Dodaj do ulubionych

ubezpieczenie nnw dzieci

26.08.19, 11:23
czy znalazłyście jakieś dobre oferty? do tej pory ubezpieczałam przez portal bezpieczny.pl i było to ubezpieczenie w AXA z którego byłam bardzo zadowolona, niestety od jakiegoś czasu proponują tylko ubezpieczenia w generali. A do tej firmy mam zastrzeżenia. Korzystałam np. przez portal bezpieczny.pl z ubezpieczeń podróżnych i z axa wszystko było rozwiązywane szybko i w porządku. Z generali już nie...
Edytor zaawansowany
  • patatajowa 26.08.19, 14:02
    Ooo nawet nie wiedzialam o tej zmianie. Przez ostatnie 3 lata zamawiałam u nich bo wychodziło mi najkorzystniej. a w tym tygodniu tez musze sie rozejrzeć.

--
    http://yoursmiles.org/tsmile/heat/t108004.gif
  • noo_noo 26.08.19, 15:45
    niestety ich ubezpieczenia podróżne wypadają coraz słabiej, bo tylko generali i stawki już tylko w złotówkach. Na początku były chyba obie firmy do wyboru (axa i generali) i ubezpieczenia podróżne opłacało się brać ze stawkami w euro. Ubezpieczenia szkolne jakoś bardzo nie różnią się w stosunku do lat ubiegłych, ale zastanawia mnie, że to nie axa. Z generali próbowałam po ostatnim bardzo opóźnionym locie załatwić sprawę, to nie dość że przekierowywano mnie przez 4 osoby, a każda miała swoją interpretację czy odszkodowanie się należy, to jeszcze bardzo utrudniano złożenie wniosku o odszkodowanie. Nie ma takiego formularza "z automatu" na stronie.
  • patatajowa 26.08.19, 21:28
    ale szukamy w tym watku ubezpieczenia dla dzieci jednak?

--
  • noo_noo 27.08.19, 08:48
    TAK wink Dla mnie jednak procedury Generali przy likwidacji "innej"szkody rzutują na decyzję. Chętnie poczytam o Waszych wyborach nnw dla dzieci.
  • pasquda77 27.08.19, 10:58
    Kurcze , ja też NNW od trzech lat kupowałam na Bezpieczny pl ....Chyba się wstrzymam z przedłużeniem
  • eowen 27.08.19, 12:30
    Ja z AXY nnw byłam zadowolona, dostałam bez problemu świadczenie. Natomiast pewnie teraz kupię to Generali, bo dzięki temu zachowam ciągłość ubezpieczenia, nie będzie okres karencji.
  • pasquda77 27.08.19, 14:13
    Bezpieczny pl zapewnia że Generali ma szerszy zakres i szkodę zgłaszamy identycznie jak w AXA...🤔
  • blondynkapoznan 27.08.19, 18:04
    U Nas już wykupione w Generali
  • tosi-mama 27.08.19, 19:11
    No to mnie załamałaś. Przez ostatnie dwa lata ubezpieczałam córkę na bezpieczny.pl. Rok temu upadła, rozcięła sobie głowę (było szycie) i odszkodowanie było wypłacone naprawdę szybko. A do tego zgłoszenie zdarzenia było naprawdę bajecznie proste. Nie wiem czy przy kontynuacji będą jakieś inne warunki bo na tę chwilę za wariant z poprzedniego roku musiałabym zapłacić ciut więcej . Dodatkowo też nie mam zbyt dobrych wspomnień z generali (ubezpieczenie samochodu) Wczoraj w skrzynce znalazłam ofertę ubezpieczenia z avivy, wysokość składki taka sama jak ta z poprzedniego roku w axa, poza tym niektóre wypłaty świadczeń są wyższe niż były w axa. Ale nigdy z avivą nie miałam do czynienia. Nie wiem jak jest u nich ze zgłaszaniem szkody i wypłatą odszkodowania.

