Dodaj do ulubionych

Doradzcie, telefon dla nastolatka.

10.09.19, 09:13
Pilnie musze kupić telefon dla nastolatka, z dobra baterią, bardzo długo jest w ciągu dnia poza domem, ale jednocześnie nie bardzo drogi bo zdarzyło się i zgubić i potłuc. Jakiś taki dobry ale ekonomiczny wybór, ktoś ostatnio kupował w podobnej sytuacji? Doradźcie , pilne sad
Edytor zaawansowany
  • silje78 10.09.19, 18:06
    Huawei PSmart. Tesc ostatnio kupowal. Ok 800zl.
  • patatajowa 10.09.19, 19:17
    To kiepska rekomendacja dla nastolatka 😉
    Po pierwsze ty ustalasz budzet na telefon,potem syn wybiera co wg niego musi on miec i dopiero szukacie. Dla mojej starszej nastolatki najwazniejszy byl przy ostatniej wymianie aparat w telefonie. Dla syna nie miał on prawie zadnego znaczenia.
    A dla mnie priorytetem (po tym jak mi padla 3 mies temu bateria w starym) byl windows ale niestety....😋

--
    http://yoursmiles.org/tsmile/heat/t108004.gif
  • miss.didi 10.09.19, 18:47
    Redmi note 5, 6 lub 7 (Xiaomi), który znajdziesz najtaniej. Niewiele się różnią, a na luzie trzymają 2 dni (bateria 4000). Syn ma(7) i mąż(5) więc wiem co polecam smile
  • tymianek21 10.09.19, 19:52
    Nie wybieraj sama nastolatkowi! Patatjowa dobrze radzi. Umów się z synem do jakiej sumy może wybrać a on coś z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Jak posłuchasz naszych podpowiedzi to telefon będzie "odpowiedni dla kobiet z forum😃"
    Doradznie Huawei które nie mogą mieć aktualizacji jest bardzo dziwne!
  • silje78 10.09.19, 22:34
    Na ile ten telefon wystarczy, na 10 lat? Polecalam tel za rozsadne pieniadze, dobrze wykonany z niezlymi parametrami, android pie. Fakt. Dziwne to. Zwlaszcza, ze mam rezerwowego Samsunga Note 2 z android 4.3 czy 4.4. Bez wsparcia od kilku lat i o dziwo nadal dziala. Nikt nie odinstaluje z aktualnych tel. oprogramowania. Po prostu straca aktualizacje, a to akurat nie bedzie problemem przez najblizsze 2-3 lata. Wiele telefonow Samsung nie jest aktualizowanych i bazuje na starszych wersjach oprogramowania. Dzialaja i to calkiem sprawnie.
    Ma jednak racje patatajowa, ze kazdy dzieciak bedzie mial inne potrzeby. Co do polecania tel, ktory kupil sobie "dziadek". Coz, moj tato kupil sobie Note 10+, czyli mamy kolejny tel dla tetryka... A nawet sie nad nim zastanawialam, ale moze to ten wiek wink.
  • moadek 11.09.19, 10:47
    Dziękismile
  • joanna_poz 11.09.19, 09:49
    swojemu nastolatkowi juz nic nie wybieram sama.
    nastolatek wybiera sam, a ja aprobuję, albo dyplomatycznie odradzam.

latem nastolatek wybrał sam sobie jakiś Xiaomi
  • moadek 11.09.19, 10:47
    gdyby nastolatek sam chciał wybrać coś w rozsądnej cenie nie pytałabym się na forum, chcę mu zaproponować coś tańszego, ale dzięki Wam sprawdzonego, nie martwcie się smile
  • eesti_2005 11.09.19, 10:54
    Ja polecam Zenfony Asusa i Xiaomi, ale konkretny model niech sobie sam wybierze wink
  • moadek 11.09.19, 11:09
    dzięki eestismile
  • hugo43 11.09.19, 16:49
    Moi maja Motorola one
  • cherry_lady007 13.09.19, 17:47
    Xiaomi mi a2 lite, bateria 4000 mAh, córka ma od pół roku i jest bardzo zadowolona
  • eesti_2005 13.09.19, 19:39
    Ja aktualnie też mam Xiaomi Mi A2 i polecam smile
  • bebia1 18.09.19, 05:47
    Moj nastolatek ma Xiaomi Redmi chyba 4- już od roku i chwali sobie. A telefon...cóż obdzieliłaś nawet kąpiel przezyl😉

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka