jak bezpiecznie rozwiązać umowę zlecenie Dodaj do ulubionych

Trwa od 5 dni. Tyle też dni pracuję w nowej firmie ale... no własnie podczas wstępnych rozmów nie było mowy o tym, że:
- mam jeździć po godzinach pracy prywatnym samochodem po zakupy spożywcze do określonych sklepów bo tylko w takich kancelaria się zaopatrywała
- mam w tych sklepach płacić własną gotówką i brać fv, a firma mi zwróci (pewnie kiedyś)
- mam załatwiać prywatne interesy szefa (wszyscy pracownicy je wykonują bez mrugnięcia okiem)
- mam znosić komentarze szefa pt: czemu nie nosi pani spódniczek, wolę pracownice w spódniczkach
- oraz nie było mowy, że będę pracowała również w soboty, a tu proszę już wczoraj mi zapowiedziano, że muszę przyjść jutro do pracy choćby z dzieckiem
Pracuję 5 dni i już nie chcę pracować w tej firmie. Czy można rozwiązać umowę zlecenie bez konsekwencji prawnych?? doszukałam się informacji, że może ją zerwać każda ze stron bez podawania powodu nawet ale jakieś dziwne mi się to wydaje.
Może doradzicie?
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.