Dodaj do ulubionych

Do kiedy dzieci bawią się kulodromami?

22.05.19, 00:41
Szukałam kulodromu do puszczania kulek, z kilku opcji prawie już wybrałam ten: kropka-sklep.pl/produkt/drewniany-kulodrom-bigjigs-tor-dla-kulek/
A potem trafiłam na to www.cuboro.com.pl/sklep/cuboro-basis/cuboro-basis/
Zachwyt jest, ale ta cena...
Pomyśleć o składkowym na święta? Olać, zapomnieć? Kupić ten tańszy na Dzień Dziecka już teraz?

Ale najważniejsze to kiedy dziecko tak naprawdę wyrośnie z takiej zabawki? Teraz każdy pisze, że zabawka jest niby np. od lat 6 do 106. Jak to wygląda w praktyce?
Syn ma teraz 6 lat. Jakby chodziło o mniej kasy, to bym się nie zastanawiała i po forach nie pisała.
Edytor zaawansowany
  • nexan 22.05.19, 08:03
    Podobno te drewniane bardzo ciężko się układa, bardzo latwo bydując zniszczyć powstałą już konstrukcję, co jest bardzo flustrujące i zniechęca do zabawy.
    Gdzieś kiedyś czytałam, że są takie drewniane z haczykami, przez te haczyki lepiej się trzymają.
  • quistista 22.05.19, 11:05
    potwierdzam, ze drewniane sa ciezkie, troche klocek sie przesunie i kulka nie chce leciec. My mamy takie pasujace do duplo, kupilam corce chyba na 3 urodziny, ale 10latek tez jeszcze budowal

--
    Ewa
    ----------------
  • lucyjkama 22.05.19, 13:41
    Koło możesz zalinkować te pasujące do duplo 😉
  • lucyjkama 22.05.19, 13:42
    Oooo miało być a poprawiło na koło 😂
  • quistista 23.05.19, 09:28
    My mamy Hubelino, www.ceneo.pl/Klocki/p:Hubelino_.htm, wiem, ze sa tez podrobki na aliexpress, ale nie wiem jak z ich jakoscia

--
    Ewa
    ----------------
  • lucyjkama 28.05.19, 08:10
    Dzięki kupiłam.
  • mm_madzia 28.05.19, 22:21
    Dzięki za podpowiedź. Duplo było fajne, ale to już raczej nie dla sześciolatka. Młodsza siostra przejęławink
    Poza tym odczuwam jakiś przesyt plastikiem, bo mamy tych klocków w domu kilka kilogramów. Na każdą okazję zawsze ktoś kupował, dlatego szukam czegoś innego po prostu...
  • olgalamis 28.05.19, 23:43
    Cuboro dla sześciolatka jest bardzo OK - ale nie kupowałam, trafiliśmy na warsztatysmile Był tam nawet chłopak jedenastoletni i miał co robić.
  • wqrzona_dzisiaj 22.05.19, 17:19
    No fakt, nieźle bym się wkurzyła, jakby mi się taka budowla rozpadławink

• makoja 23.05.19, 20:21
    Ten kulodrom to chyba dla dorosłego, któremu baaardzo się nudzi, a nie dla dziecka
  • quistista 24.05.19, 08:40
    Mysle, ze on moze byc sklejonysmile takie jednorazowe rozstawienie

--
    Ewa
    ----------------
  • olgalamis 28.05.19, 23:47
    Skleić takie klocki - szalony pomysł. Szkoda by było!
  • quistista 01.06.19, 21:02
    jak kiedys szukalam uzywanych to ktos sprzedawal posklejana habe!

--
    Ewa
    ----------------

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.