Dodaj do ulubionych

Coś dla 11 latki

14.08.19, 07:22
Jedziemy w odwiedziny do kuzynów. Nie lubie jeździć z "pustą ręką" gdzieś gdzie są dzieci.
Czym bawią się, interesują 11 letnie dziewczynki? Chciałabym się zmieścić w kwocie 50zł (dzieci jest więcej wink
Edytor zaawansowany
  • anel_ma 14.08.19, 09:30
    ksiązki czytają
  • makoja 14.08.19, 10:13
    Moja akurat z tych nie lubiących czytać, ostatnio robią z koleżanką squishies . Korzystają z tej książki www.empik.com/kreatywny-challenge-opracowanie-zbiorowe,p1205882208,ksiazka-p do tego możesz dokupić farby do tkanin i magiczną gąbkę np z rossmanna
  • joagraba 14.08.19, 10:31
    Nie znając zupełnie dziecka chyba poszłabym w uniwersalne szkolno plastyczne.
    Fajne zakreślacze (np pastelowe Stabilo, Staedtler),
    fantazyjne karteczki, zestaw długopisów żelowych i /lub cienkopisów (fajne są np. Rystor), fajny worek (zobacz np. Astra).
  • beverlyja90210 14.08.19, 13:10
    Książki absolutnie nie,jeśli czyta ma już wyrobiony gust i czyta to co jej się podoba a nie to co dostanie,ja sama nie lubię dostawać książkę bo zazwyczaj dostaje coś czego nie lubięsmile
    Najlepszy prezent to duperele z Tigera,teraz na czasie przed rozpoczęciem roku szkolnego. Ostatnio kupiłam sporo zakreślacze w kształcie lodów,długopisów z brokatach,gumek w fajnych kształtach,notesiki itp. Zapłaciłam ok 60zl.
  • monia2506 17.08.19, 08:20
    Moja 11 latka tez lubi pierdolki ze sklepow plastycznych na wakacjach nakupila pelno długopisow w roznych ksztaltach, notesikow ,zakreslaczy piornik w kształcie kaktusa

--
    Wychowanie dzieci jest jak walizka.Co włożymy,to wyjmiemy.
    Wojciech Eichelberger
  • lucyjkama 17.08.19, 11:56
    Mam w domu prawie 11 łatkę. Ucieszyłaby się z pierdułek z tigera, jakiś karteczek, zakreślaczy, nożyczek które nie wyglądają jak nożyczki itp. Od cioci dostała gumki do ścierania w kształcie papieru toaletowego, sedesu, przepychaczki do rur i byĺa zachwycona🤣
  • natalek79 18.08.19, 00:39
    Taaa a im bardziej "obrzydliwe" wzory, kształty, tym lepsze 😆
  • saszanasza 19.08.19, 14:15
    O tak, tiger jest na czasie😁 U mnie dodatkowojeszcze jakieś akcesoria z Housa, berski itp sklepów, bo to wiek, kiedy chcą mić coś z dorosłych sklepów a nie z hm kids😂🤣

--
    „To, że jesteśmy w dupie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać.” S.Kisielewski

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka