Dodaj do ulubionych

nieprzeczytane.pl uważajcie

20.05.19, 21:00
bo nie wywiązują się z realizacji zamówień. Pierwszy raz od dawna zamówiłam w księgarni wysyłkowej nie za pobraniem i bardzo tego żałuję. Zamówienie złożone 12.05., miało dotrzeć najpóźniej w piątek, w piątek rano mail,że opóźnienie w realizacji. mieli wysłać kurierem w poniedziałek i niestety nie wysłali.
Edytor zaawansowany
  • saszanasza 28.05.19, 12:16
    Mam aktualnie ten sam problem

--
    Chciałabym się kiedyś wyspać na tyle, żeby rano poczuć, że się budzę a nie zmartwychwstaję.
  • olgalamis 28.05.19, 23:32
    Identyczny problem przy większych zamówieniach, nawet nie pierwszy raz, dlatego jak mi zależy na czasie, to dzwonię i pytam, co opóźnia, wtedy wyrzucam to z zamówienia, kasa jest do zwrotu, a reszta przychodzi szybko.
  • noo_noo 30.05.19, 09:52
    Tylko obecny problem nie wynikał przeważnie z tego, że nie mieli czegoś na stanie. Ponoć była migracja danych w związku z ich przejęciem przez merlin. Na infolinię nie szło się dodzwonić, część rozzłoszczonych klientów dzwoniła do merlina, wysyłali bardzo sprzeczne informacje. Teraz ponoć coś się powoli ruszyło z wysyłką, ale niesmak po takich wątpliwych "atrakcjach" został. Ja swoją paczkę ostatecznie dostałam kompletną i tylko z parodniowym opóxnieniem, ale to i tak nie załatwiało sprawy, bo książki były na prezent i musiał szukać zastępczego prezentu (oczywiście mocno za niego przepłacając) i martwiąc się, czy dostanę towar lub pieniądze...
  • nexan 30.05.19, 09:08
    Już w tym roku wieliktotnie czytałam na książkowej grupie na FB, że są bardzo duże opóźnienia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.