• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

sesja przychodząca PKO SA elixir Dodaj do ulubionych

• 24.03.12, 14:16
    o 13.30 wyszedł przelew z innego banku
    Sesje przychodzące w PKO SA są o 15.00 i 17.30.
    Czy przelew powinien być na koncie, a przynajmniej w banku (z opcją ręcznego zaksięgowania).
    Czy na pewno go w tym dniu nie było?

Pytanie w zasadzie jest do pracownicy banku PKO SA, niestety nie znam żadnej. A odpowiedź bardzo dla mnie ważna.
    Edytor zaawansowany
    • 24.03.12, 14:32
      Moze byc na drugi dzien rano, lub o 17.30.
    • 24.03.12, 14:37
      > Pytanie w zasadzie jest do pracownicy banku PKO SA
      -------
      Zasadniczo pytanie do BRIR, bo wszystkie banki korzystaja z systemu ELIXIR. BRIR zbiera wszystkie miedzybankowe rozliczenia, sortuje je, pakuje i wysyla do konkretnych placowek. Sesja, ktora wyszla o 13.30 nie przyjdzie o 15. Moze w dobrym ukladzie przyjsc o 17.30, ale z doswiadczenia wiem, ze raczej rano nastepnego dnia. Nie zalezy to od PKO BP.
      • 24.03.12, 15:12
        Dziękuję za odpowiedź- najpierw odbiorca się zapierał, że nie miał na rachunku (czemu byłam skłonna wierzyć, sama też nie miałam nigdy wpłaty wysłanej po 12), teraz twierdzi, że jednak tak.
    • 04.07.12, 15:29
      Witam, aby obliczyć kiedy przelew przyjdzie polecam stronę www.elixirsesja.pl. Pozdrawiam
      • 05.07.12, 15:25
        albo: www.kiedyprzelew.pl/ - sprawdza się
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.