Dodaj do ulubionych

Buty dzieciece, marki z limango co już znacie

06.12.18, 14:12
Co jakiś czas mam chęć kupić na próbę, ale zawsze kończy się na zamiarach. Co możecie powiedzieć o markach takich jak gioseppo, pio, bo bell, lamino, ciao, kastinger itp? Interesuje mnie, czy są elastyczne, lekkie, w przypadku zimowek nieprzemakalne, jak z ich tęgością. Starsze dziecko miało mega szczułą stopę, młodsze na odwrot i teraz szukam szerokich. Ja kupuję zazwyczaj primigi, superfity, czasem geox, kiedyś ecco. Znam richtery, naturino. Chciałabym taką jakość.
Edytor zaawansowany
  • agnieszka_mmm 06.12.18, 15:04
    U nas były buty Gioseppo, kalosze dla dwójki dzieci, skórzane botki dla córki i tenisówki na rzepy dla synka. Wszystkie świetne, ja bardzo lubię tę firmę. Kalosze naprawdę polecam, są z miękkiej gumy, wole od crocsów sto razy. Kupuje zazwyczaj neutralne kolory i w jednej parze kaloszy przechodzi dwójka moich dzieci, jeszcze oddaje dalej rodzinie i noszą je kolejne dzieci.
    Jest tam jeszcze taka firma Billowy. Raz kupiłam świetne botki skórzane dla córki, a co roku kupuje fajne tenisówki/trampki materiałowe dla dwójki dzieci. Noszą od kwietnia do września zazwyczaj i podeszwy są całe, mało zdarte. Piorę w pralce i ok.

Czaiłam się jeszcze na Pio bo wydają się porządne, były kiedyś na zalando też w szalonych cenach.

Moje dzieci mają raczej normalne stopy więc się nie wypowiem na ten temat rozmiarówki smile Wydaje mi się, że Billowy wypadają mniejsze.

Ale trzeba też przyznać, że jeśli myślisz o ewentualnej odsprzedaży później to jest z nimi ciężko, marki nie są u nas znane sad
  • mama.nygusa 07.12.18, 08:57
    Gioseppo corka obecnie ma botki, bardzo ladne i fajne, skorxane, wczesniej miala sandaly, byly tez ok.
    Ricosta kapitalne buty, a Ciao superr, cora ma traperki, miekka podeszwa, cieple, bardzo wygodne.Z tych 3 marek, giosppo "najgorsze" ale tez bardzo fajne.Rocosta i ciao to jakosc richterow, na pewno nie gorsze.

--
    alicia033 napisała:

> Znowu łżesz, nędzny katolu
  • edi.k16 07.12.18, 11:31
    Mamy Pio kozaczki - skóra , membrana, odblaski , bardzo zgrabne, raczej szczupłe, dopracowane, wyglądaja bardzo solidnie.
    Syn chodzi aktualnie w nich nie było jeszcze testu w błocie i sniegu wink ale jestem dobrej myśli

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.