Dodaj do ulubionych

zegarek smartwatch --macie ? POlecacie ?

29.01.19, 20:04
Syn chciałby na urodziny zegarek smartwach... bo koledzy mają ..A ja nie jestem do końca porzekonana i powiem szczerze zupełnie nie w temacie.. Dlatego potrzebuję waszej porady czy cos takiego jest ware uwagi, jak sie sprawdza w uzytkowaniu , czy bateria długo trzyma..ipt .. Chetnie mu kupie jesli taki gadzet faktycznie się sprawdza . Jesli wasze dzieci uzywają to moze podpowiecie na jaki model warto zwrócic uwage..albo inaczej : Na co zwrócic uwage przy zakupie ? Z góry dziekuje za wszelkie sugestie i odpowiedzi.
Edytor zaawansowany
  • eesti_2005 29.01.19, 22:48
    Dla dziecka w jakim wieku?
  • hafdisj 02.02.19, 20:50
    niedługo skonczy 9 lat
  • il_biscione 06.02.19, 18:43
    Wydaje mi się, że dobrą opcją na początek może być nie smartwatch, a smart band - jest to rozwiązanie dużo korzystniejsze cenowo. Godny uwagi model, np Xiaomi Mi Band 3 kupisz za ok. 130 zł. Zakładam, że syn ma już smartfona, a smartband pozwala na odbieranie powiadomień z telefonu, odczytywanie wiadomości itd. Dodatkowo liczy kroki i przebyty dystans. Największą zaletą, obok ceny jest żywotność baterii, która w w/w modelu potrafi "trzymać" na jednym ładowaniu nawet 3 tygodnie.
  • lorna.doone 06.02.19, 23:40
    Miałam Xiaomi Mi Band, potem Fitbit, teraz mam Apple Watch. Najlepszy, najpraktyczniejszy, najdłuższa bateria i najfajniejsza apka na telefon - Xiaomi Mi Band. Tyle, że mi absolutnie wygląd nie odpowiadał... ogólnie jednak wybór ten jest jak najbardziej OK, aż trudno uwierzyć, że tak niewiele kosztuje. Do tego za grosze można kupić różne opaski do niego.
  • kanna 22.06.19, 11:50
    Ja bym potraktowała ta sytuację jako okazję, aby młody coś poczytał o smartwatchach w necie i poszukał, czego chce smile

Mam nastolatka, znalazł sobie sam, dla niego ważne były wodoszczelność i dobra bateria.
    A dla Twojego? Niech zbada rynek, jak mu zależy.

--
    Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
    Pół wieku poezji

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.