Dodaj do ulubionych

Meble Ikea.... urządzam pokój;-)

10.01.19, 08:44
Dziewczyny! Planuję urządzić pokój. Miałaby to być biblioteczka z książkami, miejsce na płyty CD i bibeloty. Chcę kawałek blatu do pracy, jakiś stolik kawowy i szafka RTV.
Podoba mi się:
witryna na książki+bibeloty: www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S69281776/
regały na płyty: www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40277143/
stolik pod laptop: www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30339735/
stolik kawowy: www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70335486/

Czy macie/użytkujecie coś z tego? Możecie polecić?
Czy stolik pod laptop nie jest zbyt mały? Potrzebuję postawić tam laptopa i od czasu do czasu rozłożyć papiery.
Poradźcie proszę bo już zgłupiałam, tyle się tego naoglądałam, że wreszcie marzę żeby podjąć decyzję...
Edytor zaawansowany
  • stara.mostowiakowa 10.01.19, 17:52
    Wypowiem się na temat tego biureczka-miałam kiedyś podobne i za każdym razem gdy od niego wstawałamł waliłam się udem o róg tej półeczki pod blatem. Nie polecam.
  • kurt.wallander 11.01.19, 12:36
    Billy polecam, fajny płytki regał. Ten na płyty sprawdż, czy nie jest zbyt płytki z kolei na płyty (zakładam, że chodzi o CD).
  • levoonia 11.01.19, 21:42
    billy jest super ale 40-tki bo 6-tki wyginają się pod ciężarem książek. A z przeszkleniem to już najpraktyczniej i najfajniej smile
  • adasion 12.01.19, 11:04
    Mam regały Billy od ponad 10 lat i wciąż jestem zadowolona smile Mam też ten mały regalik na płyty, CD i DVD mieszczą się bez problemu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.