Zarodek jest a serca nie słychać, ciąża młodsza. Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witajcie,

Jestem po jednej ciąży zdrowej - mam synka i dwóch poronieniach zatrzymanych we wczesnej ciąży na etapie 6 - 8 tydzień (niewyjaśnionych bo niby wszystko dobrze). No i tym razem postanowiłam USG zrobić dopiero ok 12 tc a jedynie na wizytę pójść wcześniej. Z tym, że moja lekarka zmieniła gabinet i wczoraj na wizycie (7 t 2 d ale licząc od om a owulację miałam ok 18 - 19 dc więc to bardziej jak 6 t 5 d) zaskoczyła mnie tym, że ma USG w gabinecie. Protestowałam ale ona namówiła mnie, żebyśmy zrobiły, że ona tylko podejrzy. No i podejrzała i był pęcherzyk ciążowy wydłużony jak fasolka, takie trochę duże U (w ciążach poronionych pęcherzyk był tylko okrągły, rósł a potem się spłaszczał jak jajko, w zdrowej ciąży też był właśnie taką fasolką). Lekarka najpierw długo szukała i minę miała nietęgą a następnie znalazła i powiedziała, że widzi zarodek ale że ciąża jest młodsza. Nie usłyszała serca ale stwierdziła, że chyba widzi je ale jeszcze nie słychać (czy to w ogóle możliwe?)
    Reasumując sama nie wiem o co was pytam bo nawet nie zapamiętałam wymiarów. Moja lekarka chyba tez trochę nie radziła sobie z tym sprzętem bo najpierw nie wiedziała jak wydrukować zdjęcia, potem nie umiała uruchomić dopplera ale w końcu jej się udało.
    Na koniec powiedziała, że jej zdaniem wszystko jest ok i że za tydzień zobaczymy czy jest serce.
    Czy Wy myślicie, że tam może być ze widać zarodek ale bez serca, że niby lekko to serce widać ale nie słychać i że za tydzień jest szansa, że będzie dobrze? Czy to już nie jest za późno?
    Ja wiem, że takich żałosnych nawoływań jest tu sporo ale cóż, mnie tez to spotyka sad

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Oferty

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.