• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Grzybica pochwy podczas porodu? Dodaj do ulubionych

• 25.03.10, 19:24
    Czy któraś z Was miała jakąś infekcje albo grzybicę podczas porodu i czy
    zaszkodziło to Wam lub dziecku?
    Zaawansowany formularz
    • 26.03.10, 07:24
      Ja miałam prawie przez całą ciążę stan zapalny, który pomimo leczenia nie dał
      sie usunąć. W efekcie zszywano mnie 3 godziny po porodzie! Co lekarz zacerował,
      to zaraz się pruło. Tkanki nie trzymały nicisad Wspominam to jako najgorszy
      koszmar. Cała radość dość łatwego i szybkiego porodu została mi odebrana. Teraz
      jestem w drugiej ciąży i bardzo pilnuje by lekarz nie zlekceważył nawet
      malutkiego stanu zapalnego.Niestety z tego powodu już troche leków się nabrałam.
      • 26.03.10, 10:27
        Ja miałam jakąś bakterię która przeszła na moją córeczkę. Wynikiem
        czego brała antybiotyk i wyszła parę dni po porodzie. Nie było to
        nic groźnego jednak z dzidziusiami trzeba uważać.
    • 26.03.10, 11:45
      Ze mną na sali po porodzie leżała dziewczyna, która co chwilę w ciąży miała
      infekcje i przed porodem tez coś złapała. Były w szpitalu tydzień po porodzie,
      bo dziecko zaraziło się bakterią, ale nikt jej wprost nie powiedział, że to od tego.
      --
      http://s10.suwaczek.com/201002035565.png
      • 26.03.10, 12:01
        A można wziąć dopochwowo clotrimazolum w czasie, kiedy już odchodzi czop? pozdrawiam
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.