Dodaj do ulubionych

Konto w którym banku polecacie...?

29.01.17, 09:23
Bo w moim tragedia ostatnio. Opłaty za wpłatomat, opłaty za wypłacanie z bankomatu, podniesione opłaty za konto. Ładna sumka wychodzi miesięcznie.
Gdzie uciekać ?
Edytor zaawansowany
  • karmelowy33 29.01.17, 14:25
    Ja polecam konto w ING Bank Śląski smile pare dni temu założyłem przez internet i wszystko przebiegło bardzo sprawnie smile konto jest całkowicie darmowe, nawet karta Visa, którą możemy sami zaprojektować smile nie trzeba nawet iść do placówki ponieważ kurier dostarcza nam papiery smile tutaj podaję link do formularza z wnioskiem o założenie darmowego konta w ING: www.comperialead.pl/a/pp_adserwer.php?link=9d9fb0bc9e7b838798de715779b42821
    Jeśli miałaby Pani jakieś pytania proszę pisać na e-mail: pawel301096@interia.pl
  • laruara 29.01.17, 16:56
    Dziękuję, sprawdzę jak to działa. Wszak nie ma nic za darmo wink
  • beata985 29.01.17, 17:06
    karta jest darmo pod warunkiem zapłaty za zakupy przynajmniej 300 bodajże,
    bankomaty niektóre darmowe, za resztę płacisz 2,50 zawypłatę
    to jeszcze zależy chyba od rodzaju konta....generalnie jak jedna opcja jest darmowa to za drugą płacisz.....
    a ich nowa strona to porażka...nie wiem ile jeszcze będę się przestawiała...
    dobre czasy się skończyły już

--
    Każdy dzień z pisem jeszcze głupszy od poprzedniego /by anetapzn/

czym się zajmuję w wolnych chwilach... big_grin
    mojafilcowabiżu
  • anorektycznazdzira 29.01.17, 19:58
    Tak jak kolega pisze, to BYŁO, ale nie jest.
    Kartą musisz robić operacje, żeby była darmowa, a wypłaty w większości bankomatów są płatne, bo tylko własne i chyba cash_planet są darmowe (ja pod domem nie mam żadnego).
    Mimo to nie zmieniam, bo ogólnie konto jest nadal niezłe, lwia cześć usług darmowa, a o ile się orientuję to po podatku od zajebistej zmiany nic się nie ostało z całkiem darmowych kont.
    Ogólnie i tak polecam, ale na 100% darmochę się nie nastawiajsmile

--
    'Bóg zapłać, pradawni bogowie!' by król Julian
  • beata985 29.01.17, 20:16
    anorektycznazdzira napisała:

> Tak jak kolega pisze, to BYŁO, ale nie jest.
    > Kartą musisz robić operacje, żeby była darmowa, a wypłaty w większości bankomat
    > ów są płatne, bo tylko własne i chyba cash_planet są darmowe (ja pod domem nie
    > mam żadnego).
    cash planet to m.in. te biedronkowe.
    jak masz konto chyba direct to masz darmowe wszystkie.

--
    Każdy dzień z pisem jeszcze głupszy od poprzedniego /by anetapzn/

czym się zajmuję w wolnych chwilach... big_grin
    mojafilcowabiżu
  • tiszantul 29.01.17, 20:44
    > o ile się orientuję to po podatku od zajebistej zmiany nic się nie ostał
    > o z całkiem darmowych kont.

oczywiście, że są bezwarunkowo darmowe konta, ale wyborca opozycji specjalnie wybierze płatne, bo potrzebuje czuć się uciskany przez reżim. Trzy konta bezwarunkowo bezpłatne to zupełnie wystarczająco, bo bezpłatnych kont dla klientów, którzy zamierzają chociażby minimalnie z nich korzystać, jest cała masa. Są bezpłatne karty dla osób, które nie zamierzają ich w ogóle używać. Są bezpłatne karty dla osób, które nie wydają dużo (trzeba zrobić koło czterech transakcji). No i wreszcie jest dużo bezpłatnych kart dla ludzi, którzy zamierzają ich normalnie używać, a o ile się orientuję z licznych wątków na tym forum, ematkę stać na to, żeby wydać 300 zł miesięcznie w sklepach.
  • princy-mincy 30.01.17, 08:45
    Nie jest calkowicie darmowe, karta tez nie.
    Kiedys mialam karte, zrezygnowalam.
    Mam konto do kredytu, i tylko do tego celu go uzywam.
  • catroux 29.01.17, 17:05
    Polecam Alior - konto wysokiej jakości. Przez 5 lat wszystkie (!) bankomaty bez opłat, zdaje się, że za granicą również. Opłaty zero, jeśli co miesiąc będzie wpływać co najmniej (chyba) 2 k. Opłaty zero, karta zero. Ukrytych opłat jeszcze nie zauważyłam. Podobne konto ma jeszcze Millenium.
  • laruara 29.01.17, 17:21
    Nie wiem, nie wiem...
    Ja mam właśnie u nich. Trzeba podejść i podpytać.
  • catroux 29.01.17, 17:30
    To popytaj smile ja ucieklam do nich z pekao sa (horror) i jestem bardzo zadowolona. jako jedyni nie pobieraja oplat naprawde za nic, w tym rowniez np. za smsy ze stanem konta, ostatnia transakcje itp. na 5 lat mam problem konta z glowy.
  • laruara 29.01.17, 17:50
    catroux napisała:

> To popytaj smile ja ucieklam do nich z pekao sa (horror) i jestem bardzo zadowolo
    > na. jako jedyni nie pobieraja oplat naprawde za nic, w tym rowniez np. za smsy
    > ze stanem konta, ostatnia transakcje itp. na 5 lat mam problem konta z glowy.

Jak zwykle... Nowy klient ma lepiej.
  • princy-mincy 30.01.17, 08:53
    Mam Alior - Konto wysokiej Jakosci- chyba od dwoch lat (po mbanku) i jestem bardzo zadowolona zarowno z braku dodatkowych oplat jak i z funkcjonalnosci systemu internetowego.
  • laruara 30.01.17, 09:03
    W Aliorze jestem od lat, też było do niedawna fajnie. Niestety, teraz doszło masę opłat. Może to faktycznie kwestia konta. Pójdę, zapytam.

--
    Jestem bohaterką we własnym domu.
  • tiszantul 29.01.17, 17:14
    > Bo w moim tragedia ostatnio. Opłaty za wpłatomat, opłaty za wypłacanie z bankom
    > atu, podniesione opłaty za konto. Ładna sumka wychodzi miesięcznie.

to po co w ogóle wpłacasz, skoro płacisz za wpłatę, a potem płacisz za wypłatę? trzymaj w szufladzie i spokój

co najmniej trzy banki oferują konto i kartę bezpłatnie bez warunków. Natomiast dla klientów korzystających z konta bezpłatną ofertę ma prawie każdy bank (nie dotyczy spółdzielczych, gdzie bywają niewielkie opłaty nie do uniknięcia).
  • laruara 29.01.17, 17:19
    tiszantul napisała:

>
    > to po co w ogóle wpłacasz, skoro płacisz za wpłatę, a potem płacisz za wypłatę?
    > trzymaj w szufladzie i spokój
    >
    Wpłacać akurat muszę. Jedna wpłata to prowizja ponad 10 zł.
    Wypłacić czasem też, bo np. dziecko potrzebuje na już, a gotówki nie mam.
  • tiszantul 29.01.17, 17:29
    > Wpłacać akurat muszę. Jedna wpłata to prowizja ponad 10 zł.
    > Wypłacić czasem też, bo np. dziecko potrzebuje na już, a gotówki nie mam.

Nie daj się naciągać na żadne prowizje, wpłaty i wypłaty to podstawowe czynności bankowe i naprawdę trzeba się postarać, żeby coś za to płacić.

Jeśli zdarza Ci się potrzebować gotówki i masz problemy z uniknięciem prowizji, to po prostu trzymaj tę gotówkę w chacie. W skrajnym przypadku raz w miesiącu wypłać se w okienku w banku, oczywiście bez prowizji. Ale jeśli korzystanie z bankomatów i wpłatomatów sprawia Ci przyjemność, to spokojnie możesz mieć tę przyjemność za darmo bez większego szukania.
  • tiszantul 29.01.17, 17:31
    > Wpłacać akurat muszę. Jedna wpłata to prowizja ponad 10 zł.

w kasie w placówce nie możesz?
  • laruara 29.01.17, 17:51
    Powiem szczerze, szkoda czasu. U nich zawsze kolejka.
  • tiszantul 29.01.17, 19:20
    > Powiem szczerze, szkoda czasu. U nich zawsze kolejka.

Nie masz czasu, a 10 złotych szkoda? Raczej tanio go sprzedajesz.
  • laruara 29.01.17, 19:52
    Dokładnie. Ja tego czasu nie mam. A dziesięć złotych tu, dziesięć tam i się uzbiera. Nie każdy sra pieniędzmi, a niektórzy pracują tak jak i banki.
  • laruara 29.01.17, 19:53
    Pozostaje wpłatomat.
    Ja sobie w godzinach pracy nie wyskoczę załatwiać własne sprawy.
  • tiszantul 29.01.17, 20:31
    aruara napisała:

> Dokładnie. Ja tego czasu nie mam. A dziesięć złotych tu, dziesięć tam i się uzb
    > iera. Nie każdy sra pieniędzmi, a niektórzy pracują tak jak i banki.

zwykle ludzie albo nie mają czasu, albo nie mają pieniędzy. Ty nie masz ani jednego, ani drugiego, za to masz egzotyczny problem, że nie stać Cię na najdroższe wpłatomaty.
  • laruara 29.01.17, 20:41
    Widać jestem niezwykła...
    Poza tym wypowiedz się w temacie. Jeśli potrafisz...

--
  • premeda 29.01.17, 17:51
    Ja mam w BZ WBK i jestem zadowolona, wpłatomat i bankomaty mam za darmo. Ale południowo-zachodnia Polska, więc ich bankomatów od groma, w każdym nawet mniejszym mieście. W takiej wschodniej Polsce to może z nimi być już problem.

--
    Dolny Śląsk dobrowolnie odda się pod zabór, najlepiej niemiecki.
  • marianna1960 29.01.17, 19:58
    T-Mobile Usługi Bankowe konto premium, wypłaty z bankomatów 0 zł, opłata za rachunek 0zł, za przelewy i jeszcze za zakupy zwracają ci co miesiąc 25zł, jest jeden warunek co miesiąc wydatki kartą muszą wynieść 500zł. Według mnie najlepsze konto na rynku.
  • asia-loi 29.01.17, 20:16
    Może to konto w Eurobanku, tylko żeby było bezpłatne musisz mieć przynajmniej 1500 zł wpływ co miesiąc na konto i kartą w miesiącu płacić 400 zł. Mają jeszcze inne, ale tam większe wpływy trzeba mieć.

www.eurobank.pl/produkty,konta-osobiste,konto-active,21,9.html
    --
    Gdy jedna osoba cierpi na urojenia, nazywamy to szaleństwem.
    Gdy wielu ludzi cierpi na urojenia, nazywamy to religią.
  • laruara 29.01.17, 20:43
    Dziękuję za wskazówki. Na pewno skorzystam szukając najlepszej opcji dla mnie.

--
  • tiszantul 29.01.17, 20:52
    > Dziękuję za wskazówki. Na pewno skorzystam szukając najlepszej opcji dla mnie.

nazwy banków bez trudu znajdziesz w internecie. Dobrze główkujesz, żeby wybrać najlepszy dla siebie. Pamiętaj, nie warto wybierać najgorszego, więc nie wybieraj go. Najlepszy będzie zdecydowanie lepszy.
  • laruara 29.01.17, 20:57
    Niektórym się nudzi...

--
  • asia-loi 29.01.17, 20:59
    tiszantul napisała:

> nazwy banków bez trudu znajdziesz w internecie. Dobrze główkujesz, żeby wybrać
    > najlepszy dla siebie. Pamiętaj, nie warto wybierać najgorszego, więc nie wybieraj go. Najlepszy będzie zdecydowanie lepszy.

Problem z tymi bankami jest taki, że dzisiaj oferują warunki takie i takie, więc się człowiek decyduje na konto u nich, a banki po pewnym czasie zmieniają warunki na gorsze dla klienta i klient znowu musi szukać nowego banku. Niby można zmieniać banki wiele razy, ale jest to za każdym razem kłopot, bo trzeba powiadomić pracodawcę, US i wszystkie te osoby/instytucje, z którymi się człowiek kontaktuje używając konta, gdzie ważny jest nr konta.
    Ja np. mam konto w Eurobanku od kilku lat, a już kilka razy zmienili warunki, na gorsze dla klienta.

--
    Gdy jedna osoba cierpi na urojenia, nazywamy to szaleństwem.
    Gdy wielu ludzi cierpi na urojenia, nazywamy to religią.
  • laruara 29.01.17, 21:01
    asia-loi napisała:

>
    > Problem z tymi bankami jest taki, że dzisiaj oferują warunki takie i takie, wię
    > c się człowiek decyduje na konto u nich, a banki po pewnym czasie zmieniają war
    > unki na gorsze dla klienta i klient znowu musi szukać nowego banku. Niby można
    > zmieniać banki wiele razy, ale jest to za każdym razem kłopot, bo trzeba powiad
    > omić pracodawcę, US i wszystkie te osoby/instytucje, z którymi się człowiek kon
    > taktuje używając konta, gdzie ważny jest nr konta.
    > Ja np. mam konto w Eurobanku od kilku lat, a już kilka razy zmienili warunki, n
    > a gorsze dla klienta.
    >

Tak jest, niestety...

--
    Mam swoje zdanie i nie zawaham się go użyć.
  • alma00leksandra 10.05.17, 11:57
    Polecam konto w Nest Banku... całkowicie za darmo nie trzeba nawet iść do placówki ponieważ kurier dostarcza nam papiery, wypłaty z bankomatów w całej Polsce są za darmo, bez ukrytych kosztów. Wrzucam link do formularza z wnioskiem o konto w Nest. Naprawdę polecam, sama korzystam i jestem bardzo zadowolona smile www.comperialead.pl/a/pp_adserwer.php?link=7a44f0c98f5d1d1bcb730a224e25b069

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka