia-82 18.09.18, 10:57
    Moja młoda ma kolorową z american tourister, model z myszką minnie
  • sinceramente 20.09.18, 09:45
    Kabinówka była twarda.
    Travelite po dwóch wyjazdach jest ok. Żadnego problemu. Moja zmieściła się na dwa tygodnie w średniej, a nie żałowała sobie ubrań.

--
    "Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść."

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.