Dodaj do ulubionych

Intercity _ ceny biletów

13.09.18, 08:32
jak rozumieć zapisy dotyczące cen biletów jeżeli widzę" bilet od 77 pln" po czym cena to 168 pln za dwa bilety: dorosły ( -30%) i dziecko( -37%).
druga cena " bilet od 120 pln" i tu 2 bilety na tych samych zasadach, to 180 pln. Zatem drugi przypadek tylko 12 pln droższy finalnie chociaż wyjściowo różnica większa.
Nie potrafię kupić biletu?
Edytor zaawansowany
  • silje78 16.09.18, 07:20
    Maja jakies swoje promki. Moze chodzi o to, ze w sumie jest od 77zl, ale jak kupujesz kilka minut po polnocy na 30 dni przed? Ograniczona ilosc biletow i kolejne drozeja. Moze o to chodzi.
  • iberka 16.09.18, 13:54
    No nie, bo ta cena pojawia się przy konkretnym kursie / godzinie. Drożeje po kilku dniach - normalne .
    Odkąd Kraków - Warszawa, to tylko polski bus ( o zgrozo) i intercity - normalnie nie mam jak pojechać do stolicy, bo chore ceny biletów skutecznie zatrzymują mnie w domu uncertain
  • monia2506 16.09.18, 17:04
    Ostatnio jechalam do Warszawy intercity ale kupowalam bilety na dworcu kolejowym i babka wyliczyla mi jeszcze inaczej niz ja w domu ze jakis bilet rodzonny sie nie oplaca tylko zrobi mi weekendowy. Moze lepiej isc na dworzec i pani w kasie podpowie.

--
    Wychowanie dzieci jest jak walizka.Co włożymy,to wyjmiemy.
    Wojciech Eichelberger
  • iberka 16.09.18, 17:35
    O tym nie pomyślałam......z czystej wygody i braku czasu, ale spróbuję wink. Dzięki za podpowiedź
  • angazetka 18.09.18, 13:43
    W te wakacje za bilety Warszawa-Berlin-Warszawa w kasie na dworcu zapłaciłam 200 zł mniej niż bym zapłaciła przez net. Warto.
  • tol8 18.09.18, 22:18
    Nie wiem. Zawsze jeżdżę za 37zł na trasie Wrocław-Warszawa. Tyle wychodzi normalny bilet w drugiej klasie ze zniżką na KDR (37%). Kupuję 3-4 tygodnie przed wyjazdem, by załapać się na promocję.

--
    W weekendy ematka staje się matką.
  • iberka 18.09.18, 23:25
    Ale Kraków - Warszawa, to specyficzna trasa wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.