Dodaj do ulubionych

Promocja pampers oczywiscie;)

20.09.05, 15:41
Zamówiłam sobie dziś tę "nieszczęsną"wink broszurkę, ale pani nie potrafiła mi
wytłumaczyć czy ta promocja czymś się różni od zeszłorocznej(!).Czy któraś z
Was zna moze szczegóły?????Czy to ta sama broszurka jak ta w carrefourze?????
Tam sie jakieś gwiazdki zbiera za paragony???Dzięki za informacjęwink
Obserwuj wątek
        • leigh4 Re: Promocja pampers oczywiscie;) 20.09.05, 22:53
          Broszurkę można dostać w sklepach carrefour, globi i champion. Na tę broszurkę
          należy naklejać gwiazdeczki, które dostaje się w punktach obsługi klienta w
          tych sklepach za zakupienie tam pieluszek lub chusteczek pampers. Trzeba
          zachować paragon i po uzbieraniu odpowiedniej ilości gwiazdek wysłać na
          wskazany w broszurce adres wraz z uzbieranymi punktami. Uzbierane kody więc nie
          przydadzą sięsad
          • angelka2 Re: Promocja pampers oczywiscie;) 23.09.05, 08:35
            Przydadza sie, przydadza.
            Jest konkurs pampersa takze z broszurkami, wiem bo wczoraj zamowilam sobie
            broszurke i pytalam pani czy aby napweno o to chodzi.Powiedziala ze trzeba
            naklejac kody kreskowe i jak mi przysla broszurke to wszytsko bedzie wyjasnione
            dokladnie. Poprostu sa dwa konkursy. A wiec dzwoncie szybko pod nr 022 512 01
            12 i zamawiajcie broszurki. Bo pozniej nie bedzie smile
    • ezagraj sprzdam JUMBO PAKI po 45 zł 28.09.05, 21:32
      Dziewczyny sprzedam pampersy jumbo paki nr 4 MAXI pakowane po 76 sztuk 7-18 kg.
      Mam 2 całe nierozpakowane paki i jescze parę luzem będzi eokoło 180 sztuk
      sprzerdam za 95 zł.
      Jestem z Kielc jak jest ktos chętny proszę o kontakt.
      Dla wyjaśnienia sprzedaję pampersy bo moaj córka ma uczulenie na nową serję z
      aloesem

Pozdrawiam Edyta
      gg5895723
    • magkan Re: Promocja pampers oczywiscie;) 29.09.05, 11:49
      Ja wlasnie wracam z Carrefoura. W punkcie obslugi klienta dostalam
      książeczkę "super pieluszka i zabawka dla maluszka". Pani na podstawie paragonu
      (pieluszki i chusteczki) dala naklejki. Potem trzeba wszystko wyslać wraz z
      paragonami. Promocja od 1 września do 31 grudnia.
          • magkan Re: Promocja pampers oczywiscie;) 29.09.05, 16:07
            a czy w promocji "nie-carrefourowej" też sa zabawki fisher price? jeżeli tak to
            myslę że nie mozna brać udzialu w obydwu bo jednej osobie przysluguje tylko
            jedno zgloszenie i jedna zabawka. oni poprostu chcą zebrać dane osobowe.
            • sylka22 Re: Promocja pampers oczywiscie;) 30.09.05, 09:31
              dziewczyny doczytałam sie w regulaminie konkursu z kodami że trzeba okazać z
              jakiego rozmiaru pieluszek sie ma kod...
              czy mam rozumieć że oprócz kodów kreskowych mam tez zbierać fragmenty opakowń
              pieluszek z podanym rozmiarem???

Kody kreskowe – <b>fragmenty</b> Średnich, Mega i Jumbo opakowań pieluszek
              Pampers New Baby Mini, Pampers Active Baby Midi, Pampers Active Baby Maxi
              <b>oznaczające rodzaj zakupionych pieluszek.</b>

Kupon Zgłoszeniowy, wypełniony i podpisany przez Uczestnika, <b>wraz z Kodami
              i opakowaniami</b> jest dowodem jego zgody na udział w Programie i odbiór Nagród

niech mi króraś to wytłumaczy...bo ja myślałam że same kody...
              --
              Sylwia
              • dorotafx Re: Promocja pampers oczywiscie;) 30.09.05, 18:16
                dzisiaj kupiłam pampersy w championie i Pani nalepiła mi punkty na broszurkę a
                kod kreskowy na opakowaniu pokreśliła długopisem, a więc chyba nie można
                uczestniczyć w dwóch konkursach jednocześnie. Jestem trochę zła bo jeszcze nie
                dostałam broszury do konkursu z kodami i nie wiem jakie tam sa zabawki i z
                którego konkursu skorzystam.

--
                Pozdrawiam Dorota i Mateuszek

MATIŚ
                Roczek Matisia
                • leigh4 Re: Promocja pampers oczywiscie;) 30.09.05, 19:40
                  Nic nie szkodzismile Zadzwoniłam i można brać udział w obu konkursach jednocześnie
                  (to nic że kod przekreślony, taki też może być) i nie ma wcale znaczenia, ze
                  zmieniała się ilość pieluch w opakowaniach i kody-oni mają w bazie wszystkie i
                  można nadsyłać wszystkie. Jedna osoba nie może tylko brać dwa razy udziału w
                  tej samej promocji(jedna organizowana jest przez Instytut pampers a druga przez
                  Procter & G-to są dwa zupełnie różne konkursy, a zbieżność nagród
                  przypadkowasmile, ale w drugiej-jak najbardziej.
    • programpam Re: Promocja pampers oczywiscie;) 03.10.05, 14:00
      dobra, miłe Panie, garść informacji dla Was, bo widzę że informacje masze mocno
      sprzeczne i różniące się od siebie: jednocześnie ruszyły dwa programy:
      ogólnopolski i dla klientów C4/Champion/Globi

Program ogólnopolski:
      - polega na zbieraniu kodów kreskowych z opakowań pieluszek pampers: rozmiary
      2,3, i 4 (bez 4+) z paczek: Średnich, Mega i Jumbo (podaje kody, początki są
      wszędzie takie same 4 015400: 064985, 115380, 115458 (to sa średnie) 115311,
      115410, 115489 (mega) 115342, 109167, 109198 (jumbo)) - tylko te kody biora
      udział! tylko te są w broszurce i tylko te są w regulaminie!!!
      - Wartości poszczegolnych kodów: ze średnich 5 pkt, mega 10 pkt, jumbo 15 pkt
      - kody wymienia się na nagrody w następujących przedziałach pkt: 50, 100 i 150
      pkt.
      - aby otrzymać nagrode trzeba wysłac odpowiednią ilość kodów wraz z kuponem
      konkursowym (wyciętym z oryginalnej broszurki) - czytelnie wypełnionym na adres
      z broszurki, mozna sobie wybrać TYLKO jedna zabawkę!
      - aby otrzymac broszurke nalezy zadzwonić pod podawany wczesniej nr: 22-5120112
      i o nią porposić (uwaga!! tylko jedna broszurka przysługuje jednej osobie i na
      jeden adres!)

Program w C4/Champion/Globi
      - broszurki są do dostania w POS sklepu (przynajmniej powinny być...)
      - w zamian za zakupy w POS dostajecie naklejki-gwiazdki, te nalezy wkleić w
      kupon i wysłac po nagrodę!

UWAGA!! w programie C4 ilość nagród jest ograniczona, w ogólnoposlkim niesmile

Proszę Was o pisanie pytań tu, postaram się na wszystko odpowiedzieć, bo widzę
      że roznoszenie inf pocztą pantoflową przynosi więcej nieporozumień niż by to
      się mogło wydawać smile

Pozdrawiam
      Życzliwy
        • antarka to ja zacznę... 03.10.05, 14:13
          Mam pytanie dlaczego promocja nie dotyczy pieluch 1, 4+, 5, 6.
          Przecież to też pieluchy firmy Pampers i tez powinny brać udział w promocji .
          To nie jest wporządku .
          Ja kupuję pieluchy już 20 m-cy i praktycznie tylko pampki i czuję się
          pokrzywdzona,to jest dyskryminowanie starszych dzieci.
          Podobny mail wysłałam do firmy Pampers ale nikt mi nie raczył odpisać .

Ania,Julia(01.02.2004) i Marcowa Niespodzianka Wyczekiwanka
          • programpam Re: to ja zacznę... 03.10.05, 14:22
            > Mam pytanie dlaczego promocja nie dotyczy pieluch 1, 4+, 5, 6.
            Grupą docelową promocji są osoby, którym w przeciągu kilku ostatnich miesięcy
            urodziło się dziecko. Osoby które mają juz starsze dzieci, miały mozliwość
            wzięcia udziału w innych podobnych promocjach.
            Prosze nie rozpatrywac tego faktu w kategorii dyskryminowania kogokolwiek,
            chodzi nie o dyskryminację tylko o wyróżnienie nowych mam/ojców.
            Poza tym, jak wynika z Pani podpisu, w marcu spodziewa się Pani kolejnej
            pociechy, nie widzę przeszkód aby wzieła Pani wtedy udział w promocji smile

Pozdr
            • antarka Re: to ja zacznę... 03.10.05, 14:33
              programpam napisał:

> > Mam pytanie dlaczego promocja nie dotyczy pieluch 1, 4+, 5, 6.
              > Grupą docelową promocji są osoby, którym w przeciągu kilku ostatnich miesięcy
              > urodziło się dziecko. Osoby które mają juz starsze dzieci, miały mozliwość
              > wzięcia udziału w innych podobnych promocjach.
              > Prosze nie rozpatrywac tego faktu w kategorii dyskryminowania kogokolwiek,
              > chodzi nie o dyskryminację tylko o wyróżnienie nowych mam/ojców.
              > Poza tym, jak wynika z Pani podpisu, w marcu spodziewa się Pani kolejnej
              > pociechy, nie widzę przeszkód aby wzieła Pani wtedy udział w promocji smile
              >
              > Pozdr

Ciekawe jak nazbieram kody jak z 1 też nie można wysyłać,a termin mam na koniec
              marca(dore sobie ha..ha..ha)
              A i jeszcze jedno pytanie jaki był konkurs dla starszych dzieci ,bo jakoś sobie
              nie przypominam.
              I tak dalej będę uważała,że firma Pampers jest nie fair w stosunku do swoich
              stałych klientów.
              Pozdrawiam
              • programpam Re: to ja zacznę... 03.10.05, 14:43
                antarka napisała:

> Ciekawe jak nazbieram kody jak z 1 też nie można wysyłać,a termin mam na koniec
                >
                > marca(dore sobie ha..ha..ha)
                > A i jeszcze jedno pytanie jaki był konkurs dla starszych dzieci ,bo jakoś sobie
                >
                > nie przypominam.
                > I tak dalej będę uważała,że firma Pampers jest nie fair w stosunku do swoich
                > stałych klientów.
                > Pozdrawiam
                Ważność broszurki wynosi 6 miesięcy (około 5 miesięcy od daty otrzymania) więc
                jesli zamówi Pani broszurke w marcu, będzie ona miała ważność do sierpnia (jeśli
                dobrze licze smile )

Promocja: Jak się staje zdolnym dzieckiem? jest już 3 z kolei tego typu
                promocją, wcześniej była: Jak wyczarowac zdolne dziecko? i coś jeszcze bardzo
                podobnie brzmiącego - niestety wyleciało mi z głowy - oraz cała masa innych
                konkursów, promocji itp. Nie chodziło mi o promocję skierowaną konkretnie do
                starszych dzieci, ale o ogólny przedział czasowy i promocje Pampers. Tak więc w
                przeciągu ostatnich 20 m-cy miała Pani mozliwość wzięcia udziału w kilku, jesli
                nie kilkunastu, promocjach. Jeżeli uważa Pani że Pampers jest nie fair w
                stosunku do stały klientów - proszę o podanie przykładów w jaki sposób inne
                firmy troszczą się o klientów smile

Pozdr
                • antarka Re: to ja zacznę... 03.10.05, 14:49
                  Jeżeli uważa Pani że Pampers jest nie fair w
                  > stosunku do stały klientów - proszę o podanie przykładów w jaki sposób inne
                  > firmy troszczą się o klientów smile
                  >
                  > Pozdr

Ale my dyskutujemy o firmie Pampers...
                  Nie wiem ..może inne firmy coś robią ,ale my używamy tylko Pampków i nie
                  zagłebiam się w inne firmy.
                  Pozdrowienia
                  • programpam Re: to ja zacznę... 03.10.05, 14:57
                    antarka napisała:

> Ale my dyskutujemy o firmie Pampers...
                    > Nie wiem ..może inne firmy coś robią ,ale my używamy tylko Pampków i nie
                    > zagłebiam się w inne firmy.
                    > Pozdrowienia

OK, zostawmy innych producentów i tą sprawę.
                    Czy posiada Pani juz broszurkę?
                    • antarka Re: to ja zacznę... 03.10.05, 14:59
                      programpam napisał:

> Czy posiada Pani juz broszurkę?

Nie posiadam,ale zamówiłam i cierpliwie czekam.Tylko nie wiem po co,bo mam 18
                      kodów i żaden nie pasuje????
                        • antarka Re: to ja zacznę... 03.10.05, 15:13
                          programpam napisał:

> w takim razie proszę wykonać telefon na podany wczesniej nr i postarać się
                          > wyjasnić sytuację smile może coś się uda zrobić
                          >
                          > pozdrawiam

Ale to wszystkie!!! emamy będą dzwonić,bo większość zbierała kody od
                          poprzedniej promocji i co teraz można się nimi....

I ciekawe co ta Pani mi powie przez telefon ,a może powinnam zadzwonic do
                          Głównego Dowodzącego i powiedzieć ,że głupszego Regulaminu nie mógł ustalić ,a
                          może wszystkie ememy napiszą maila ...a zresztą juz mi się odechciało tych
                          zabawek .
                          Jeszcze mnie stać kupić...tylko kurczę nie wtym rzecz,bo poprostu czuję się
                          oszukana.

Pozdrawiam
                          • programpam Re: to ja zacznę... 03.10.05, 15:26
                            jeżeli takie jest Pani podejście, to nikt nie jest w stanie niczego zrobić. Nie
                            zaglądam tu dlatego że mi za to płacą czy coś takiego. Zaglądam bo chce pomóc,
                            rozjaśnic wątpliwości. Nie mogę też serwować gotowych rozwiązań problemów tylko
                            na nie naprowadzać, z odrobiną dobrej woli wszystko można załatwić.

To że regulamin jest taki, a nie inny, może faktycznie jest krzywdzący dla
                            niektórych pań, ale dla wielu jest odpowiedni. Oczywiscie najlepiej było by zeby
                            nagrody dostawał każdy, za wszystko, ale tak się nie da. Pani zamówiła broszurkę
                            nie znając regulaminu i teraz ma o to pretensję...

Pozdrawiam
                • agunek1 Re: to ja zacznę... 03.10.05, 20:22
                  to może ja podam przykład: w poprzedniej edycji konkursu mieli przysłać mi
                  broszurkę, ale nie wysłali - to jak miała wziąść udział w tym ich konkursie.
            • greenland dziwna ta grupa docelowa.... :/ 04.10.05, 12:19
              > Grupą docelową promocji są osoby, którym w przeciągu kilku ostatnich miesięcy
              > urodziło się dziecko.

No to faktycznie grupa docelowa jest mocno okrojona. Moj syn gdy miał niespełna
              rok uzywał juz pieluszek w rozmiarze 5! Więc widzę, ze Pampers a w zasadzie
              agencja mkt która organizuje akcję zapomniała o duzych dzieciach. No cóż...
              • lgosia1 Re: dziwna ta grupa docelowa.... :/ 04.10.05, 12:29
                podejrzewam, że w agencji mkt pracują tylko ludzie, których wybory decyzyjne a
                w szczególności pomysł na promocję pampersów - mogą być nie do końca trafione.
                Zdarza się. Za to przy takich okazjach ile o ludziach się można dowiedziećsmile))))
                Jest sobie prawdziwamama, która zieje nienawiścią i się strasznie cieszy, że
                wszystkim cwanym zbieraczom kodów nosy zostały utarte! Jest sobie taka lgosia1,
                która lata od roku od paczuszki do paczuszki z nożyczkami i jeszcze babciom
                każe wycinać kody, jest sobie pan programpam - nie z pampersa tylko z żywych
                tkanek utkany i chce mu się charytatywnie wysłuchiwać wszystkich żalów
                wysłuchiwaćsmile
                Ach pracę socjologiczną można by napisaćsmile))))))
                Myślę że przyda nam się więcej humoru w tym wszystkim, bo jak już pia zauważyła
                jakoś tak strasznie niesmacznie się zrobiłosad(((
                --
                ...
                • programpam Re: dziwna ta grupa docelowa.... :/ 04.10.05, 12:41
                  co to za agencja mkt?
                  poza tym nie wydaje mi się aby w sprawie tejże promocji ludzie pracujący w
                  jakiejkolwiek agencji były osobami decyzyjnymi smile

a i owszem jestem z żywych tkanek utkany, a nie czynie tego charytatywnie, tylko
                  dlatego, że z niewiedzy wynikają takie historie ciekawe, że to dopiero można by
                  prace napisać... smile, i wole za wczasu sprecyzować niektóre sprawy, aniżeli
                  później miałoby dojść do jakiś dziwnych sytuacji. Dlatego wole sprawdzić co
                  jakiś czas 4um i opdowiedzieć na pytania smile

Pozdrawiam, żywy i utkany
                  • renata28 Re: dziwna ta grupa docelowa.... :/ 04.10.05, 15:10
                    O czym wy tu dyskutujecie. Nikt nie musi robić żadnych promocji. Przecież to
                    nie jest obowiązek. Kupujecie Pamperesy tylko ze względu na te zabawki. Jakoś
                    nie chce mi się w to wierzyć. Ja kupuję, bo po prostu przyzwyczaiłam się i nie
                    chcę eksperymentować, zwyczajnie jak dla mnie to po prostu dobre pieluchy.
                    Dziewczyna chciała wyjaśnić niejasności regulaminowe, a tylko naczytała się
                    jakichś żalów. Ostatnio kupiliśmy w Carrfourze dwie paczki papmersów - po
                    (jeśli dobrze pamiętam) 48 zł plus to tego chusteczki do pupy (już to uznałam
                    za promocję), potem okazało się jeszcze, że można zbierć jakieś gwiazdki i są
                    za to zabawki. Przejrzałam broszurkę, zobaczyłam, że najdroższa zabawka ma
                    wartość maksymalnie 70 zł. Na pewno nie będę kupowała na zapas, żeby tylko mieć
                    zabawkę. Przecież to jakaś paranoja.
                    Nagrodą dla mnie od firmy Pampers jest to, że moje dziecko nigdy nie miało
                    odparzonej pupy ani uczulenia, pieluszki nie wyciekają, a często robione są
                    promocje cenowe. To mi naprawdę wystarczy.
                    Pozdrawiam wszystkich serdecznie
                    Ps. Na marginseie - teraz jest promocja Bobovity, może trzeba dziecku zmienić
                    menu, bo w końcu promocje to podstawa naszego nudnego życia.

• ania800 i jak to inaczej nazwać jak nie oszustwo!!! 01.11.05, 23:07
                    Pisałam do Pampersów z zapytaniem o promocje czy akis konkurs odpisali że nie
                    spodziewają się w najbliższym czasie (pisalam do nich jakiś miesiąc temu)
                    co miesiąc piszą mi malie jak się rowija dziecko itp.czy nie mogli napisac że
                    jest promocja!!
                    na wcześniejszą też się nie załapałam bo za poźno zadzwoniłam(oczywiście tez się
                    dowiedziałam przez forum0 i teraz pewnie tez nic z tego ehhhhhh szkoda gadać
                    -- mówia że można się dowiedzieć o konkursach z prasy i Tv hehehe dobry żart

Ania i Mati GG 2365046
                    Mateuszek
                    <a href="http://lilypie.com/baby1/050912/3/0/1/+1">Mateuszek
          • programpam Re: To ja bede nastepna:-)) 03.10.05, 14:31
            > Czy jesli zbieralo sie kody przez caly rok (od poprzedniej promocji) tzn ze
            > teraz moge je sobie wyrzucic do kosza??
            W poprzedniej promocji (Jak wyczarowac zdolne dziecko?) kody biorące udział
            pochodziły z 16 opakowań, w tej zostało to ograniczone do 9. Przy czym
            jednoczesnie zmieniły się opakowania pieluszek (ilość pakowanych szt.) w związku
            z czym zmieniły się również kody - niestety...
            Niestety, bo faktycznie, wszystkie stare kody nie moga byc teraz użyte sad

pozdr
                  • programpam Re: To ja bede nastepna:-)) 03.10.05, 15:47
                    edzia_28 napisała:

> To jeszcze poprosze o liste jakie zabawki sa tym razem w promocji-i ktora za
                    > ile punktow. Z gory dziekuje.
                    Za 50 pkt są:
                    - Gryzikółko (wczesniej nie było)
                    - Wesołe kluczyki (nei było)
                    - Kąpielowa Kaczuszka(była)
                    za 100 pkt są:
                    - Sensoryczne Klocki (były)
                    - Moje pierwsze klocki (były)
                    - Figurki z Małego Królestwa (nie było)
                    za 150pkt:
                    - Ślimak (był)
                    - Mały Piesek (był)

