Dodaj do ulubionych

trójwymiarowe obrazki książka 3d

29.03.19, 09:07
Szukam książki składającej się z samych obrazków 3d (Ukryte Trójwymiarowe Postacie i Obiekty Wyskakują ze Strony gdy Zrelaksujesz Swoje Oczy) wiecie gdzie znajdę lub pod jaką nazwą widziałam w muzeum iluzji jak byłam teraz nie umiem nic znaleźć
Edytor zaawansowany
  • sinceramente 30.03.19, 12:08
    pierwszy wynik z gugla szukając po frazie, którą wpisałaś w nawiasie
    relaksacja.pl/sklep/index.php?seo_path=ksi%C4%85%C5%BCki%2Fmagiczne-obrazy-3d

--
    "Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść."
  • fredy58 30.03.19, 21:58
    tak to jedyna którą również znalazłam, ale jedyna
  • sinceramente 31.03.19, 19:05
    No tak, bo to jakiś dziwny wydawca. Może wydawcą jest firma prowadząca ten sklep internetowy i nie wypuścili tego do szerszej dystrybucji, bo nie mają potrzeby, bądź ochoty.
    Tak jak mówi koleżanka, to są zwykłe stereogramy i po tym haśle znajdziesz inne książki o podobnej zawartości. Popularne to było w latach dziewięćdziesiątych.

--
    "Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść."
  • joagraba 30.03.19, 23:11
    Ale to nie są po prostu stereogramy?
  • fredy58 31.03.19, 20:32
    tylko tak jak piszesz lata 90 i wszystko używki sad

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.