--
    "Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu."Sofokles
  • schiraz 27.08.19, 21:17
    Mi się wyświetliła szkolnaagencja.pl jako reklama na FB, to jest aviva właśnie ale nie znam więc nie polecę. Za to wypowiem się co do Generali, miałam tam ubezpieczone dziecko na mijający rok i jeśli chodzi o likwidację szkody to było ok. Nie reklamuję bo przedtem miałam w bezpieczny.pl i też było ok. W generali formularz wypadku wypełniłam na stronie jeszcze zanim zakończyło się leczenie, dołączyłam tylko skan wypisu z SOR gdzie było opisane zdarzenie i po tygodniu kasa była na koncie. Teraz sama się waham co wybrać bo doszło dziecku uprawianie wyczynowego sportu i wolałabym lepsze ubezpieczenie.
  • slonko1335 28.08.19, 08:35

edupolisa.pl mi się jako reklama wyświetla ale nie wiem co to za jedno...do tej pory w bezpiecznym ubezpieczałam, szkoda była raz i nie miałam zastrzeżeń, podejrzewam, że etarz też skończy się na bezpeicnzym, chociaż ta edupolisa ma sporo wariantów, musze się przyjrzeć...

--
    Sygnaturka się zgubiła....
  • kamelia14 03.09.19, 21:57
    Ja w ubiegłym roku ubezpieczałem nw dzieci ,junior go w Aviva -mega super ubezpieczenie , miałam 3 szkody na dwójce dzieci wypłaca szybko, wszystko przez emaila wysyłałam zdjęcia dokumentów.
    W tym roku tego już nie ma Aviva , zastanawiam się nad ich oferta w tym roku maja to twojedziecko.aviva.pl/?token=662C3B917026233982DE31799A26D825B4DA1BAD , warunki trochę uboższe niż junior go z tamtego roku ,ale jak na razie to mój typ numer 1 rok
  • ju_mi 05.09.19, 13:15
    I jakie decyzje podjęłyście?
  • pasquda77 05.09.19, 19:19
    Zostaję przy Bezpiecznypl.
  • noo_noo 06.09.19, 19:44
    ja chyba jednak też, porównałam różne firmy i mimo tego że to generali, to ich pakiet wydaje mi się najlepszy. Axa ma opcję na wszystkie dzieci, ale składka miesięczna wysoka a świadczenia niższe
  • patatajowa 06.09.19, 19:59
    Porównałam bezpieczny i generali i wybralam generali. Stosunek wysokosci skladki do sumy ubezpieczenia najlepszy.

--
  • ublau 07.09.19, 22:36
    czyli wybrałaś polisę generali, ale nie przez stronę bezpieczny? Mi agentka generali przesłała ofertę, ale ta z bezpieczny.pl ma wyższe świadczenia (przy tym najdroższym wariancie). Porównywałam droższą opcję "prestiż" generali z tą najwyższą opcją z bezpieczny.
  • patatajowa 08.09.19, 11:03
    przepraszam, zamotałam i pomyliłam bo przegladałąm rózne strony wink
    ostatecznie wybierałąm pomiedzy generali przez bezpieczny.pl i compensa przez nnwdziecka.pl. i wybrałam to drugie.

--
  • cherry_lady007 08.09.19, 12:31
    Ja wybrałam ze strony nnwdziecka polisę compensy.
  • podkowa_szczescia 08.09.19, 20:45
    Compensa jako ubezpieczyciel ma bardzo złe opinie.
  • patatajowa 08.09.19, 21:21
    Mam nadzieję nie sprawdzić. To tylko nnw i tylko na rok, będą problemy to a rok juz mnie nie zobaczą.

--
  • kamelia14 09.09.19, 14:25
    Ciekawa oferta jest jeszcze gestumbroker.pl/bezpieczne_dziecko/ maja 50 %znizki na drugie dziecko
  • krotanna 09.09.19, 21:33
    No to ja się "skusiłam" na to. Nie wiem (i obym nie musiała się dowiadywać!) jak wygląda obsługa szkód, itp. Ale zakres rozsądny, ceny przyzwoite i faktycznie zniżka na 2gie dziecko 50%.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka