Dodaj do ulubionych

Prezent na 40-te urodziny

12.09.18, 16:10
Jesteśmy z mężem zaproszeni na 40-te urodziny do znajomych( mąż i żona wyprawiają razem). Macie jakieś pomysły na prezent?
Edytor zaawansowany
  • krasulas 12.09.18, 19:27
    Jaki budżet?
    Odpowiednio tematycznie dobrane plakaty w ramach z np.Porysunki lub A.Mleczko?
    Bilety na dobry koncert czy występ ulubionego kabaretu. Weekend we Dwoje w ciekawym miejscu.
    Sporo zależy od opodobań obdarowywanych np. blenderówka i do tego rożności owocowo-zdrowotne.... itp
  • edyta_32 12.09.18, 20:57
    Moi znajomi ktorzy razem wyprawiali 40 dostali np. Dysk twardy 1tb. wspominali kiedys ze musza w jednym miejscu zgrać wszystkie fotki dla potomnych smile

--
    -----
    Mama
    CUDOWNEJ CÓRECZKI i CUDOWNEGO SYNKA
    Julia 27.08.2009 i Bartosz 07.03.2013
  • marshi 13.09.18, 15:35
    Wszystkie pomysły typu: masaże, bilety na koncert, wystawę, kabaret i teatr uważam za trafne. Często takimi obdarowuję i chętnie sama przyjmuję. Prezenty materialno-namacalne są równie dobre, pod warunkiem, że orientujemy się co ucieszyłoby jubilata.
    Ostatnio kupiłam: karnet do kina i kurs doskonalenia pływania.
    A modlitewnik wykorzystam :0!
  • alfa36 12.09.18, 20:55
    Mój mąż dostał (co prawda na 50 urodziny) lupę i modlitewniksmile
  • kasiakos 13.09.18, 19:12
    40 zakładów toto-lotka, lub 40 zdrapek, moneta kolekcjonerska 1g srebra Ok 100zł,
  • feliz_madre 14.09.18, 08:09
    kasiakos napisała:
    > 40 zakładów toto-lotka, lub 40 zdrapek,

U nas było jeszcze 40 piw - a każde inne.
  • kutitu 14.09.18, 00:06
    A ja na swoje urodziny dostałam prezent w postaci sesji zdjęciowej. Zrobiłam parę swoich i kilka ujęć rodzinnych. Mega pamiątka. Polecam
  • agatka453 14.09.18, 12:50
    Myślę, że kosz prezentowy będzie ok, np. poczta kwiatowa ma różne kombinacje z winem, kawą, herbatą i słodyczami w eleganckich skrzynkach.
  • nik_itam 15.09.18, 20:44
    Jak się idzie na urodziny rodzeństwa to też się daje wspólny prezent??
    Pani kupiłabym coś z biżuterii a panu coś związanego z jego hobby. Opcjonalnie prezenty zrzutkowe od wszystkich gości ale też każdemu indywidualny. I na pewno nie kosze z herbatą czy piwo big_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.