• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Dobry odplamiacz w Niemczech - pomocy! Dodaj do ulubionych

• 25.09.06, 13:48
    Możecie mi podać nazwę i orientacyjną cenę jakiegoś dobrego odplamiacza do
    kolorowych tkanin, który mogę kupić w Niemczech?
    Kupiłam ostatnio butlę naszego Vanisha i się załamałam - nic nie zeszło, a
    plamy jeszcze bardziej się utrwaliły, do tej pory używałam tego odpamiacza i
    było ok, a teraz wszystkie ubranka poplamione przez córkę w przedszkolu, są do
    wyrzucenia sad((. Ponieważ ostatnio sama przekonałam się o wyższości płynu
    Persil wyprodukowanego w Niemczech, a tego z Polski - więc chcę kupić
    niemieckiego Vanisha - albo coś innego, dobego. Pomocy!!!
    Zaawansowany formularz
    • 25.09.06, 14:01
      Asiu, kup sobie niemieckie mydełko NOVUM, namydlasz tylko plamy, a potem
      wrzucasz do pralki. Wszystko schodzi.
      Możesz je kupić koło samu na Zemskiej w sobotę. Albo w tych nowych kioskach
      koło hali strzegomskiej, ale nie wiem czy tam mają te mydełka, na pewno mają
      środki czystości z Niemiec.
      --
      Paulinka i Danielek
      • 25.09.06, 14:11
        Wielkie dzięki, dzisiaj już nie zdążę, ale jutro podjadę sobie pod halę -
        faktycznie widziałam tam środki czystości z Niemiec. W Leśnicy też są na
        targowisku, ale tylko w sobotę - a do tego czasu już nie wytrzymam smile
        • 25.09.06, 15:55
          Nie ma sprawysmile
          Aha, vanish w butli jest do bani, kupuj tylko granulki w różowym pudełeczku i
          rozpuść we wrzątku-gwarantuję, że wszystko zejdzie.
          --
          Paulinka i Danielek
    • 25.09.06, 14:49
      ja równiez polecam niemieckie mydełka na plamy.Jedno mam firmy Dr.Beckmann
      drugie Denkmit Gallseife.
      Jeżeli chodzi o Vanisha-u nas sprawdzał się ten w granulkach.
      Polecam jeszcze niemiecki proszek do prania Ariel mild&rein-w praniu na 60 st
      schodza wszystkie plamy.
      Pozdrawiam
      Anna

--
      Moje serduszka kończą 2 latka
    • 25.09.06, 15:08
      Mi na wszystkie plamy pomaga amway pre wash. Kupuje na allegro.
      --
      m.
      i Kajtuś (25.11.2004)
      i Helenka (06.09.2006)
    • 26.09.06, 07:48
      możesz powiedzieć w jakich sklepach w niemczech można nabyć to dtugie mydełko
      denkmit gallseife (jakaś sieć czy we wszystkich), to pierwsze można nabyć w
      polskce w lepiej zaopatrzonych marketach
    • 26.09.06, 09:16
      Dr Beckmann jest do kupienia u nas, ja jestem z niego rzeczywiście zadowolona. Kosztuje grosze, więc moze rzeczywiście wypróbuj naj[pierw nasze?
      A pre-wash jest dobry na świeze plamy, na stre raczej wybielacz w proszku Amwaya. Ja produktów amway uzywałam długo, wszystkie po drodze się wykruszyły, zostały 4, które będę kupować zawsze- pre-wash odplamiacz, wybielacz, proszek do prania i płyn do mycia naczyń. Te nie maja jak dla mnie innych zamienników.

--
      Paweł(07.2005)i Dominika (02.2003) Gdzie sie podziała moja zabawka?? Lekcja śpiewu smile
      • 26.09.06, 10:50
        • 26.09.06, 11:04
          mal;e odplamiacze mialam polecam sa SUEPR wszystkie plamy schodza, nawet te
          bardzo stare. w supermarketach sa po ok 7-8 zl za sztuje czyli taka sama cena
          jak na allegro, a pzreciez tzreba doplacic za przesylke, wiec na allegro sie
          nie oplaca. Natomiast ten drugi odplamiacz mi sie w ogole nie sprawdzil -
          mialam oryginalny niemiecki. Tyle tylko ze bardzo fajna jest ta butelka z ta
          szczoteczka to wygodne jest do nakladania, ale co z tego jak sam odplamiacz nie
          byl skuteczny?
          --
          AMELIA
          ma już ROK
          A taka kiedyś była mała smile
        • 26.09.06, 11:10
          Znam te pierwsze odplamiacze w malutkich opakowaniach. Ten opis na allegro jest
          bardzo ubogi bo każdy odplamiacz ma przynajmniej 10 przeznaczeń . Ja np. mam
          taki do spierania kału ( ale spiera różne inne plamy ), używam go do spierania
          plam z majtek , wszystko schodzi genialnie , jest jedno ale : jeśli majty są
          nietrwale barwione kupa zejdzie ale w tym miejsu zostanie jaśniejsza plama . A
          więc zanim się go zastosuje trzeba przeprowadzić próbę na odwrotnej
          niewidocznej części materiału . Mi niestety udało się raz wybawić plamę po
          spagetti z bluzki córki , za to bluzka straciła swój kolor i z beżu zrobiła się
          lekko żółtawa , na plus to że chociaż równomiernie smile
          Najbardziej lubię mydełko tej firmy , na świeżo schodzi wszystko .
          Z innych firm pasuje mi biały vanish który jest o niebo lepszy od
          różowego .
          --
          pozdrawiam Urszula
          Gwiazdka 2005
          Zuzia i Maciuś
        • 26.09.06, 11:25
          Nie polecam, wypróbowałam, szkoda kasy.
          --
          Paulinka i Danielek
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.