Pozdrawiam
                    • leigh4 Re: To ja bede nastepna:-)) 03.10.05, 16:11
                      A mnie tylko zastanawia, jak to możliwe, że dzwoniąc na numer tel sad22) 512 01
                      12 otrzymuje się nieprawdziwe informacje... Jeśli któryś z pracowników nie jest
                      kompetentny, ablo nie posiada odpowiedniej wiedzy nie powinien nas wprowadzać w
                      błąd i mówić rzeczy, które okazują się nieprawdą(mi powiedziano-dwukrotnie, że
                      liczą się wszystkie rozmiary i wszystkie kody). A to już jest bardzo nie w
                      porządku i na pewno nie nazwałabym tego troską o klienta ani profesjonalizmemsad
                        • sylka22 to ja tez mam pytanie 03.10.05, 17:32
                          a czy mozna brac udział równolegle w dwóch tych oferowanych konkursach???
                          czyli zbierac gwiazdki i paragony z zakupionych pamperwów i tez z nich wycinac
                          kody do drugiego ogólnopolskiego konkursu.
                          --
                          Sylwia

Gabryś 20.10.2003 brudaskowe lato
                          • programpam Re: to ja tez mam pytanie 04.10.05, 10:31
                            > a czy mozna brac udział równolegle w dwóch tych oferowanych konkursach???
                            > czyli zbierac gwiazdki i paragony z zakupionych pamperwów i tez z nich wycinac
                            > kody do drugiego ogólnopolskiego konkursu.
                            Oczywiście, nie jest to zabronione, jednakże nie jest dozwolone korzystanie z
                            tych samych produktów w obu programach. Tzn. POS sklepu ma prawo i obowiązek,
                            zniszczyć/zamazać kody kreskowe opakowań, za które pobrane zostały naklejki.
                            Przy obliczaniu ilości pkt z kodów - te kody które będą
                            zniszczone/zamalowane/nieczytelne, nie będa brane pod uwagę.
                          • lgosia1 Re: To ja bede nastepna:-)) 03.10.05, 22:17
                            a co powiecie na to, że przez rok zbierałam kody z pampersów Jumbo Packi nr 3 i
                            nr 4 i też żaden kod nie pasuje???????????
                            Czuję się oszukana!smile)smile))))
                            I coś mi się wydaje, że ze złości przeniesiemy się na huggiesywink
                            --
                            ...
                            • lgosia1 Re: To ja bede nastepna:-)) 03.10.05, 22:19
                              i proponuję przeprowadzić w internecie kampanię informacyjną jak to Pampers
                              żeruje na klientach wprowadzając fałszywe promocje. Ja chciałam wziąć udział w
                              promocji, zbierałam kody z właściwych rozmiarów i co? Wielkie G....... żaden
                              kod nie pasuje
                              --
                              ...
                              • programpam Re: To ja bede nastepna:-)) 04.10.05, 10:41
                                lgosia1 napisała:
                                > a co powiecie na to, że przez rok zbierałam kody z pampersów Jumbo Packi nr 3
                                > i nr 4 i też żaden kod nie pasuje???????????
                                > Czuję się oszukana!smile)smile))))
                                > I coś mi się wydaje, że ze złości przeniesiemy się na huggiesywink

> i proponuję przeprowadzić w internecie kampanię informacyjną jak to Pampers
                                > żeruje na klientach wprowadzając fałszywe promocje. Ja chciałam wziąć udział w
                                > promocji, zbierałam kody z właściwych rozmiarów i co? Wielkie G....... żaden
                                > kod nie pasuje

Prosze wyjasnic mi nastepujące kwestie:
                                - kto Pani kazał zbierać kody przez rok? i dlaczego czuje się Pani w związku z
                                tym oszukana?!
                                - które promocje są fałszywe i dlaczego?

pozdrawiam
                          • programpam Re: To ja bede nastepna:-)) 04.10.05, 10:33
                            renata28 napisała:

> No dobrze, a co zrobić jeśli w Carrefourze w W-wie zabrakło gwiazdek. Paragon
                            > jest, ale gwiazdek brak z winy... nie wiem organizztora, Carrfoura.
                            > Dobrze byłoby też w końcu wyjaśnić o co chodzi z tymi opakowaniami.
                            > Pozdrawiam
                            >
                            Jeśli zabrakło naklejek to nalezy to zgłosić. Powinny zostać dostarczone.
                • jalla1 Re: To ja bede nastepna:-)) 03.10.05, 19:55
                  Też uważam, że to jest nie fair. Używam obecnie Pampersów w rozmiarze 4, ale
                  widzę, że są już przyciasne. Następną paczkę mam zamiar kupić już w rozmiarze
                  4+, a one w promocji nie biorą już udziału sad
                  Dziecko dziecku nierówne i niektóre szybciej wyrastają z tych małych rozmiarów.
                  • agni71 Re: To ja bede nastepna:-)) 03.10.05, 21:32
                    Ja też uważam, że ta promocja jest nie fair. Córka ma teraz 15 mies. i od
                    baaardzo dawna używamy rozmiaru 4+, bo córcia miała zawsze dość pokażny
                    brzuszek. Żaden z kodów nie pasuje, a kupowaliśmy wyłącznie jumbo paki!
                    W poprzednich edycjach konkursu nie brałam udziału, bo o nich nie wiedziałam.
                    jakoś ich firma za bardzo nie nagłaśnie.... O tym dowiedziałam się na forum.
                    W "Dziecku", które prenumeruję, ani w dwóch innych czasopismach o podobnej
                    tematyce, które sporadycznie kupuje nigdy nie bylo informacji o takim
                    konkursie..
                    Ech, szkoda gadać - głupie to tłumaczenie, że jak czyjeś dziecko teraz używa 4+
                    to już się mogło nawygrywać sad((

lekko rozżalona - aga
            • lgosia1 Re: Promocja pampers oczywiscie;) 04.10.05, 11:10
              jeśli pan nie rozumie co znaczy fałszywa promocja - to proszę poczytać
              wypowiedzi jeszcze raz wszystkich mam, które zbierały od poprzedniej promocji
              kody (bo wiedziały o tej promocji od innych klientek, które już wzięły w takiej
              promocji udział, same jednak nie brały wtedy udziału w promocji, bo broszurki
              nie zostały do nich wysłane) a teraz się okazuje, że to zbieranie było do
              niczego niepotrzebnesmile)))
              Proszę mnie źle nie zrozumiećsmile Wartość promocyjnych zabawek jest taka mała w
              stosunku do wydanych przeze mnie pieniędzy na pampersy od 17 miesięcy, że
              naprawdę nie ma o co "koty tłuc". Sama mam firmę, organizuję akcje promocyjne i
              staramy się by były sprawiedliwe. Mam za sobą studia marketingowe i naprawdę z
              zawodowej ciekawości biorę udział w tej dyskusji. Oczywiście, że jestem
              rozżalona, bo biegać z nożyczkami i wycinać przez rok kody to w tej chwili
              widzę, że trochę uwłaczało mojej godności- szczególnie biorąc pod uwagę
              bezzasadność tych moich zabiegów promocyjnych.
              Zastanawiam się jedynie nad pana zdumieniem nad takimi wypowiedziami jak moja???
              Czy sztab marketingowy w firmie nigdy nie czytał chociażby klasyki marketingu
              Kotlera? Czy nie znacie państwo zasady, że jeden zadowolony klient przekazuje
              swoje zadowolenie tylko jednemu następnej osobie, natomiast jeden niezadowolony
              klient o swoich niezadowoleniu trąbi aż 7 innym osobom?
              Promocje powinny być tak przemyślane, by nie dochodziło do takich sytuacji jaka
              jest chociażby w tym wątku. A proszę mi wierzyć takich mam jak ja jest więcej,
              tylko nie każda się "poniża walcząc o zabawkę wartą 50zł"- są w końcu
              poważniejsze problemy na świecie.
              Kto mi kazał kody zbierać???? Oczywiście nikt. Wiedziałam że pampers robi takie
              promocje co roku, więc sobie pomyślałam, że zamiast kupować inne pieluchy będę
              kupować pampersy a na koniec roku firma moją wierność wynagrodzi zabawką. Jak
              widać moja wierność nie będzie nagrodzona nad czym ubolewamsad(((
              Chyba będę musiała zmniejszyć procent swojego obrotu na wydatki reklamowe w
              swojej firmie, by zaoszczędzić te 50 zł i kupić dziecku tą obiecaną zabawkęsmile
              Pozdrawiam i bardzo proszę nie traktować mojej dyskusji w temacie osobiście.
              Podziwiam pana dobrą wolę wyjaśniania zniecierpliwionym mamuśkom zasad
              konkursu. Przecież nie musi pan tego robić a jednak pan robi i jeszcze naraża
              się na ataki rozżalonych mamusiek. Pana bardzo lubię ale pampersów od dzisiaj
              nie znosimy - i to nieznoszenie będziem krzewić na lewo i prawo wraz z moim
              zawiedzionym synkiem. Amen
              --
              ...
      • prawdziwamama Mamy! Wstydu nie macie 04.10.05, 08:37
        Tylko wymagać, wyciskać, i tylko żeby sie więcej nachapać. Straszne jesteście!

Ja przedesszystkim chcę podziękować temu Panu, za to że chce pomóc!

I wiecie co Wam jeszcze powiem, dobrze że są ograniczone opakowania! Dobrze że
        zmienili kody! Dobre Wam. Po co Wam zabawki, dostaną inne mamy, bo Wy to tylko
        więcej, więcej i więcej! Ciesze sie ze Wy nie dostaniecie zabawki, ciesze sie że
        zbierałyście kody tak dlugo i teraz nic z tego nie macie!

Wreście jest dobra promocja! Super! Dlaczego? Bo zaczyna się, i wszystko jest
        inaczej żeby tacy ludzie jak Wy, przygotowani na gratisy ich nie dostali! smile
        I te pierdoły że Pampers nie dba o klientów! Zabawki rozdaje! Mało? na pewno
        mało, bo Wy byście chcieli pewnie jeszcze samochód z fotelikiem! Hehe

Jeszcze raz powtórze! Wstydu nie macie! I jeszcze raz powtórze: ciesze sie że
        nie dostaniecie zabawki!!

• programpam Mamy! Prosze przeczytajcie to! 04.10.05, 11:06
        Drogie Mamy,

Postanowiłem Wam pomóc w wyjasnianiu niejasności, wątpliwości związanych z
        promocją. I to zamierzam robic.
        Z drugiej strony jednak, nie zamierzam wyrażać swoich opinii na temat czy
        promocja jest fair, czy nie fair. Nie zamierzam poruszać takich tematów i wdawać
        się w jałowe dyskusje z tym związane - bo będą to dyskusje jałowe, gdyż w tej
        chwili nikt regulaminu nie zmieni. Oczywiście mają Panie prawo do wyrażenia
        swojego niezadowolenia, jednakże z mojej strony takie posty będą zostawiane bez
        komentarza.

Pozdrawiam
    • cosmolinka Re: Promocja pampers oczywiscie;) 03.10.05, 21:37
      "Było dużo promocji pampers" a ciekawe gdzie i dla kogo? Ja mam syna prawie 3
      latka i wiedziałam tylko o trzech promocjach, dwa z maila i jeden z forum.
      Gdybym nie siedziała na forum to bym się w ogóle nie dowiedziała nawet o tej
      promocji, wiec mam pytanie gdzie i w jaki sposób mozna sie dowiadywać o
      promocjach Pampersa?
      Tylko proszę nie pisać, że na ich stronie, bo tam nic nie ma, (a może ja nie
      umiem szukać?) nawet o tej promocji, czy tej ze sklepami...
      --
      src="b3.lilypie.com/NHdSp2"
      alt="Lilypie Baby Ticker" border="0" /></a>
      src="b1.lilypie.com/jpZep2"
      • bujka2 Re: Promocja pampers oczywiscie;) 04.10.05, 09:43
        Z tego co wiem, to pampers sam wysyła broszurki do osób, które widnieją w ich
        bazie danych i które pasują do ich konkursu, tzn. jeżeli to jest promocja
        dla "nowych mam", to wysyłają do kobiet, które mają kilkumiesięczne dzieci.
        • bea975 Re: Promocja pampers oczywiscie;) 04.10.05, 10:16
          Zamiast wylewać żale na forum, bardziej konstruktywne będzie chyba ich
          zgłoszenie organizatorowi promocji (dla programu ogólnopolskiego jest to
          bodajże Instytut Pampers?). Być może uwzględnią nasze uwagi przy następnych
          akcjach tego typu.
          Chociaż trzeba podchodzić do tego z rozsądkiem - promocje są takie jak
          zasobność portfeli mieszkańców, w kraju w którym są organizowane smile. Cała akcja
          do charytatywnych nie należy - producentowi chodzi przecież o przywiązanie do
          marki świeżo upieczonych mam, które mają przed sobą jakieś dwa lata na
          zmienianie pieluch smile. Mój synek ma już 16 miesięcy, więc do odpieluszania
          bliżej niż dalej, a pozatym po roku używania wyłącznie pampersów, coraz
          częściej robimy skoki w bok na rzecz innych produktów tego typu wink Wierni
          pozostajemy tylko chusteczkom. Jak widać, dla firmy nie jesteśmy już łakomym
          kąskiem.
          Poza tym warto rozglądać się za innymi promocjami. Bywają znacznie bardziej
          atrakcyjne. W zeszłym roku wygrałam dla synka w promocji Frosty zestaw klocków
          Lego za prawie 1500 zł. Czasami warto się zmobilizować do wydania tych 2 zł na
          znaczek pocztowy, chociaż wygrana wydaje się iluzoryczna.
          --
          Pozdrawiamy
          Beata i Michaś ur. 7 czer 2004
        • cosmolinka Re: Promocja pampers oczywiscie;) 04.10.05, 11:16
          bujka 2 a skąd masz takie informacje? Ja teraz mam synka ponad 5 tygodni i
          dobrze, że zadzwoniłam, bo bym broszurki nie miała crying Ankitę z "niebieskiego
          pudełka" też wypełniałam. Poza tym widzisz są jeszcze osoby które są zamożne i
          moga sobie kupować pampersy " na zapas", ja do nich nie należę dlatego zbierałam
          od dawna kody. Wiem, że teraz jak zacznę nie nazbieram aż tyle na dużą zabawkęsad
          Poza tym to firmy same prowokują do zbierania kodów, etykiet, itd... Np. Gerber
          puszcza kampanię reklamową z konkursem a do wysłania pierwszego etapu masz 2
          tygodnie i kup na raz 20 słoiczków, jak w dodatku dziecko je domowe jedzonko a
          słoiczek to "od święta".
          --
          src="b3.lilypie.com/NHdSp2"
          src="b1.lilypie.com/jpZep2"
      • mikita10 Re: Promocja pampers oczywiscie;) 04.10.05, 09:53
        Do "prawdziwejmamy" - jesteś bardzo niesprawiedliwa, pisząc o tym żerowaniu na
        prezenty. Skoro kupuję pampersy to mam chyba prawo do tych zabawek.
        A o jakich innych mamach piszesz? Bo ja oprócz tego forum nigdzie się z tym
        konkursem nie spotkałam. Dzwoniłam do innych mam i były zaskoczone, bo też o
        nim nie słyszały. Zarejestrowałam się już dawno na stronie pampersa i żadnej
        notki o konkursie też nie dostałam. To skąd inne mamy mają o nim wiedzieć?

