Dodaj do ulubionych

Plecak po raz setny

23.10.19, 20:41
Mojemu trzecioklasiście właśnie rozwalił się po 2 latach używania tornister i szukamy plecaka.
Młody jest bardzo szczupły, ma ok 125cm i ogólnie jest drobny. Przemierzyliśmy w dobrze zaopatrzonym sklepie wszystkie modele i jedynie Topgal COCO na nim nie powiewa, większe Topgale są za duże. Ja bym brała, ale Młodemu się żaden nie podoba. Przejrzałam historię forum i widzę że są jakieś szanse jeszcze na trzy modele: Coocazoo RayDay, BAGMASTER ALFA i BAGMASTER MERCURY.

Mam do Was w związku z tym pytanie, czy gdzieś stacjonarnie dałoby się zmierzyć plecaki Coocazoo i Bagmaster (najlepiej w jednym miejscu, ale nie jest to konieczne), czy raczej pozostaje mi tylko zamawiać przez net i ewentualnie zwracać?

Czy Coocazoo RayDay ma szanse być dobry na drobnego trzecioklasistę? Znalazłam sprzeczne informacje na ten temat, w jednym miejscu jest napisane, że od 3. klasy, w innym że od 12 lat. Wymiarami wszystkie trzy są porównywalne.
Obserwuj wątek
    • natalek79 Re: Plecak po raz setny 26.10.19, 19:11
      Też się rozglądam za plecakiem...młody nosi wciąż tornister i bardzo go lubi, bo nic się nie gniecie...ale odprowadzając go ostatnio do szkoły stwierdziłam, że większość dzieci w klasie ma już plecaki i pewnie bym mu ten tornister wymieniła...szukałam do przymiarki topgala i nigdzie jeszcze nie namierzyłam. Jakiś CoolPack był jedynie w miarę nieduży i lekki 0,65kg... Młody niewiele wyższy, 130cm, też drobny dosyć...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka