Dodaj do ulubionych

Paczka w ruchu - opóźnienie

03.12.18, 16:46
Czy ktoś tez czeka na dostawę? Zawsze dochodziły w 2-3 dni a teraz obsuwa. Paczka wysłana 27.11 i właśnie na infolinii mi powiedziano ze jest jakiś zator w Katowicach o najwcześniej będzie w środę ale gwarancji ze będzie nie ma....
w paczce jest prezent mikołajkowy dla koleżanki z klasy i mamy problem...
Edytor zaawansowany
  • smoczy_plomien 03.12.18, 20:33
    Moja zamówiona na początku listopada doszła chyba po 3 tygodniach. Warszawa.
  • san_vito 05.12.18, 20:32
    Moja zamowiona w sobotę. Doszła w środę rano.
  • tosi-mama 05.12.18, 20:47
    U mnie na szczęście bez problemu, towar zamówiony w piątek, w poniedziałek wysłany, dziś z rana sms, że paczka czeka w kiosku.

--
    "Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu."Sofokles
  • noo_noo 05.12.18, 21:08
    u mnie najbliższy kiosk zniknął z mapy sklepu i wysłano zapytanie, czy mogę wskazać inny kiosk. Przestały być dostępne kioski, które nie podlegają bezpośrednio Ruch.
  • smoczy_plomien 05.12.18, 21:11
    Mnie również udało się wybrać kiosk, który już nie należy do sieci, tylko mnie nikt nie pytał i wysłano do odległego kiosku. Czekałam więc 3 tygodnie i na koniec nie mogłam odebrać paczki.
  • semihora 06.12.18, 14:46
    Nieznośnie się ślimaczy paczka w ruchu...

--
    Chwała wyklętym cukiernikom - ci nie zaznali słodyczy.
  • dwellajna 06.12.18, 14:49
    Za chwile Ruch splajtuje i problem sie "rozwiąże"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.