Dodaj do ulubionych

Butelka/ bidon/ kubek???

30.08.19, 21:03
Do tej pory używaliśmy zwykłej szklanej butelki zakręcanej. Co mogłoby zastąpić? Chodzi mi o coś lżejszego, głównie na wodę.
Edytor zaawansowany
  • patatajowa 30.08.19, 21:59
    bidon /butelka plastikowa?

--
    http://yoursmiles.org/tsmile/heat/t108004.gif
  • san_vito 30.08.19, 23:09
    Jaka firma? Czy sa produkcji polskiej? Jakie ustnik wybrac, aby byla praktyczna? Wiadomo bez bpa. Moze ktos cos polecic. Wiem, ze sistema jest ok. Ale ktora?
  • gleana 31.08.19, 08:42
    Sistema Twist’n’Sip
  • afroddytta 31.08.19, 18:38
    Też mam kilka bidonów Sistema, sprawdzają się, ale przede wszystkim są tanie i jednak plastik moim zdaniem jest średniej jakości, szybko zaczynają dziwnie pachnąć i trzeba je wymienić uncertain
    Ja najbardziej jestem zadowolona z bidonów Contigo, miałam ze 3 szt modelu Trekker (Swish) jedna nadal w użyciu, one nie mają żadnych zapachów, zakrętka też ok (brak martwych przestrzeni), ale jednak nie otwierana jak w termokubkach Contigo no i blokady otwarcia nie mają co powoduje, ze do wrzucenia do plecaka się nie nadają uncertain. Teraz syn kupił sobie bidon Contigo już z systemem jak w termokubkach i wiążę z nim największe nadzieje smile chyba ten mamy, ale poj 1 litr sklep-turysty.pl/contigo-cortland-1-2-l-butelka-na-wode-p-50.html

Za granicą kupiłam dzieciom w tym roku takie bidony www.walmart.com/ip/TAL-14oz-Blue-Ranger-Tritan/700394360 ciekawa jestem jak się sprawdzą, cena ok 20 zł ale opinie w necie mają dobre.

Ogólnie ja wychodzę z założenia, że żadnych rurek, wymiennych gumowych ustników, skomplikowanych zakrętek itd.
    A produkty Contigo jednak według mnie warte swojej ceny zdecydowanie, kupując zagranicą wychodzi sporo taniej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka