09.09.18, 10:12
Poszukuję piórnika typu tuba,ale otwieranego nie z góry,ale jakby od czoła.Nie mogę znaleźć,może ktoś kojarzy?
Edytor zaawansowany
  • b.bujak 09.09.18, 13:37
    przychodzi mi do głowy takie coś, chociaż chyba nie do końca o to ci chodzi...

www.herlitz.de/herlitzhp/Pulsar/pl.Herlitz.showCategory..c.404./pi%C3%B3rnik-kosmetyczka-mycase

--
    5/4 Polaków nie zna się na ułamkach!
  • lucyjkama 09.09.18, 15:44
    Chodzi o piórnik typu duńskiego? Poszukaj dakine, herlitz, nici.
  • smiechupara 09.09.18, 17:00
    Dzięki,ale nie takie.Jesli np.jest piórnik tuba,to wówczas otwierany nie z góry,tylko jakby zamek w tym "kółku" z boku.smile
  • lucyjkama 09.09.18, 20:25
    He he no teraz jasno opisałaś smile Nie widziałam takiego piórnika. Tylko koniecznie musi być taki? Bo chyba korzystanie z niego byłoby nieco utrudnione. Trzeba wysunąć wszystko żeby znaleźć potrzebną rzecz.
  • patatajowa 09.09.18, 20:50
    ja widziałam kredki w takim, ale to raczej nie piórnik bo cięzko byłoby cokolwiek w nim znależć, tylko opakowanie na kredki/flamastry.

--
    http://yoursmiles.org/tsmile/rest/t4126.gif
  • smiechupara 09.09.18, 22:02
    właśnie potrzebuję tylko na kredki. Może i opakowaniem się nazywaćsmile
  • joagraba 09.09.18, 22:16
    www.olx.pl/oferta/metalowa-tuba-na-kredki-CID88-IDsSdA7.html
  • joagraba 10.09.18, 08:13
    A ten pierwszy zalinkowany przez b.bujak Herlitz jest całkiem sensowny - można go postawić i wyjmować kredki pionowo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.