Dodaj do ulubionych

Szczotka obrotowa Rowenta, Babyliss -warto kupić?

12.12.18, 09:05
Zastanawiam się nad taka suszarka obrotowa, czy to na prawdę dziala? zeby włosy porządnie "odbic" od skory i wymodelowac jak fryzjerki na okrągłej szczotce? Mam dość cienkie włosy, długość do obojczykow. Macie? Jak używacie do proszę o opinię. Pozdr.
Edytor zaawansowany
  • agulek.3 12.12.18, 09:36
    Mam Babyliss od 4 lat i dla mnie jest świetna. Mam jednak włosy,które się puszą i dzięki niej daje radę je poskromić. Nie mam jednak pojęcia jak będzie sprawowała się przy cieńszych włosach. Ja bardzo polecam -nic przez te lata się z nią nie działo,a używam bardzo często.
  • kanna 13.12.18, 21:03
    Kocham.
    Mam już kolejną, teraz Rowentę, wcześniej innej marki.
    Zrobienie fryzury rano zajmuje 3 minuty. Używałam na włosy długie, krótkie, średnie... Polecam każdemu.

--
    Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
    Pół wieku poezji
  • maciejkaa 14.12.18, 20:16
    Używałam obrotowej babyliss, jest świetna, teraz wypuślili kilka nowych modeli, jest taka fajna złota, ma wszystkie możliwe bajery, jonizację, 2 kierunki obrotu, ustawienia temperatury, prędkości. Na pewno znajdziesz na yt jakieś filmiki z reckami, chyba jest z linii creative

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.