Dodaj do ulubionych

Dobry prawnik - Warszawa

05.12.05, 10:27

Witam,

poszukuję dobrego prawnika z Warszawy, na początek chodzi o poradę, potem o
separację, rozwód i podzial majątku.

Bardzo proszę o wszelkie namiary na adres: m.kownacka@wp.pl

Dziękuję
Edytor zaawansowany
  • pawel_1995 29.02.16, 16:15
    Polecam wszystkim potrzebującym dobrego i skutecznego adwokata - www.adwokat-aks.pl. Warszawska kancelaria Adwokacka adw. Anety Kowalczuk-Stogniew.
  • tomekkrukowski 19.05.16, 14:02
    Polecam mec. Agnieszkę Grzywkę w GM Kancelaria Adwokacka (gmkancelaria.eu/) - miałem przyjemność obserwowania jak mec. prowadzi moją sprawę z zakresu prawa rodzinnego i pierwszy raz spotkałem prawnika tak merytrycznego i zaangażowanego w powierzony temat.
  • kruszyna2121 05.06.16, 00:10
    Ja bardzo polecam Panią Beatę Szynkaruk www.basis-edu.pl/419248753 mi pomogła bardzo.
  • kruszyna2121 05.06.16, 00:12
    Ja bardzo polecam Panią Beatę Szynkaruk www.basis-edu.pl/419248753 mi bardzo pomogła.
  • aniaania888 21.07.16, 22:13
    Ja serdecznie polecam kancelarię Marty Mackiewicz, nie spotkałam się nigdy z lepszym podejściem do klienta i tak szybkim załatwianiem spraw przy których inne kancelarię niezwykle długo się męczyły.
  • kostka55 01.08.16, 09:36
    Jeżeli mowa o prawie rodzinnym, to doskonale sprawdza się Pani Katarzyna, która ma tę stronę: kancelariakaliszczak.pl/. Byłam bardzo zadowolona z jej porady prawnej, wszystko dokładnie mi wytłumaczyła, co i jak, a wiadomo, że w takim przypadku nie brakuje emocji i nerwów... jednak dałam radę. Życzę powodzenia!
  • monikawaleris 03.10.16, 11:43
    Ja miałam przyjemnośc korzystać z usług adwokata Michała Węża z Warszawy. Pozwew nie był napisany na kolanie i co najwazniejsze odbierał odemnie telefony jak miałam pytania. Dobrze przygotował na rozprawe, wszytko miałam wyjasnione. Telfon do znalezenie w googlach
  • bluesunset 13.10.16, 09:11
    No właśnie - najważniejsze jest podejście. Dla mnie super pod tym względem ma Pani Ania Jędrysiak - Morycz. Stronę znajdziecie w internecie. Prowadziła moje dwie sprawy i jestem naprawdę zadowolony. Miała czas, odpowiadała na liczne moje pytania, myślała co tu jeszcze można lepiej zrobić. Naprawdę godna polecenia. Hubert
  • nateczka24 18.11.16, 12:54
    Pani Wioletta Szewczak rozwiąże każdą sprawę, najlepsza w prawie rodzinnym, prawie karnym i odszkodowaniach. Prawnik godny polecenia.
  • ewelinakos82 02.03.17, 19:36
    cc
  • ewelinakos82 02.03.17, 19:39
    ja korzystałam z pomocy mec. Dorota Kupper, ona doradza też w fundacji centrum Praw Kobiet, duze doświadczenie i dobre podejscie.moge podac tel gdyby ktos potrzebowal
  • ewka65411 19.05.17, 10:44
    ja mogę polecić mec Agnieszka Janus. Pierwsza porada u Pani mecenas jest chyba nieodpłatna. WIem ze tak było kiedys. Nie wiem czy numer jeszcze dobry ale podaje 669 352 925
  • pandzenkins 08.06.17, 15:01
    Świetnym adwokatem jest pan Jakub - szczerze polecam - po dane kontaktowe do kancelarii odsyłam do www.adwokat-kolowca.pl. Dla jasności dodam, że kancelaria mieści się na Mokotowie.
  • moniakowal77 21.09.17, 18:31
    Cześć mi w sprawie rozwodowej pomagał mecenas Bartosz Obrębski. Teraz jesteśmy w trakcie sprawy o podwyższenie alimentów i podział majątku. Jak do tej pory współpraca bardzo mi się podoba. Wiadomo, że z prawnikami bywa rożnie , ja trafiłam tu z polecenia i nie żałuje. poniżej numer tel. do mec 508269045

• mkobek 27.11.17, 22:24
    Pani Adwokat Barbara Laskowska. Bardzo kompetentna osoba, znająca się na swojej pracy, a przy tym miła i tłumacząca przepisy w taki sposób, że po prostu osoba, która nie miała do czynienia z prawem wszystko zrozumie. Miałem do załatwienia sporo spraw spadkowych i ona wyprowadziła wszystkie sprawy „na prostą”
  • kinga82 22.02.19, 14:26
    Ja bardzo polecam usługi mecenasa Marka Kocewiaka (Kocewiak Szal i Partnerzy - 604 701 235 ). p. Marek jest bardzo rzetelny i Kancelaria ma bardzo przystępne ceny- są rzetelni, maja doświadczenie, jednym słowem super kancelaria, kameralna, miesci się na Pradze, bardzo pomocni, konkretni ludzie i co najważniejsze przystępni cenowo mimo Warszawy, widać, że patrzą na człowieka i z pasją wykonują swój zawód. Gorąco polecam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka