Dodaj do ulubionych

"Opłata utrzymaniowa" na Allegro

05.09.19, 18:29
Być może był taki wątek i tylko ja jestem niezorientowana, ale na wszelki wypadek napiszę, bo może ktoś oprócz mnie też przeoczył moment wprowadzenia tego wynalazku.

Zalogowałam się dziś na nieużywane od dawna konto sprzedażowe na Allegro. Nic mi się tam nie sprzedawało, ale miałam parę aukcji, bo wystawianie darmowe, więc niech wiszą. A tymczasem okazało się, że mam nabity tam rachunek do zapłaty, gdyż - jak wynika z raportu "operacji" - jakiś rok temu Allegro wprowadziło "opłatę utrzymaniową" w wysokości 10gr/10dni per aukcja. Przez rok nabiło mi się 10zł. Nie majątek, ale nie kojarzę żadnej informacji o wprowadzeniu tego kosztu i jestem trochę wkurzona.
Edytor zaawansowany
  • kora711 05.09.19, 20:27
    Dobrze ze piszesz.
    Wlazłam na swoje dwa konta,i luz na jednym tylko opłaty-prowizje od sprzedazy, ale na drugim opłaty utrzymaniowe.
    ale że co kurde? jak wystawiam to widze opłaty brak,ale jednak jakieś są.
    ciekawa jestem jaka jest zasada tej płatności? od czasu trwania aukcji czy liczby od której dana aukcja się wystawia.
    bo ja tez miałam wystawione aukcje które wystawiaja się z automatu.chyba je pokończe
  • kora711 05.09.19, 20:30
    ''Wprowadziliśmy opłatę za utrzymanie aktywnych ofert, w których od co najmniej roku nie odnotowaliśmy żadnej transakcji.

doczytałam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka