Dodaj do ulubionych

Zara odbiór w sklepie-pytanie

10.02.19, 23:02
Mam pytanie ile czasu zamówienie może czekać na odbiór w sklepie stacjonarnym Zara? Drugie pytanie czy oni te ciuchy pakują w worki czy wielkie kartony? Chciałabym odebrać przy okazji ale jak maja taka politykę pakowania jak hm(wielkie kartony ) to raczej się z tym nie zabiore.
Edytor zaawansowany
  • vikfik 11.02.19, 08:24
    Długo czeka, chyba nawet 3 miesiące jak się kiedyś pytałam, pakują w kartony, ale karton jest owinięty w worek foliowy z rączką, można nieść jak reklamówkę. Zawsze możesz przyjść ze swoją siatą, czy plecakiem i przepakować zamówienie smile zresztą często się pytają - czy karton Pani zabiera smile
  • beverlyja90210 11.02.19, 11:13
    Dziekuje Ci bardzo za pomoc
  • lovisa10 11.02.19, 12:24
    Niestety nie pakują już w te torby tylko w sam karton. Tzn. Może i to lepiej dla środowiska😉
  • da_mati 11.02.19, 13:00
    Pakują w sam karton i to dość spory.
  • dwellajna 11.02.19, 13:19
    Na odbiór, wg maila, jest 15 dni roboczych. pakowane w sam karton, wielkości raczej relewantnej. HM pakuje w wielkie kartony, bo wysyla kurierem, zamowienia odbierane w sklepie musza byc pakowane madrzej, bo magazyn sklepu ma ograniczona powierzchnie.
  • patatajowa 11.02.19, 18:39
    Często zamawiam z hm i jeszcze nigdy nie dostałam nic w kartonie tylko zawsze w wypchanej do granic możliwości foliowej torbie np ostatnio dwa grube welniane płaszcze. Za to w zarze zawsze karton nawet na dwa tiszerty. Poblemem to jakimś nie jest bo dają duże foliowki lub papierówki 😉

--
    http://yoursmiles.org/tsmile/cold/t09003.gif
  • natbar 11.02.19, 20:23
    karton, ale zawsze możesz rozpakować i zostawić paniom w sklepie- w czym problem? na odbiór jest 15 dni
  • beverlyja90210 11.02.19, 22:55
    Dziewczyny jeszcze jedno pytanie,jakie mam możliwości zwrotu zakupów odbieranych w sklepie? Mogę zamówić kuriera do domu który odbierze zwrot? Jeśli tak to mogę do jednego kartonu zapakować rzeczy z kilku zamówień,(zrobiłam ok 20 małych zamówień) pewnienz każdego coś będzie do zwrotu. Jak to wyglada?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.