Dodaj do ulubionych

Zara online - wymiana

04.12.18, 09:29
Cześć.
Czy rzecz kupioną w Zara Online można wymienić w sklepie stacjonarnym na inny rozmiar?
Kupowałam na Black Friday, więc cena teraz jest zupełnie inna sad.
Edytor zaawansowany
  • darla-d 04.12.18, 10:48
    Mi powiedziano jak kupowałam ale stacjnarnie , że wymiana jest możliwa ale za dopłatą do pełnej ceny...
  • karolina-rzeszow 04.12.18, 14:31
    Mozna. Slyszalam, ze w niektorych sklepach sie nie zgadzaja, ale wiele osob tak wymienialo. W mohito tez mozna wymienic (ale tylko stacjonarnie,bo jak w sklepie internetowym to tylko zwrot i nowy zakup)
  • karolina-rzeszow 04.12.18, 14:35
    Aaa mozna tez wymienic przez sklep online, ale tylko przy playnosci karta. O ile rozmiar jest dostepny
  • patatajowa 04.12.18, 14:56
    No dobra ale za jaka cenę? Pierwotnego zakupu czy aktualną?

--
    http://yoursmiles.org/tsmile/cold/t09003.gif
  • els.ol 04.12.18, 20:06
    Odbywa się to bezgotówkowo. Zrobiłam symulację. Buty z BF kupione za 70zł (teraz 140) mogę wymienić na inny dostępny rozmiar. Wtedy oni przysyłają nowy rozmiar (bezpłatnie, niezależnie od ceny produktu), a kurier zabiera produkt z niewłaściwym rozmiarem (lub zwracasz w inny sposób np. w sklepie, masz na to bodajże 14 dni)
    Generalnie, jeśli jest dostępny rozmiar, można wymienić po cenie z BF (tylko warunkiem jest zapłata za zamówienie z kartą)
  • karolina-rzeszow 04.12.18, 22:47
    Po cenie z BF.
  • eowen 07.12.18, 23:01
    Dostałam odpowiedź z BOKa, że tak, ale u mnie jest trochę inna sytuacja, bo otrzymałam inny rozmiar niż zamawiany. Reklamować mogę, ale wtedy w grę wchodzi tylko zwrot, natomiast jedynie w sklepie mogą mi wymienić na właściwy rozmiar.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.