• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Ból brzucha 14 tydzień Dodaj do ulubionych

• 01.10.11, 20:13
    Witam ! Mam pytanie do was bo sama jak narazie nie znalazłam odpowiedz
    Otóz jestem w drugiej ciązy 14 tydzień i od jakis 4 dni mam dziwne bóle po prawej stronie brzucha...jest taki dziwny ból jakby kolka ale bardzo pieczaca nasila sie gdy chodzę. Jak siedzę i nic nie robię to cisza lecz tylko zrobie kilka metrów a ból wraca.
    Wiem w ciązy ból brzucha w jakimś stopniu jest normalny ale ten rodzaj bólu mam pierwszy raz niewiem co to...wizyte mam dopiero za 2 tygodnie .
    Zaawansowany formularz
    • 01.10.11, 20:25
      Ale boli cie nisko, czy na wysokosci pepka czy gdzie?
      Moze do internisty idz niech sprawdzi czy to nie wyrostek.
    • 01.10.11, 20:26
      pojechałabym na IP i to dziś bo kojazy mi się wyrostek, lekarz zbada brzuch i zrobi USG, nie chce Cie straszyć ale... jedź lepiej
      --
      http://www.suwaczki.com/tickers/9f7jjw4zr334upel.png
    • 01.10.11, 20:48
      ja miewałam w pierwszej ciąży potworne bule brzucha. Ale jakos tak intuicyjnie czułam, że to wszystko przez rosnący brzuszek. Jesli czujesz się niepewnie - to idz i sprawdz lepiej. Lepsze to i prostsze nic zamartwianie się. pozdrawiam ciepło.
      • 01.10.11, 20:49
        Ale strzeliłam byka!!! Oczywiscie "bóle" a nie "bule".przepraszam.
        • 01.10.11, 22:56
          Dzięki dziewczyny za rady ale napewno wykluczam wyrostek bo pozbyła sie go juz 9 lat temu....a ból jest mniej wiecej jak jajnik moze troche bardziej jeszcze w prawo
          Tez tak mysle ze jesli te bóle sie utrzymaja jutro to wybiore sie do lekarza
          narazie czekam i obserwujesmile
    • 01.10.11, 23:21
      W 9 tyg pierwszej ciązy też miałam ból brzucha z prawej strony, który się bardzo szybko nasilał.Zadzwoniłam do mojego gina i kazał mi przyjechać do szpitala. Leżałam tam 4 dni, lekarze nie wiedzieli co mi dokładnie jest. Jedni mówili że to wyrostek a drudzy że jajnik. Wyniki były coraz gorsze, więc postanowili mnie operowac. Wyrostka nie mam i jajnika też nie. Nie zastanawiała bym się i zadzwoniła bym do lekarza lub pojechała na IP.
    • 07.10.11, 14:44
      no i co z tym brzuchem? mam nadz. ze ok?
      --
      http://www.suwaczki.com/tickers/9f7jjw4zr334upel.png
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.