Dodaj do ulubionych

Kawa ziarnista aromatyczna do latte, cappuccino

08.01.19, 18:04
Witam,
jaką kawę ziarnistą polecacie do zaparzania w ekspresie automatycznym? lubię kawy białe, latte, cappuccino itp. Jaka kawa będzie bardzo aromatyczna, delikatna w smaku, bez goryczki i kwasowości, ale zarazem będzie miała swoją moc? tylko cena żeby nie zwalała z nógwink
Edytor zaawansowany
  • stara.mostowiakowa 08.01.19, 18:57
    Dallmayr classic
  • viki0 09.01.19, 13:54
    Tą znam, jest niezłasmile jakie kawy jeszcze po
    lecacie?
  • makoja 09.01.19, 14:13
    Ja kupuję taką która jest aktualnie w promocji - zwracam uwagę na skład - 100% arabica, aktualnie mam markę własną tesco
  • viki0 09.01.19, 15:49
    Mąż też tak robi, ale efekt taki, że kupił już drugą paczkę kawy, która jest po prostu niedobra i męczymy się by ją skończyć. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i rozeznać się w różnych rodzajach kaw by znaleźć w końcu tą dla mnie najsmaczniejsząwink tak więc czekam na kolejne propozycje dobrej jakości kawy - raczej nie z supermarketu, najlepiej dostępnej w sprzedaży online.
  • smoczy_plomien 09.01.19, 16:23
    Znasz CoffeeDesk? Mają duży wybór świetnych kaw, a parę dni temu założyli na fejsie grupę doradczą.
  • porzeczka1 09.01.19, 20:54
    Lavazza Pienaroma, kupuję na all
  • adasion 09.01.19, 17:34
    Movenpick. Dobra relacja jakości do ceny.
  • izryn 09.01.19, 19:08
    Tchibo Barista Espresso

--
    Iza
    Maja (03.03.2005)
    Mikołaj (03.10.2009)
  • saszanasza 10.01.19, 10:55
    Ja bardzo lubię lucaffe w czarnym opakowaniu. Piękny zapach podczas parzenia i lekko czekoladowy smak (ziarna palone na czekoladzie, czy cos w tym stylu)
    Nie jest kwaśna i nie ma goryczki.

--
    Chciałabym się kiedyś wyspać na tyle, żeby rano poczuć, że się budzę a nie zmartwychwstaję.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.