Dodaj do ulubionych

Bidon, butelka dla dziecka do szkoly

21.03.19, 13:06
Co polecacie? Widze teraz, ze sa popularne bidony z filtrami. Zalezy mi na ekologi i aby butelka nie przesmiardla szybko i aby nie byla drogs. Wode w miescie podobno mamy pitno. Ale sama nie wiem jak pilismy kranowke to czesto lapalismy rota wirusy. Moze to przypadek, wiec moze filtr ma sens.
Edytor zaawansowany
  • patatajowa 23.03.19, 10:19
    przede wszystkim poczytaj bo zaden butelkowy filt nie oczyszcza wody z bakterii i wirusów.

--
    http://yoursmiles.org/tsmile/cold/t09003.gif
  • san_vito 28.03.19, 21:41
    Polecisz cos? Za duzo plastiku zuzywamy. Staram sie dodatkowo napelniac zwykle butelki, ale po 3 dniach lub szybciej smierdzi. Czy takie kupione butelki tez smierdza.
  • krasulas 23.03.19, 18:02
    Moje dzieci miały różne. W ciagu dnia jedna butla to za mało (muszą dolewać). Wygrało Dafi. Tanie (0.3l w Rossmann po 21zł). W tym roku szkolnym każde ma juz 2gą butlę. Po drodze testowaliśmy Sistemy (tylko jedna zdała egzamin - bezfiltrowe). Wcześniej kupowane zwykłe mineralne. W Dafi szybko niszczy sie plastk - kupiłam kolorowe (zabarwiona wersja tzw przezroczysta). Jest ok.
  • els.ol 28.03.19, 22:36
    U nas też Dafi i też wolę te z kolorowego plastiku.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.