Dodaj do ulubionych

Wytłumaczcie mi bo nie ogarniam ;) chodzi o h&m

13.01.19, 11:14
Zamówiłam dwie rzeczy za pobraniem. Każda 39,9 zł, wyszło 79,8zł. Wykorzystałam kupon -10% Miałam zapłacić 71,82 zł .. Dziś sprawdzam - zamówienie wysłane, ale jest tylko jedna rzecz, za 39.9zł uwzględniono kupon -10% podana kwota -7zł z haczykiem i do zapłaty 39,90zł. Nie ogarniam tego. Oni nie informują że czegoś nie ma? Poza tym bardzo dziwne, bo tego co akurat nie wysłali było sporo (tak myślę bo nie pisało - ostatnie sztuki) a to przy czym było inf że ostatnie sztuki wysłali.
.
Edytor zaawansowany
  • iwobula 13.01.19, 12:11
    Ostatnio dzielą jedno zamówienie na części. Może Twoje podzielili na dwa...w Twoim profilu powinna być taka informacja
  • natbar 13.01.19, 12:55
    Wysyłają z różnych magazynów. Czasem dzieła zamówienia.
  • mamusia.chlopca 13.01.19, 13:21
    Nie, nie ma informacji o podzielonym zamówieniu.
  • patatajowa 13.01.19, 15:52
    tez tak ostatnio miałam, zamówienie podzielone bo z 8 rzeczy 5 juz nie było. a najsmieszniejsze ze z dhl info ze ida do mnie dwie paczki-zamawiałam za pobraniem. oczywiscie doszła jedna .

--
    http://yoursmiles.org/tsmile/cold/t09003.gif
  • kurt.wallander 13.01.19, 22:10
    Powinnas dostac tez na maila fakturę, w której będzie napisane, jeśli jedna rzecz została anulowana. Tez mi zrobili ostatnio taki numer. Ubranie, ktorego nie wysłali zamówiłam ponownie, bo cały czas było dostępne.
  • mamusia.chlopca 14.01.19, 08:30
    Tak, właśnie sprawdziłam. Mam inf o anulowaniu zamówienia, ale dlaczego, skoro ta rzecz jest normalnie dostępna. Nie rozumiem. ale moze to i lepiej bo zamówiłam dwie takie same rzeczy w jednym rozmiarze ale innych kolorach. Moze okazać się ze nie trafiłam z rozmiarem to zamówie w tym drugim kolorze rozmiar większą.
  • karolina-rzeszow 15.01.19, 20:38
    Ja bym naisala do nich maila. Powinni dac Ci kupon na 10% skoro rzeczy sa nadal dostepne

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.