Dodaj do ulubionych

Polo mięciutkie w środku

18.08.19, 08:42
Gdzie kupię jasne jednobarwne (błękit, szarość) polo chłopięce 134/140 - uwaga: super miękkie wewnątrz? Chodzi o to, że niektóre rodzaje pique drapią syna, inne nie. Ja też widzę, że one faktycznie bywają różne. Dlatego najchętniej pomacam taki t-shirt stacjonarnie (Warszawa), ewentualnie zamówię, jeśli ktoś też widzi różnicę w miękkości różnych pique i wskaże mi z tych najbardziej miękkich smile Alternatywnie wchodzi w grę zwykła t-shirtowa dzianina.
Edytor zaawansowany
  • patatajowa 18.08.19, 10:33
    A to nie chodzi o haft na piersi i listwe od guzików od spodniej strony?
    Bo u mojego syna właśnie o to 😉

--
    http://yoursmiles.org/tsmile/heat/t108004.gif
  • trzeci.rozdzial 20.08.19, 16:14
    Nie, chodzi o wewnętrzną stronę dzianiny. Klient docelowy pieczołowicie ją maca przed dopuszczeniem do użytku big_grin
  • afroddytta 19.08.19, 00:53
    Moi synowie używają głównie Gap i wydają mi się one bardzo solidne i przyjemne w dotyku, mamy tez sporo next i tez sobie chwale, są bardzo trwałe i tez dobrej jakości. Moja 4 dzieci chodzi w tych polo codziennie jako mundurki szkolne i jest ok, choć faktycznie bywamy takie sztuki polo innych marek których noszenia odmawiały. Gap i next kupuje na wyprzedażach i wychodzą bardzo tanio.
  • trzeci.rozdzial 20.08.19, 16:11
    Dziękuję. Jakie już duże Twoje dzieci! Można zapytać, w jakiej są szkole? Mieszkaliście kiedyś na Bemowie - tu jest jakaś mundurkowa?
  • afroddytta 22.08.19, 09:37
    Dzieci 6-12, mieszkaliśmy na Bemowie jeszcze niedawno ale przeprowadziliśmy się właśnie ze względu na szkole która nie jest na Bemowie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka