Dodaj do ulubionych

Czy ma ktoś kod zniżkowy na czytam.pl?

03.07.19, 02:48
Witam,
jak w temacie. Dzieciaki podały tytuły na wakacje i wyszła mi kosmiczna kwota.
Edytor zaawansowany
  • eowen 03.07.19, 14:00
    Kupuję tam od wielu lat, na wysoki kwoty i nigdy nie dostałam kodu. Teraz jest nowy program rabatowy, ale w tym momencie mam bodajże 1% upustu ;]
  • aliso12 03.07.19, 14:39
    Dziękuję za odpowiedź, ja zazwyczaj kupowałam w innych, ale tym razem koszyk najtaniej wyszedł w czytam.pl. Mimo wszystko z chęcią uszczknęłabym jeszcze z tej kwoty, a skoro jest okienko na rabat to myślałam, że bywają jakieś kody.
  • konto_na_zakupy 04.07.19, 09:33
    mi ostatnio w czytam pokazywało inne ceny jak wchodziłam normalnie do ich sklepu, a inne-niższe, po wyszukaniu pozycji przez ceneo i wejściu przez ceneo do czytam. Kupuję u nich od wielu lat, a pierwszy raz takie coś mi się przytrafiło.
  • eowen 06.07.19, 10:39
    Aż sprawdziłam, aktualnie mam 2%. Najczęściej kupowałam na czytam, bo mieli najlepsze ceny i szybkie dostawy. Ale od dłuższego czasu mam pakiet smart na Allegro i teraz częściej opłaca mi się kupować tam w wybranych księgarniach. Ceny podobne, niektóre pozycje tańsze, inne droższe, ale darmowa przesyłka czy możliwość wykorzystania monet allegro dają czasem dużą różnicę w całym koszcie.
  • tosi-mama 04.07.19, 13:33
    Jako ich stała klientka mam 2% zniżki. Kupuję u nich od lat i mimo braku kodów i tak najczęściej mają najtaniej. Jestem właśnie po "buszowaniu" w księgarniach bo też zamówienie na wyjazd jest a ja jak zwykle na ostatnią chwilę wszystko zostawiam smile
    Na taniaksiazka.pl jest przy zapisie do newslettera 8% zniżki, nawet od przecenionych. Porównaj może tam. Te pozycje, które mnie interesowały niektóre były tańsze na czytam pl, inne na tania książka. Ale całościowo czytam.pl wygrało. I jeszcze masz zagwarantowane, że jak piszą, że wysyłka jutro to wysyłka jutro będzie. Nigdy nie mieli wpadki przy moim zamówieniu.

--
    "Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu."Sofokles

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka