Dodaj do ulubionych

Kolonie, na których dzieci mogą odpocząć :-P

01.09.19, 21:52
Czy możecie wrzucić linki do kolonii/obozów, na których nie ma:
- "bogatego programu"
- "licznych atrakcji"
- "wielu wyjść i wycieczek"
- "wypełnionej każdej minuty"
itp? Miejsc, gdzie dominuje swobodna, nieukierunkowana zabawa, obserwacja przyrody, spacer, mogą być czynności kuchenno-sprzątające. Oprócz Stacji Badawczej - o tym miejscu już wiem.
Edytor zaawansowany
  • patatajowa 01.09.19, 22:08
    he he, a który rodzic wyda na cos takiego kase ? big_grin
    dla wielu wypełnienie ma zajmowac 25/24 h wink

--
    http://yoursmiles.org/tsmile/heat/t108004.gif
  • kanna 01.09.19, 23:08
    Musisz szukać bardzo małych grup. Przy większej ilości dzieci puszenie ich luzem się nie sprawdzi.

--
    Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
    Pół wieku poezji
  • trzeci.rozdzial 02.09.19, 06:10
    Ale nie słyszałaś o takiej? Oczywiście, że kameralna grupa sprzyja odpoczynkowi, ale to nie wystarczy, potrzebne są też odpowiednie założenia. Małej grupie też można dowalić program pękający w szwach wink
  • edi.k16 02.09.19, 07:30
    Osobiście nie korzystałam ale słyszałam kiedyś o Bulerbyn
    bullerbyn.org.pl/wb19/
    Może czegoś takiego szukasz?
  • slonko1335 02.09.19, 11:42

Wakacje w Niebie-polecam gorąco. Moja córka trzy razy była i nie wyobraża sobie nie pojechać kolejny. Tyle, ze większość dzieci od razu zapisuje się na kolejny rok. Na naszym już tylko lista rezerwowa na przyszły rok.
    www.gospodarstwoniebo.pl/p/oboz-letni-2020.html
    --
    Sygnaturka się zgubiła....
  • magdalenka79k 10.09.19, 15:55
    Jeżeli jesteś z mazowieckiego lub/ i niestraszne jest ci dowieźć dziecko na miejsce to Wioska Folkowa.
  • banowanyzaprawde1 11.09.19, 15:42
    Takie kolonie to tylko w domu.

--
    Mieszkańcy Europy stanowią na Świecie jedną, wspólną rodzinę. Dlatego wyobrażenie, że w tak ograniczonym „domu”, jakim jest Europa, utrzymanie różnego porządku prawnego i różnych wartości dla jednej wspólnoty mieszkańców, jest wyobrażeniem fałszywym.
  • kurt.wallander 20.09.19, 22:47
    Jedno z moich dzieci było w tym roku z Poszukiwaczami Przygód (Twierdza Fantastyki) i stwierdziło, ze w porównaniu z Chrisem było dużo wolnego czasu i nie było na siłę zajęć sportowych wink Za to jedzenie gorsze.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka