• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

17 tydzień a waga stoi? Dodaj do ulubionych

• 29.10.10, 13:29
    Witam!
    od początku ciąży nie przytyłam, teraz ważę 64 kg.Co to oznacza?
    Powinnam się niepokoić?
    Edytor zaawansowany
    • 29.10.10, 13:34
      To sie ciesz i nie wymyslaj sobie na zapas problemowsmile
    • 29.10.10, 14:32
      spokojnie, jeszcze przytyjesz. ja na początku schudłam, zaczęłam tyś mniej więcej od 23-24 tygodnia ciąży smile obecnie zakończyłam 28 tydzień z wagą +5kg, więc jak widzisz, jeszcze ci przybędzie ile trzeba wink muszę dodać że jem bardzo mało bo nie mam zbytnio apetytu i mało co mi smakuje.
      --
      www.suwaczki.com/tickers/3jgx3e3ksyur71xa.png
    • 29.10.10, 15:10
      No faktycznie straszny problem że tyłek nie rośnie.
      --
      http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=11243
      • 29.10.10, 19:52
        No proszę Cię - 17 tydzień to nawet nie połowa ciąży, po co chcesz tyć...
        Ja do 20 tygodnia ważyłam 5kg mniej niż na początku ciąży, zaczełam tyć w pod koniec 6 miesiąca.

--
        http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqpc0zbxce8l7t.png
        • 01.11.10, 19:13
          Niczym się nie przejmuj, ja też nie widzę różnicy jak staję na wagę, ale widzę po wyglądzie, że brzusio rośnie. Poza tym apetyt dzisiaj mam straszny. Jem chyba co godzinę! Nie wiem co się dzieje. Ale zupełnie nie przejmuje się, że mimo taki8ego apetytu nie przybywa mi kilo. Spokojnie, jeszcze tu i ówdzie nam przybędziesmile
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.