A co zbierania kodów - mam 9 m-cznego synka i odkąd się urodził to nie było
        promocji na zbieranie kodów. Dzięki informacjom innych emam (za co bardzo
        dziękuję) gromadziłam te kody i teraz część mogę wykorzystać. Cieszę się, że je
        zbierałam, bo jakoś nie wierzę, że zbierając od teraz na coś bym uzbierała
        ponieważ faktycznie te "4" to do 18 kilo na pewno nie wystarczają jak dziecko
        nie jest super chudzielcem.
        I szczerze mówiąc to nie dziwię się rozgoryczeniu mam większych dzieci. Bo nie
        dość, że większe pampersy wychodzą dużo drożej to jeszcze pomija się je w
        konkursie. Sprawiedliwe to na pewno nie jest
        --
        Magda mama Pawełka (03.01.2005), który ma już
        • bea975 Re: Promocja pampers oczywiscie;) 04.10.05, 10:29
          Warto właśnie szczególnie prosić o większe nagłaśnianie aukcji. Tu mam podobne
          odczucia do większości z was. Przez tą niejawność promocja sprawia
          wrażenie "dla krewnych i znajomych królika". Skoro ilość broszurek jest
          ograniczona, nie powinno to stanowić problemu. Linka do regulaminu próżno
          szukać na stronie Instytutu. Mam go na stałe w Ulubionych dzięki informacji
          podanej w czasie ubiegłorocznej edycji (w której niestety nie miałam okazji
          brać udziału).
          --
          Pozdrawiamy
          • sylka22 jeszcze mam jedno pytanie 04.10.05, 10:35
            czy w promocji z gwiazdkami, moge wymienic na gwiazdki paragony, które posiadam
            np z czerwca 2005/ sierpnia 2005... (rozmiar paczki jest taki sam)..czy wiązne
            sa tylko paragony rozpoczynajace się od wrzesnia????
            --
            Sylwia

• programpam Re: jeszcze mam jedno pytanie 04.10.05, 10:38
              sylka22 napisała:

> czy w promocji z gwiazdkami, moge wymienic na gwiazdki paragony, które posiadam
              >
              > np z czerwca 2005/ sierpnia 2005... (rozmiar paczki jest taki sam)..czy wiązne
              > sa tylko paragony rozpoczynajace się od wrzesnia????
              Uczestnikiem jest osoba która w okresie od 1 września do grudnia 2005 dokona
              zakupy produktów Pampers - czyli niestety nie może Pani wymienić wczesniejszych
              paragonów.
              • sylka22 Re: jeszcze mam jedno pytanie 04.10.05, 10:44
                za wczesnie wcisnełam enter...dziekuje za odpowiedzi...

jeszcze tylko jedno pytanie: czy paragony dołaczone do kuponu moga być z innych
                miast a nie tylko z jednego??? (tudzież z jednego sklepu)...bo nieraz np.
                zaopatrujemy się w Wa-wie jak tam jestesmy
                --
                Sylwia

• programpam Re: jeszcze mam jedno pytanie 04.10.05, 10:50
                  sylka22 napisała:

> za wczesnie wcisnełam enter...dziekuje za odpowiedzi...
                  >
                  > jeszcze tylko jedno pytanie: czy paragony dołaczone do kuponu moga być z innych
                  >
                  > miast a nie tylko z jednego??? (tudzież z jednego sklepu)...bo nieraz np.
                  > zaopatrujemy się w Wa-wie jak tam jestesmy
                  Mogą być z różnych sklepów/miast, nie ma to znaczenia. Ważne jest aby były z
                  siecie Carrefour/Champion/Globi i z okresu promocyjnego.

Pozdrawiam
                    • monix123 cóz.. 04.10.05, 13:52
                      Cóż..regulamin, regulaminem.
                      Wiem,ze bez sensu tu wylewać swoje żale, no ale gdzieś muszęwink
                      Jest mi żal. I jestem zła. Bo w tamtym roku, w kwietniu, urodziłam dziecko,
                      byłam w bazie danych i NIE DOSTAŁAM pocztą ZADNEJ broszurki. Gdyby nie to
                      forum, nie miałabym bladego pojęcia o tej promocji.Jak dla mnie to nie w
                      porządku. Mam w d.... tę zabawkę, kupię sobie ją sama. No, ale z drugiej
                      strony, kupuje te cholerne pampersy, wiec dlaczego nie miałabym zbierać tych
                      cholernych kodów? No, ale mam za stare/za grube dziecko, które "niestety" używa
                      pieluch nr 4 plus.Ha!Ma karę-zabawki nie dostanie! Bo za stare/za grube. Cóż...
                      Ale ja ją kochamwinktaką za starą i za grubą i kupię jej tę cholerną zabawkę. Ha!
                      I na szczęście pomału zbliżamy sie do końca pieluchowania-mam nadziejęwink Tyle
                      kasy wydałam na te zakichane pampki,a oni mojemu za staremu/za grubemu dziecku
                      zabawki żałuja. Jak dla mnie zero podejścia do klienta...Poważnie. Jak napisała
                      chyba Igosia 7 osobom ponadaję na pampersa-zresztą już to zrobiłam- i może
                      jeden,albo dwoje zrezygnuje z pampków. Zresztą widzę,że coraz wiecej ludzi
                      rezygnuje z tych pieluch.
                      Żeby nie było...Zgadzam się,że nowa promocja-nowe kody.Tu sie zgadzam,ale z
                      numeracją nikt mnie nie przekonasad
                      Acha..jeszcze jedno. Zamówiłam te broszurkę, bo za cholerę nie umiałam znaleźć
                      regulaminu-i przez myśl mi nie przyszło,ze bedzie ograniczenie dotyczące
                      numeracji. Najlepsze jest to,ze pani pod tym nr telefonów była baaaaaaaardzo
                      niekompetentna, nie wiedziała NIC!!!!!! Gdyby mi powiedziała,że tylko kody do
                      4, po prostu powiedziałabym ok.Dziękuję.A tak???Zabrałam komuś broszurkę sprzed
                      nosa. Ha! Wprawdzie nie zmarnuję jej i dziecko mojej koleżanki dostanie 2
                      zabawki, no ale cóz...nie tak chyba miało być.

Na koniec.Jeśli ktoś doczytał. Jestem zniesmaczona całą ta sytuacją.
                      Pampersy sa naprawdę do d...tralalalalalalal.Ha!
          • eklon Re: Promocja pampers oczywiscie;) 04.10.05, 10:38
            To i ja dodam swoje trzy grosze!
            Pampersów używamy od samego początku a Michał skończył już 17 miesięcy, więc
            łatwo policzyć ile kasy już daliśmy zarobić P&G. Wbrew pozorom, mimo tego, że w
            bazie pampersa jesteśmy (wypełnialiśmy zgłoszenie z tego niebieskiego pudełka
            ze szpitala). P&G jakoś nigdy nie omieszka do nas zadzwonić, żeby przeprowadzić
            ankietę jak noszą się pampersy itp. ale żeby wysłać broszurkę, co to to nie!!!
            Pewnie gdybym nie zajrzała na to forum znowu przeszłaby nam kolejna promocja
            pampersa koło nosa!
            I proszę mi tu nie pisać o troskliwości o klienta! Poza tym wcale nie uważam,
            że przywiązanie do marki ma znaczenie tylko w przypadku, gdy dziecko jest małe.
            W tym tempie zaznajamiania się z nocnikiem przez mojego syna zapewne długo
            będziemy jeszcze korzystać z pieluszek jednorazowych, chociaż szczerze mówiąc
            zastanawiam się, czy nadal będzie to pieluszka pampers! Poza tym są też matki,
            które planują kolejne pociechy. Jeśli raz się spalą na marce, to na pewno już
            do niej nie powrócą!
            --
            Ewa
            Nasz Michał
            Nasz Michał ma dziś
            Dyżurka dla lekarzy i pacjentów
          • female Kody już wysłane... 30.12.05, 10:34
            teraz czekamy na ślimaka. Dojdzie, nie dojdzie, dojdzie, nie dojdzie... wink

--
            Śnij w kręgach. Tańcz w ciszy. Wsłuchaj się w wewnętrzny rytm życia. Tonąc w
            niegaszonym wapnie, łaknij. Nie ustawaj w walce, nie zatrzymuj w tańcu, bo nie
            usłyszysz muzyki.
        • prawdziwamama Re: Promocja pampers oczywiscie;) 04.10.05, 13:46
          Skoro kupujesz Pampersy, i są to opakowania biorące udział w promocji (tak jak
          ja)to oczywiście, jesli kupujesz inne to niestety masz pecha i nic z tym nie
          zrobisz.

Aha, i "inne mamy" - wiesz co, wystarczy zadzwonić i się zapytać o te inne mamy
          - ja dostałam borszurke bez dzwonienia i nachalnego upominania się, zadzwoniłam
          i wyjaśniono mi na czym to wszystko polega, ale oczywiście jeśli ktoś
          ograniczony jest tylko do wyciągania rączek, to co mozna zrobic?

niepozdrawiam
      • magoska1 Re: Promocja pampers oczywiscie;) 09.10.05, 00:33
        Olę urodziłąm w listopadzie 2003, broszurki nie dostałam, w nastepnym roku 2004
        gdyby nie pewne forum nie wiedziałabym o tej promocji. w tym roku broszurkę
        zamówiłam nie pytajac sie o rozmiarty pampersów - niestety przykra wiadomosć.

A następną przykra wiadomoscią jest to ze pampersów musimy używac bo inne
        uczulają córkę - praktycznie każda marka.

A niestety pampersy teraz przeciekaja i farbują nam 9te nowe kolory ;-()
    • pia_ Re: Promocja pampers oczywiscie;) 04.10.05, 11:31
      Dziewczyny posprawdzajcie najpierw te kody. Moja siostra od 10 miesięcy za moją
      namową zbiera kody, teraz Jej synek nosi rozmiar 4. Podliczyła kody zgodnie z
      tymi numerami podanymi przez Pana/Panią z Pampersa i wyszło, że ma dobrych kodów
      za 170 pkt. Tak więc najpierw sprawdzcie, bo może czeka Was miła niespodzianka.
      Brałam udział w poprzedniej promocji, ale widzę, ze im dalej to idzie tym
      bardziej robią się takie imprezy "niesmaczne". My już od bardzo dawna
      zmieniliśmy Pampersy na Huggiesy - tamta firma nie organizuje żadnych "atrakcji"
      a jak od czasu do czasu załapię się na malowankę, zabawkę dmuchaną, czy
      książeczkę to jestem zadowolona.
        • misialla Re: Promocja pampers 04.10.05, 13:15
          Też uważam, że ta promocja to wielkie oszustwo!!! Zbieram kody od ponad roku,
          mam ich 27 szt. z samych Jumbo Paków i nie pasuje żaden, dosłownie żaden!!!
          Łatwo policzyć ile pieniędzy zarobili na nas. Pampersy kupujemy od 18 miesięcy,
          nigdy nie kupiłam innych pieluszek, bo te wydawały mi się najlepsze. Tyle
          tylko, że moja córeczka jest z tych dużych dzieci i od 10 miesiąca jej życia
          używamy pampków 4+. Na zeszłoroczną promocję się nie załapałam, za późno się
          dowiedziałam, chociaż w szpitalu wypełniałam ankietę Skarb Maluch. Przez ten
          rok nie słyszałam o żadnych innych promocjach, chociaż dostaję też newsletter
          ze strony pampersa. Mam w nosie te zabawki, bo akurat mamy dużo zabawek Fisher
          Price i na szczęście stać mnie na nie, ale chodzi o zasadę.
          Nic tylko przerzucić się na Huggies, przynajmniej dziecko ucieszy się z jakiejś
          książeczki lub malowanki, bo chyba chodzi tu o to, żeby sprawić radość dziecku,
          a nie rodzicom, że dostali coś za darmo.

pozdrawiam
          Kasia

• lgosia1 Re: Promocja pampers 04.10.05, 13:20
            sądząc po ilości nas niezadowolonych mamuś sądzę, że konkurencja podpuściła
            pampersa na zrobienie antykampanii antypromocji wierności klientów. Naprawdę
            wierni klienci, co już kilkanaście miesięcy kupowali pampki coraz częściej
            skłaniają się do konkurencjismile)))) A może do huggiesów napisać, że za zabawkę z
            miejsca do nich przejdziemy co?
            --
            ...
            • pia_ Re: Promocja pampers 04.10.05, 13:45
              To nie żadna reklama, ale juz od dawna uważam, że pod względem "technologicznym"
              (pomijam pampersy w fioletowych opakowaniach - świetne, ale drogie i
              dyskryminowane w kazdej promocji) Huggies już dawno przeskoczył Pampersa. Ich
              pieluchy są o niebo wygodniejsze - szerokie gumki i rzepy. Ech, jak to dobrze,
              ze my juz pieluch używamy tylko na spacer i na noc smile
    • likoz Re: Promocja pampers oczywiscie;) 04.10.05, 13:41
      Ha, Ha ... co to za promocja o której nikt nie wie!!!smile
      To ciekawe co napisał pan Życzliwy ja mam też 9 miesięcznego synka i o żadnej
      dotychczasowej promocji nie słyszałam, też wypełniałam Skarb Malucha i jakoś
      książeczki nie otrzymałam, czy nie kwalifikuję sie jako nowa mama?
      Tak na marginesie mój maluszek nosi już rozmiar 4+.
      Czuję się pokrzywdzona.
        • bea975 Re: Promocja pampers oczywiscie;) 04.10.05, 14:03
          Informacja o promocji przedostała się dzięki tym mamom, które dostały broszurki
          (zostały wylosowane z bazy danych)i zechciały podzielić się swoją wiedzą. Moim
          zdaniem taka informacja, przekazana drogą pantoflową, to rzadna informacja, a
          jak wskazuje ten wątek - wręcz dezinformacja.
          --
          Pozdrawiamy
          • lgosia1 Re: Promocja pampers oczywiscie;) 04.10.05, 14:40
            bea informacja "przekazywana drogą pantoflową" to potężne narzędzie marketingu
            bezpośredniego. Inaczej nazywane jest "z ust do ust". Przez wielu znawców
            marketingu uważane za jedno ze skuteczniejszych narzędzi marketingusmile. Lata
            temu w swojej pracy magisterskiej robiłam badania marketingowe m.in. na temat
            tej metody i wyniki przeszły moje oczekiwania. Bo w przypadku usług, które
            badałam, metoda ta nabijała 95% obrotów w branży.
            Myślę, że "przekazywanie drogą pantoflową" przy okazji akcji pampersów było
            sprawą niezamierzoną i nieoczekiwanie narobi im szkódsmile))) Bo ja np od dziś
            pampersów nie będę używać, tym bardziej, że jak mówi pia, nie umywają się do
            huggiesówsmile No i mały systematycznie od kilku miesięcy przesikuje je w nocywink
            Tyle, że mój mały ma wyrodną podatną na pozorne akcje marketingowe matkę, co to
            pieluch mu do tej pory nie zmianiała, bo kody zbieraławink
            --
            ...
            • bea975 Re: Promocja pampers oczywiscie;) 04.10.05, 15:12
              Igosia, jestem mikrobiologiem, nie znam się na marketingu smile. Zgadzam się, że
              poczta pantoflowa to potężna siła, ale na zdrowy rozum powinna być jednak
              poparta rzetelną informacją (inaczej powstaje coś co w języku potocznym nazywa
              się plotką wink). W tym przypadku tego zabrakło i stąd ten cały niesmak. Panu,
              jak mniemam, z firmy zajmującej się obsługą promocji, oczywiście dziękuję za
              wyjaśnienie wątpliwości. Doceniam jego dobrą wolę smile.
              --
              Pozdrawiamy
                • agni71 Re: Promocja pampers oczywiscie :-(( 04.10.05, 22:08
                  Wiecie co? Ja dojrzałam do zmiany marki pieluch. Mam dwie córki (3 lata - długo
                  używała pieluszek) i 15 mies. Nigdy pampers nie poinformował mnie o żadnych
                  konkursach - dowiedziałam się na forum. Już jakieś dwa mies. temu myślałam o
                  wypróbowaniu zachwalanych na forum pieluszek Rossman, ale ze względu na te
                  niezczęsne kody jeszcze się wstrzymałam.
                  Pampers już dużo na mnie zarobił - dam teraz zarobic innym.

aga
            • greenland Re: Promocja pampers oczywiscie;) 05.10.05, 09:36
              Mialam nic nie pisać ale tak jakos mnie nęci i kręci bo nigdy nie rozumiałam
              zachwytów na Pampersem. A teraz sie przekonałam, ze produkty Pampers ma
              sredniej jakosci i kadrę fachowców od mkt tez smile

>ja np od dziś
              >pampersów nie będę używać, tym bardziej, że jak mówi pia, nie umywają się do
              >huggiesówsmile No i mały systematycznie od kilku miesięcy przesikuje je w nocywink

No i właśnie to był główny powód mojej rezygnacji z tych pieluszek. I nawet nie
              wiem jaka super promocja, super konkurs i rewelacyjne zabawki mnie nie skuszą
              abym wrócila do uzywania tych pielszek wink(od stycznia pampersów w domu nie
              miałam)
              Mamy na rynku huggiesy które są rewelacyjne i pampersom do nich daleko. Mamy
              pieluszki tesco, które u nas sprawdziły się rewelacyjnie i pobiły pampersy na
              głowę i ceną i jakoscią. Więc drogie mamy, jest w czym wybierać na rynku...
              Pampers nie jest monopolistą smile A te zabawki co oni NIBY rozdają to mozecie
              same sobie kupic oszczedzając na pieluszkach kupując np. troszkę tansze a
              równie dobre pieluszki tesco. POLECAM!

• angelka2 Re: Promocja pampers oczywiscie;) 05.10.05, 14:40
                Ostatni raz kupilam pampersy.Dobrze ze maly zuzywa juz tylko 1 pieluche
                dziennie, niestety dla jego wygody zakladam mu 4+.Przykro mi nie bedzie miala
                zabaweczki.A tak na powaznie zbieram kody od ostatniego ich konkursu (wtedy sie
                nie zalapalam), no i niestety zaden nie pasuje.Wogole ani jeden no koszmar.Bo 4
                mam ale tez z 80 szt, jest inny kod kreskowy a potem to juz kupowalam
                4+.Szkoda!! A tak sie cieszylam jak zamowilam broszurke, bo na zabawki tej
                firmy mnie nie stac!a pieluchy musze kupic!!Ale juz nie pampersy!
                • mamaolenka Re: Promocja pampers oczywiscie;) 06.10.05, 10:59
                  Naprawdę kupowałyście Pampersy tylko ze względu na te kody???
                  Ja je kupuje, bo wydają mi się najlepsze dla mojego dziecka. Na żart, jak
                  zmieniłaqm na Huggisy, mała dostała potwornego odparzenia, na Bella wysypki...
                  Oczywiście każde dziecko jest inne, u nas było właśnie tak. Też wycinałam kody
                  od urodzenia mojej drugiej córeczki, ale tak przy okazji wycinania cyferki z
                  ilością pampersów, chciałam sprawdzić empirycznie ile pamków zużywa maluch.
                  Oczywiscie też czuje sie zawiedziona, że z moich wszystkich kodów pasują tylko
                  4...Dobre i to, pampersy i tak bym kupowała, czy była by zabawka czy nie, wiec
                  nawet jakaś mini-nagroda, dla mnie jest okey.
                • marchefka27 Re: Promocja pampers oczywiscie;) 29.12.05, 23:05
                  przed swietami udalo mi sie dodzwonic na ten numer 5120112 (chyba tak to szlo)
                  instytut pampers i pan poinformowal mnie ze broszurke dostane ok 20 stycznia.
                  kiedy spytalam do kiedy trwa promocja powiedzial ze bede miala czas do czerwca.
                  znaczy ze mozna probowac smile
                  teraz musze dokopac sie do infos ile tych kodow trzeba...
                  --
                  Marcelek Precelek
    • maggie2229 Re: Promocja pampers-broszura 10.10.05, 16:01
      Wlasnie zamowilam telefonicznie broszurkę, uslyszalam ze w ciagu miesiaca
      powinnam ja miec...
      22.09 urodzilam córunię i wypelnialam w szpitalu ankiete ze "Skarbu Malucha" i
      jak zapytalam czy jestem moze juz w bazie,Pan odbierajacy tel powiedzial, ze
      dostaja te ankiety z 2 m-cznym opoźnieniem - moze dlatego do czesci z Was juz
      nie wyslali, bo np.konczyla sie promocja???

no i zaprzeczyl jakoby liczba broszurek byla ograniczona-poczekamy, zobaczymy-
      czy dostanę?
      na razie testuję na zmianę Pampersa i Huggiesa - oba New-Borny...podobno Happy
      tez sa niezle...jesli dziecku beda pasowaly Pampki-czyli zero odparzen i
      przeciekan - to zaczne wycinac kody-i bedzie to polaczenie przyjemnego z
      pozytecznym
    • dorga1 Re: Promocja pampers oczywiscie;) 02.11.05, 10:50
      Ja kupuję ostatnio tylko Pampersy i tylko 3. A okazało się, że i tak mam różne
      kody. Ostatnio kupiłam 3 New z gwiazdką, to są niby nowsze. I kod był inny niż
      w broszurce. I jak ja mam to rozumieć? Kupione podczas promocji i rozmiar też
      się zgadza, a kod nie.